Perde sadece bir bez parçası ancak evimizin önemli bir armatürüdür. Çıplak pencereler her zaman size açıkta olma hissi verir, bu nedenle perdeler herhangi bir evin önemli bir armatürü haline gelir. Perdeler evlerimizin güzelliğini arttırır ve yıl boyunca rahatlatıcı bir etki sağlar. Turuncu renk neşe, yaratıcılık anlamına gelir ve turuncu perdeler sıcaklığı, şefkati ve sosyalliği teşvik eder..

Resimlerle Turuncu Renkli En Yeni ve Güzel Perdeler:

En iyi 9 turuncu perde, sizi perdelerin sayısız kullanımıyla tanıştırır.

1. Pencereler ve Kapılar için Şeffaf Turuncu Perdeler:

Dünyaya kapılarımızdan ve pencerelerimizden erişiriz veya bir bakış atarız, bu yüzden her odanın her kapısını ve penceresini şık bir şekilde dekore etmelisiniz. %100 polyester ezilmiş vual parlak turuncu perdeler şeffaftır ve bakımı kolaydır, doğal ışığın odaya girmesine izin verir. Turuncu neşenin rengidir ve sıcaklık ve kahkaha getirir.

2. Turuncu Fırfırlı Duş Perdesi:

Fırfırlı duş perdeleri ile banyo dekorunuza yeni bir hava katın. Alttan açık renkten koyu renge geçişli polyester kumaştan yapılmıştır. İşlemeli tasarım, bu turuncu ve kahverengi perdelere benzersiz bir görünüm ve his verir. Polyester kumaş dayanıklıdır ve temizlenmesi kolaydır. Parlak ve neşeli turuncu, sade banyoyu lüks bir görünüme kavuşturur..

3. Turuncu Uzun Perdeler:

İster yatak odanız ister oturma odanız olsun, uzun perdeler bir odayı daha lüks ve eksiksiz gösterir. Bu turuncu kuşgözü desenli perdeler, herhangi bir odanın görünümünü iyileştirebilir ve desen, tek bakışta herkesin dikkatini çekebilir. Bu çekici pamuklu perdelerin parlak turuncu renginin bakımı kolaydır ve sağlık ve şefkat hissini teşvik eder..

4. Turuncu Kumaş Oda Bölücüler:

Perdenin bir başka kullanımı da, büyük bir tadilat yapamayanlar için daha ucuz bir seçenek olan bir odayı bölmektir. Parlak turuncu perdeler, büyük salonlar, kreşler, okullar vb. için çalışma alanı çözümünü çözen katlanır kumaş oda bölücülerdir. Vinil kaplı kumaş dayanıklı, ışığa dayanıklı, leke ve yangına dayanıklıdır, küf ve mantar oluşumuna karşı tamamen yıkanabilir..

5. Yarım Pencere Perdesi:

Polyesterden yapılmış bu şeffaf turuncu ve beyaz perdeler toza dayanıklıdır. Bakımı kolay ve elde yıkanabilir renkli askı tarzı perde takımıdır. Bu yarım pencere perde seti restoranlar, barlar, mutfak pencereleri, dolaplar ve çocuk odası dekorasyonu için idealdir..

6. Perdelerin Arkasındaki Gizli Depolama:

Mutfaklardaki, çamaşırhanelerdeki, raflardaki açık dolaplar gariptir ve gözden uzak tutulmalıdır. Evin etrafında düzgünce organize edilmiş dağınıklık bile bakmak hoş değil. Perdelerin bir diğer kullanım alanı ise arkasındaki depoyu saklamaktır. Turuncu desenli polyester/buz ipek perdelerin bakımı kolaydır ve herhangi bir renk şemasına uyması en iyisidir..

7. Yatak Başlığı Olarak Perdeler:

Yatağın arkasına perde asmak yatak odasına lüks bir görünüm kazandırır. Perde, başlığın yerini alır ve yatağı ön plana çıkarır. Turuncu ve gri polyester perdelerden oluşan tam duvar perdesi güzel bir arka plan oluşturur, mahremiyet katar, tavana görsel olarak yükseklik katar ve odayı görsel olarak yumuşatır.

8. Etkinlik Süslemeleri için Zemin Perdeleri:

Buz İpek pürüzsüz polyester kumaş ve Şeffaf Vual kumaş, Etkinlik dekorasyonları, arka planlar için en iyi malzemedir. Uzunluk ölçüldükten sonra kumaş istenilen uzunlukta kesilir. Arka planda parlak turuncu perdeler, ince bir görünüm için direklerden asılacak ve kenarlara sarılacak şekilde tasarlanmıştır. Zemin perdeleri düğünler, tiyatrolar, ticaret ayakkabıları, okul dekorasyonları için idealdir..

9. Yatak Kanopi Perdeleri:

Bu %100 polyester yuvarlak çember fırfırlı gölgelik şeffaf perde/dayanıklı ağ güzel ve pratiktir. Tavandan asılarak rahatsız edici uçan böcekleri/sivrisinekleri uzak tutar. Parlak turuncu perdeler yatak odanızda romantik/rahat bir atmosfer yaratır, size dinlenmek için mahremiyet veya kişisel alan sağlar. Kızınız veya yeni evli bir çift için harika bir hediyedir..

Perdeler doğrudan güneş ışığının ve tozun eve girmesini engeller, odayı serin tutar ve her şeyden önce mahremiyetinizi korur. İlk 9 turuncu perde size perdelerin nasıl kullanılabileceğinin birkaç yolunu tanıttığından. Yaratıcılığınızı kullanın ve evinizin dekorunu herhangi bir profesyonel gibi tasarlayın.