Çizgili perdeler daha ünlü ve arzu edilir. Farklı renk kombinasyonlarına sahip bir renkte yatay ve dikey çizgiler olabilir. Bazı renk kombinasyonları yaygın olabilir ve bazıları nadir olacaktır. Çizgili perdeler herkes tarafından çok sevilir ve beğenilir. Herkesin zevkine ve anlayışına uygundur. Çizgili perdeler profesyonel değildir. Kurumsal yerine evde çok uygundur..

Modern & Ev İçin Göz Alıcı Çizgili Perde Tasarımları:

İç mekan için kullanabileceğiniz bu en iyi 9 çizgili perdeyi mutlaka deneyin..

1. Düzenli Çizgili Perde:

Bu siyah beyaz çizgili perde, tasarımda normaldir. Perde, siyah ve beyaz renkte dikey stil çizgilerine sahiptir. Çizgiler, büyüleyici bir desenle orta büyüklüktedir. Perde ultra yumuşak ve pürüzsüzdür. Salon tasarım deseninizin duvar renklerine göre bu perde çeşitlerini alabilirsiniz..

2. Üst Çizgili Perde Panelleri:

Beyaz ve gri renk kombinasyonunun kalın çizgili gri çizgili perdesidir. Perdedeki bu renk kombinasyonu nadir ve şıktır. Çizgili yatak odası perdesi kutu tarzında dikilir ve her perdede dört kutu deseni bulunur..

3. Zigzag Çizgili Perde:

Bu mavi çizgili perde, zikzak astarlı mavi renkli çizgili tek kelimeyle muhteşem. Çizgiler, mavi rengin açık ve koyu gölgesinde artı beyaz renktedir. Orta perde arkadan asılır, böylece perde arkası önde görünür. Bu, yatak odanız veya oturma odanız için de deneyebileceğiniz eşsiz bir perde fikri olacak..

4. Çekici Çizgili Perde:

Bu, geniş çizgili yatay lacivert ve beyaz çizgili perdedir. Perde ipek kumaşıyla parlıyor. Göz kamaştırıcı çizgili perde güzel görünüyor. Küçük penceredeki uzun çizgili perde muhteşem görünüyor. Bu perdelerle evinize şık bir görünüm kazandıracaksınız..

5. Çizgili İki Yönlü Perdeler:

İnce çizgili popüler mavi ve beyaz çizgili perdedir. Balkon arkasında da aynı desen perde asılıdır. Perdenin bazı üst kısımları tasarım ve baskı olmadan tamamen mavidir. Perdenin geri kalanı şeritlerle süslenmiştir..

6. Duş Çizgili Perde:

Bu lacivert çizgili perde, küveti gizlemek için banyoya asılır. Perde lacivert renkli çizgili kalın kumaşa sahiptir. Küvette ve sepette tutulan banyo havlusu bile perdeninkiyle aynı baskıya sahip. Bu kadınların en iyi seçimi.

7. Sahte İpek Çizgili Perde:

Üç kısımlı gri beyaz çizgili perdedir. Perde beyaz ile başlar ve ardından koyu ve açık gri renk tonu ile devam eder. Bu üç şeritli perde, koyu gri duvar ve beyaz kanepe ile muhteşem görünüyor.

8. Keten Çizgili Perde:

Bu keten kumaştan yatay çizgili perdedir. Hem iç hem de dış perde çizgili tasarıma sahiptir. Bu iki yönlü perde stili harika ve şaşırtıcı. Bu hafif gölge perdesi ev iç mekanlarına çok yakışıyor.

9. Modern Çizgili Perde:

Beyaz kombinasyonlu modern tarz kırmızı çizgili perdedir. Bu perde göz alıcı ve çekici. Anında vurgulanacak. Perde, çelik bir çubuk üzerinde düzgün hareket edebilen bir kancaya asılır..

Tüm çizgili perdeler arasında çok fazla tasarım farkı bulamazsınız. Sadece renk kombinasyonu farklı olacaktır. Ancak çizgili perdenizi dantel veya tül perde ile karıştırarak veya üzerine doku ekleyerek farklılaştırabilirsiniz. En yeni perde aksesuarlarını bile onunla kullanabilirsiniz..