Kalın perdeler koruyucu özelliğinden dolayı daha çok insanlar tarafından tercih edilmektedir. Kumaşı biraz kalın olduğu için dış iklimden etkilenmezsiniz. İçerideki insanlar sıcaktan, soğuktan, yağmurdan ve tozdan korunacak. Kalın perdeler tüm bunların içeri girmesine izin vermez. Kalın perdeler de odanızı karanlık yapar. Gündüzleri de tüp ışıklarınızı açmanız elektrik faturanızı artıracaktır..

En sonuncu & Ev Dekorasyonu İçin Fantastik Kalın Perde Tasarımları:

Kalın perdeler seçimde her zaman en iyisidir, bu yüzden bu en iyi 9 kalın perdeyi deneyin.

1. Kalın Yalıtımlı Perde:

Çift desenli kalın termal perdedir. Masif bej perdenin içi sade, dışı dantel perdedir. Şeffaf dantel perde güzel güzel işler çıkarıyor. Perde, oturma odası arasında bölücü oluşturmak için asılır..

2. Yaprak Kalın Astarlı Perdeler:

Bu kalın astarlı perde, yaprak tasarımının astar desenine sahiptir. Perde, üç renkli dikey yaprak çizgi tasarımına sahiptir. Beyaz kalın perde üzerindeki renkli yaprak deseni çok şaşırtıcı görünüyor ve tüm odayı güzelleştiriyor..

3. Kalın Kutu Perde:

Üzerinde kutu tasarımı olan kalın beyaz perdedir. Perdenin çek deseni ile tasarlandığını da söyleyebiliriz. Odanın koyu boyası beyaz renk perde ile vurgulanır. Bu beyaz kapı perdesi dış atmosferden korur.

4. Kalın Kaliteli Perde:

İki kumaşta ucuz kalın perdedir. Bu kapıya asılan iki adet perde vardır ve ikisi de hafif kumaştır. Perde büyük yaprak desenli olup, alt ve üst küçük kısmı boştur. Aynı rengin iki gölgeli perdesidir..

5. Kalın Kalem Pileli Perde:

Kış için bu kalın perde, soğukta oldukça arzu edilir. Bu perdenin kumaşı sizi soğuktan korumak için çok kalındır. Kırmızı perde, üstte kalem pilili çiçek baskısı içerir. Minder kılıfı da aynı baskıya sahip.

6. Yatak Odası İçin Dört Poster Kalın Perdeler:

Yatak odası için bu kalın perde, uyurken yatak alanını örtmek için kullanılır. Perde siyah ve altın çizgili kalın ipektir. Tüm yatak perde ile kaplıdır. Perde dört direk ile örülür ve istirahat sarılır..

7. Kalın Bulutlu Perde:

Mavi renkli, çocukların en sevdiği kalın termal perdelerdir. Mavi perde, yağmur mevsimi hissi veren beyaz bulutlu bir tasarıma sahiptir. İçi açık mavi tül perde, dışı kalın perdedir. Her ikisi de bulut baskısına sahiptir.

8. Kalın Çiçek Perdesi:

Bu kalın yatak odası perdesi, perde arasında çiçek baskısı yapıyor. Krem taban üzerine kırmızı çiçek baskıdır. Perdenin üst ve alt kısmı kırmızı kumaş üzerine krem ​​ekose desenlidir. Perde tasarımı harika görünüyor.

9. Çekici Kalın Perde:

Şehir baskısı ile çarpıcı uzun kalın perde. Perdenin iki yanında büyük evler var ve Orta Sokak’ta az sayıda yemek masası var. Bu yemek masaları şemsiye çatılıdır ve yakınlarına birkaç ağaç da dikilmiştir..

Koruyucu özelliğinin yanı sıra kendinizi güvende hissetmenizi de sağlar. Kalın pencere perdelerinde farklı pile tasarımları ve baskı desenleri olabilir. Kalın kumaşın kalitesini vurgular ve genel olarak halkın ihtiyacını karşılar. Kalın kumaşlar uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Aynı perdeden sıkılırsın ama perde yorulmaz.