Perdeler, odanın dekorunu canlandırmak için her zaman çok faydalı olmuştur. Perdeleri daha çeşitli tasarımcı çiçek desenlerinde alabiliriz. Ancak çiçekli perdeler her zaman bir tutku olmuştur. Baskılı çiçekli, aplikeli çiçekli ve hatta işlemeli olanlar uzun zamandan beri favoriler. Perdeler odayı tamamlayacak şekilde seçilmelidir..

Resimlerle Modern ve Güzel Çiçekli Perdeler:

En iyi 9 çiçek perde tasarımına bakalım..

1. Tutam Pileli Çiçek Perdeleri:

Bu Pinch pileli çiçek perdeleri, güzel Jakoben tarzı baskıya sahiptir. Güzel çiçek baskısı mavi, pembe, krem, turuncu ve kirli beyaz renklerdedir. Çiçek baskıları sulu bir etkiye sahiptir. Bunlar, ısı yalıtımına sahip oldukları ve ayrıca ışığı engellemeye yardımcı olan kalın katmanlara sahip oldukları için enerji tasarruflu perdelerdir..

2. Ağlayan Çiçekler Perdeler:

Bu perde, ağlayan çiçeğin yemyeşil canlı renkleri ile odanızı süsleyecek. Başlıktan yarım uzunlukta damlayan bir çiçek patlaması var gibi görünüyor ve alt kısım düz. Bu çiçek perde turkuaz, mandalina ve yeşil ile sarı renkleriyle rengarenk. %100 polyesterden üretilmiştir ve soğuk suda makinede yıkanabilir..

3. Pürüzsüz Pembe Çiçekli Perdeler:

Bu, odanızı aydınlatmak için parlak pembe çiçekli bir perde. Vual malzemeden yapılmış perde, güzel lalelere sahip şeffaf bir örtüdür. Odaya hayat verir ve bahçe gibi taze yapar. Şeffaf malzeme, odalara narin bir kadınsı dokunuş verir. Perdelerin bakımı kolaydır ve soğuk suda yıkanmalıdır..

4. Kırmızı İşlemeli Çiçek Perdesi:

Bu, ham ipekten yapılmış güzel bir kırmızı çiçek perdesidir. Aynısını krem ​​rengi saten malzemeden de yapabilirsiniz. Başlık koyu kırmızı renkli satenden yapılmıştır ve metal grometlere sahiptir. Doğrudan perde çubuğundan geçirilebilir. Başlık yamasının altında, saf zarafet katan güzel koyu kırmızı çiçekler bulunur. Perdenin geri kalanı düz krem ​​rengidir. Sadece kuru temizleme yapılabilir.

5. Yeşil Çiçek Bölme Perdesi:

Aslında bir bölme işlevi gören bu harika Yeşil Çiçek perdesini alın. Kireç rengi çiçekleri olan çağdaş bir pencere perdesidir. Sade bir şekilde zariftir ve berrak bir dokuya sahip olduğu için odayı aydınlatır. Tüm oda bir mera arazisi veya çayır gibi büyük ve havadar görünüyor.

6. Sarı Çiçekli Perdeler:

Bu sarı çiçekli perdelerle odanızı eksiksiz ve canlı hale getirin. Perde, nötr bir arka plana karşı sarı tonlarında muazzam çiçek desenlerine sahiptir. Kumaş hava koşullarına dayanıklıdır ve canlı çiçek tasarımı odayı aydınlatır. Kumaş yıkanabilir.

7. Mavi Çiçekli Perdeler:

Oturma odanızı daha güzel görünmesi için bu mavi çiçekli perdelerle dekore edebilirsiniz. Perde baskısı ülke tarzıdır ve havayı rahatlatır. Güzel desen nedeniyle oda daha parlak hale gelir. Bu perdelerin ekstra etki için çift perdeye ihtiyacı vardır..

8. Vintage Çiçek Perdeleri:

Bu çift panelli vintage çiçekli perde, pamuk ve polyesterden yapılmıştır. Asmak da kolaydır. Stil, alt kısımda büyük miktarda çiçek deseni ve üst kısma doğru seyrek baskılı çiçekler ile rahat bir bağbozumu. Makinede yıkanabilir bir perdedir..

9. İşlemeli Perde:

Bu, Vintage çiçekli perdenin bir başka klasik parçası. Bu pamuklu perde, yaprak motifleriyle birlikte işlenmiş tozlu lavanta çiçek desenlerine sahiptir. Perde, lavanta bağları ile taraklı kenarlara sahiptir. Saçak da işlemelidir ve taraklı kenarlara sahiptir. Perdelerin bağcıkları vardır. Makinede yıkanabilir. Odalarınıza bir yüz germe vermek için bu harika perdeyi deneyin.

Perdeler zarafet getirir ve herhangi bir eve son dokunuşu ekler. Odaların ferah görünmesini sağlıyorlar. Bazı perdeler güneş ışınlarını da filtreler. Bu yüzden evinize çekicilik ve mahremiyet katacak mükemmel perdeyi seçin. Perdeler ayrıca ev ısınma törenleri, doğum günleri ve Noel ya da diğer herhangi bir bayram günü için iyi bir hediyedir..