Yeşil, pozitifliği beraberinde getiren bir renktir. Evin veya ofisin iç mekanlarına yeşil renkli süslemeler verildiğinde, çevreye veya eve bereket, pozitif enerji ve geçim kaynağı sağlarlar. Diğer aksesuar ve dekorasyonların yanı sıra yeşil perdeler de bu aralar oldukça moda oluyor..

Ev İçin En Yeni ve Güzel Yeşil Perdeler:

İşte tek bakışta kalbinizi yakalayacak yeşil renk tonlarında en iyi perde tasarımlarından bazıları.,

1. Tahiti Nakış Perdeleri:

Tahin perdeler taşıdıkları tasarımlar nedeniyle çokça benimsenmektedir. Kireç yeşili perdeler, beyaz yüzey üzerine kireç yeşili ipliklerle yapılan nakışlarda çiçek desenleriyle gelir. Perdeler pamuklu ipek malzemeden yapılmıştır.

2. Yaprak Baskı Perdeleri:

Yaprak baskılarda yeşil ve beyaz perdeler bahçe senaryosu veren pencerelerde çok kullanılan perdelerdir. Beyaz gölgeli perdelere yaprak baskısı verilir ve kontrast görünüm için yeşil gölgeli perde düz bırakılır. Doğadan ilham alan perde, daha iyi dekorasyonlar için saksıların yanında saklanıyor..

3. Çift Katlı Mutfak Perdeleri:

Mutfak perdeleri çift kat verildiğinde pencerelere şık bir görünüm kazandırmaktadır. Mint yeşili perdeler, sıcak havanın pencerelerden geçmesine izin veren şifon malzemeden yapılmıştır. Her iki perde de sıkıştırılmış çalışma ile üzerinde birkaç kusurla birlikte gelir. Perdelere ayrıca orta kısımda bir boşluk verilir..

4. Örtü Perdeleri:

Drape perde daha çok özel günlerde dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Yeşil kadife perdeler, tasarım amaçlı kullanılan gümüş ışıltılı katman perdelerle birleştirilmiştir. Perdelere çift kıvrım verilir ve merkezde birleştirilir. Perdeler ayrıca partiler sırasında duvarların veya bahçe evinin verandasının dekorasyonunda kullanılır..

5. Bej Yeşil Perdeler:

Bej desenli perdelerde adaçayı yeşili perdeler kullanılmaktadır. Perdeler ipek malzemeden yapılmıştır ve aynı malzeme ile krem ​​perde kombinasyonu verilmiştir. Perdelere, üst kısımda çekici bir görünüm kazandıran U eğrisi tasarımları verilmiştir..

6. İplik Tül Perdeler:

Şeffaf perdeler, pencereler veya sundurma için büyülü bir görünüm verir. Şeffaf malzemeden açık yeşil perdeler, üzerlerindeki çiçek desenleriyle şeffaf bir görünüm verir ve perdenin üst tarafında kabartmalı yaprak dalları bulunur..

7. Vintage Yeşil Perde:

Vintage tarzı perdeler, pencerelere retro bir görünüm kazandırıyor. Koyu yeşil perdelerin içlerine tül perdeler üzerine kabartmalı dekoratif desenler verilmiştir. Karanlık perdeye, üzerinde asılı boncuklar bulunan altın kenarlıklı kıvrımlı bir tasarım verilmiştir..

8. Şık Şeffaf Yeşil Perde:

Pencerelerin perdelerinde biraz kabartmalı sulu efekt ister misiniz? İşte üzerinde kabartmalı bir görünümle su dalgası baskıları bulunan bir dizi zümrüt yeşili perde. Desen, özellikle güneş ışığında izleyicilere 3D benzeri bir etki vermek için yeterlidir..

9. Banyo Perdeleri:

Zeytin yeşili perdeler, banyo pencereleri ve banyo bölücüler için kullanıldığında iç mekanlara korkak bir görünüm kazandırır. Perdeye, perdeyi tüylü yapan birkaç tutam kıvrımlı bir dantel işi verilir. Ayrıca kravatlar için benzer tasarımlı kayışlar verilir..

Bunun dışında yeşil perdeler, veranda, klasik, mercan, kuşgözü, soyulmuş, eski püskü ve aralarından seçim yapabileceğiniz daha pek çok tonla gelir. Perdeler genellikle sadece bahçe alanları için kullanılıyormuş gibi iç dekorasyonlarda kullanılır, bu alışılmadık bir kontrast verir. Baskılar, gölgeler ve mercanlardaki perdeler, odaya gerekli parlaklığı vermek için hafif ve şeffaf oldukları için bugünlerde çok kullanılmaktadır..