İpek perdeler parlayan ve ışık saçan kumaşlardır. Pırıl pırıl bir kaliteye sahip. İpek perdeler çoğunlukla sade ve sadedir. İpek perde ayrıca göz kamaştırıcı görünen sanatsal baskılara ve tasarımlara sahiptir. Kolay görünümü temsil eden fazla dekorasyon veya süsleme içermez. Bu Lüks İpek perdeler, evde asıldığında yüksek statünüzü ve zenginliğinizi gösterir. Konukların zihninde kalıcı bir izlenim bırakır..

En sonuncu & Eviniz İçin Çarpıcı İpek Perdeler:

Ev dekorasyonunuz için kesinlikle beğeneceğiniz bu 9 ipek perdeyi alın..

1. İşlemeli İpek Perdeler:

Muhteşem nakış işleriyle süslenmiş güzel suni ipek perde. Perdenin tamamı belirli aralıklarla büyük nakış işleri içerir. Parlaklıkla parlıyor. Perde halka kancaya asılır ve yeterince uzundur. Nakış tarzı perde istiyorsanız, oturma odanıza lüks bir görünüm kazandırmak için bu deseni ipek malzemeden deneyin..

2. Baskılı İpek Perde:

Bu dupioni ipek perde, farklı şekillerde kutular oluşturan katmanlı baskılara sahiptir. Gri ipek perde üzerinde siyah renk kutu tasarımı bulunmaktadır. Tüm kutular, içinde herhangi bir tasarım olmadan boştur. Bu ipek perde ışıl ışıl bir kaliteye sahip. Koyu renk baskılı perde kesinlikle misafirlerin ilgisini çekecektir..

3. Işıltılı İpek Perde:

Her şey gibi parıldayan saf beyaz ipek perdedir. Perde, aynı beyaz renkte zikzak çizgi tasarımından oluşur. Beyaz perdenin açık ve koyu tonu muhteşem ve yoğun görünüyor.

4. Oturma Odası için Zigzag Çek İpek Perdeler:

Siyah baskılı beyaz renkte zikzak desenli ham ipek perdedir. Bu çizgiler, bazılarının gölgeli, bazılarının boş olduğu bir çek baskısı oluşturuyor. Yerde boydan boya drapelik perdedir. Perde kutu panel ile asılır. Pencerenin mavi renkli duvarına havalı bir görünüm verir..

5. Yaratıcı İpek Perde Panelleri:

Üstünde balon benzeri tasarıma sahip yaratıcı bir şekilde oluşturulmuş gri ipek perdedir. Perdenin tamamı basit ve sadedir, ancak benzersiz deseni nedeniyle yine de yüksek standart kalite sunar. Balon şekli vermek için perdenin üst kısmı biraz sıkılır. Yaratıcılığınıza göre bu perde türünü mutlaka deneyebilirsiniz..

6. Vintage İpek Pencere Perdeleri:

Bu mavi ipek perde, kapı tasarımı nedeniyle vintage stili yansıtıyor. Perde sıradan olmasına rağmen göz alıcı bir kalite içeriyor. Bu mavi ipek perde, pürüzsüz kumaşa sahip çok yumuşak bir dokunuşa sahiptir. Perde tek kelimeyle eşsiz.

7. İpek Perde Panelleri:

Panel işlemeli suni ipek karartma perdesidir. Perde ayrıca perde üzerinde katmanlı bir desene sahiptir. Perde üzerindeki bu süslü panel tarzı çekici ve keyifli görünüyor. Perde üzerindeki panelli tarz çok güzel.

8. Turuncu Zambak İpek Perde:

Beyaz renkli hazır ipek perdedir. Perde, üstüne turuncu zambak çiçeği baskısı ve ardından geniş turuncu kenarlık ile süslenmiştir. Bütün dinlenme perdesi düz. Bütün bu perde çok çekici ve karşı konulmaz. Bu perde eviniz için size havalı bir görünüm verebilir.

9. Grommet Uzun İpek Perdeler Hindistan:

Kutu desenli sade altın ipek perdedir. Perde, pencereye göre uzundur. Bu ipek perde kalın ve parlak bir kumaşa sahiptir. Perde, tutuklayıcı ve çarpıcı bir kaliteye sahiptir..

Baskılı ipek perde ve işlemelerle bezeli sonsuz bir etki bırakır ve her gördüğünüzde perdeye aşık olmanızı sağlar. Zamansız tasarımları ve dokuları sonsuzdur. Bu ipek perdeler hoş ve çekici bir görünüme sahiptir, bu yüzden yukarıdaki güzel ipek perdelerden sevdiklerinizi seçin..