Perdeler her zaman evin odasını bir adım öteye güzelleştirdiği düşünülmüştür. Odaları yalnızca yoğun güneş ışığından korumakla kalmaz, aynı zamanda mahremiyet sunma eğilimindedirler. Perdeler de evinize zarif bir görünüm kazandırır. Düz, baskılı, işlemeli, aplikeli vb. farklı perde çeşitleri vardır. Her birinin ayrı bir zarafeti ve zarafeti vardır..

Farklı Tasarımlarda Son İşlemeli Perdeler:

İşte size farklı işlemeli perde çeşitlerini gösterecek birkaç örnek..

1. Bej İşlemeli Perde:

Bej renkli modern işlemeli perdedir. Üzerine işlemeli renkli perdeler var. Bu bej perde, odanızın zarif görünmesini sağlar. Perde malzemesi yüksek kaliteli ve aynı zamanda Çevre Dostu olan ketendir. Bu perde odayı %50 ile %60 arasında karartma kapasitesine sahiptir..

2. Şampanya Mavisi Çiçek İşlemeli Perde:

Şampanya mavisi işlemeli perde zarif bir görünüme sahiptir. İşlemeli ve kabartmalı çiçek desenleri vardır. Biri nakış işlemeli tül perde olmak üzere iki katlıdır. Şeffaf perde kumaşı yumuşak ve pürüzsüzdür. İkinci katman polyesterdir & çevre ve cilt dostu olan pamuklu malzeme. Perde iyi yalıtılmıştır ve gürültüyü de azaltır.

3. Gül İşlemeli Pencere Perdesi:

Bu, gölgeli bir bağlama stili olan işlemeli bir pencere perdesidir. Bu perdeler, işlemeli yeşil defne yaprakları ile güzel ve karmaşık çiçeklere sahiptir. Bakımı kolaydır ve makinede yıkanabilirler. Saçak, işlemeli bordürlü nakışları kesmiştir. Bağlar, odaya düşen ışığı kontrol etmek için ayarlanabilir..

4. İşlemeli Keten Perdeler:

Pürüzsüz ve iyi bir dokuma ile gelen bu ketenler. Muhteşem bir ortam yaratır ve ayrıca zararlı güneş ışınlarını filtreler ve gürültüyü azaltır. Bu perdeler yatak odası ve oturma odasında iyi görünüyor. Altta, örtüye gösteri katan hoş bir mavi nakış işi var. Sağlanan metal rondelalar paslanmazdır.

5. Roma İşlemeli Pencere Perdeleri:

Bunlar Roma tipi İşlemeli beyaz perdedir. Düz pencereleri çok iyi tamamlarlar. Tıpkı panjur gibi yüksekliği ayarlamak için merdiven kemerine sahiptir. %100 polyester malzemeden üretilmiştir ve bordürlerde güzel çiçek işlemeleri vardır. Fırfırlı bir etki yaratan bordürlü kesim çalışmasına sahiptir..

6. Beyaz İşlemeli İpek Perdeler:

Odanız için bu beyaz işlemeli perdeyi mutlaka alacaksınız. Onlar çok eşsiz ve lüks. Bu beyaz işlemeli şeffaf perde, parlak bir dokunuş veren beyaz ipek iplikli işlemelere sahiptir. Ayrıca oldukça ekonomik ve yönetimi kolaydır. Işığın geçmesine izin verirler ancak yine de odayı serin ve hoş tutarlar..

7. Bej İşlemeli Sırf Perdeler:

Bu asla bırakmayacağınız bir perde. Cilalı kahverengi veya beyaz renkli ahşap mobilyalara sahip odalar ile çok iyi uyum sağlar. Büyüleyici bir etki veren ve odaya zarif bir görünüm kazandıran, kendinden renkli bir işlemeye sahiptir..

8. Pamuk İşlemeli Perdeler:

İşte harika bir pamuk işlemeli perde. Mürettebat işlemesi için yün ipliğin kullanıldığı el yapımı işlemeli perdelerdir. Perde kumaşı ağır ve kalın saf pamuktur ve ayrıntılı nakış işlemelidir..

9. Krem İşlemeli Perdeler:

Bu gerçekten lüks bir krem ​​renkli perde. Olağanüstü zengin ve çarpıcı kırmızı işlemeli çiçekleri vardır. Ortasına dikilmiş güzel bir inci ile çiçek daha çekici hale getirilir. Başlık pileli tiptedir. Aynı zamanda hoş bir kırmızı ve beyaz inci bağı var ve bu perdeye saf bir güzellik katıyor..

Perdelerin birden fazla kullanımı vardır – bazen rahatsız edici olabilen doğrudan güneş ışığını düzenleme eğilimindedirler, evinizin güzelliğini arttırırlar, odaları serin tutarlar ve ayrıca dışarıdakilerin içeriyi görmesini engelleyerek evin mahremiyetini korurlar. Tüm bu nedenlerden dolayı, tüm gereksinimleri karşılayacak uygun bir perde seçmeliyiz..