Duş perdeleri her evde bir banyonun temel ihtiyacıdır. Evinizin diğer odaları gibi banyonuzun da uygun bir dekora ihtiyacı vardır ve düzenli ve temiz görünmesi için bakımı yapılmalıdır. Bu nedenle, duş perdesi almaya karar vermeden önce bütçeniz, bakımınız, banyonuzun boyutu ve banyo aksesuarlarınız gibi bazı hususlar göz önünde bulundurulmalıdır..

En sonuncu & Resimlerle Sevimli Duş Perdeleri:

En iyi 15 duş perdesi size piyasadaki en seçkin duş perdelerinden bazılarını tanıtıyor.

1. Noel Duş Perdeleri:

%100 su geçirmez polyester kumaştan üretilmiştir ve astar gerektirmez. Ayrıca şık tasarlanmış resimlerle birlikte gelir. Noel duş perdeleri, herhangi bir standart küvete uyacak ve ayrıca suyun duş kabininden sıçramasını önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Paslanmaya karşı dayanıklı metal rondelalara ve 12 yüksek kaliteli plastik kancaya sahiptir. Temizlemesi kolay ve makinede yıkanması tavsiye edilir.

2. Çiçekli Dokuma Duş Perdesi:

Bu pembe tersinir dokuma banyo duş perdeleri %100 polyester kumaştan yapılmıştır ve hafiftir. Cesur desenlere sahip şık perde, güçlendirilmiş bir üst tablaya sahip 12 paslanmaz metal delik ile birlikte gelir. Bir astar takılması tavsiye edilir. Bakımı kolay ve makinede yıkanabilir.

3. Organik Kenevir Duş Perdeleri:

Çevre dostu benzersiz duş perdeleri %100 doğal kenevir lifinden yapılmıştır. Özelliği, doğal ahşap kapamalı el yapımı organik makrome halkalardır. Sıcak su ile temas halindeyken sıfır toksin ve kimyasal emisyonu. Suyun dışarı sıçramasını engellediği, havayla hızla kuruduğu ve küf ve bakterilere karşı dirençli olduğu için plastik astar gerekmez.

4. Sevgililer Günü Özel Duş Perdesi:

Bu yüksek kaliteli, çevre dostu ve dayanıklı PVA duş perdesi ile aşk havada uçuşuyor. Özel işlem görmüş su geçirmez, kokusuz ve nemli bir bezle silinerek kolayca temizlenen bir kumaştır. %100 küf/küf dirençli ve anti bakteriyeldir. Bu dekoratif banyo duş perdeleri, banyodan sonra kolay yayılma veya yıkamadan sonra kurulama için 12 rondela ile birlikte gelir..

5. İmitasyon İpek Duş Perdesi:

Mavi ve grinin nötr tonlarındaki bu güzel jakarlı dokuma dekoratif desen, banyo aksesuarlarıyla kolayca uyum sağlayabilir ve banyonuza şık bir dokunuş katabilir. Bu taklit ipek tasarımcı duş perdeleri %100 polyester kumaştan yapılmıştır ve brokar tasarımı, delikli sağlam bir üst kısım ve 12 paslanmaz kanca ile tamamlanmıştır..

6. Lüks Duş Perdesi:

Beyaz çiçekli dekoratif duş perdeleri dayanıklı, su geçirmez EVA’dan yapılmıştır ve PVC içermez. Bu banyo duş perdeleri koruyucu astar olarak da kullanılabilir. Perde paneli paslanmaz grometler, 12 kanca ve yerinde tutmak için 3 mıknatıs ile birlikte gelir. Antibakteriyeldir, suya ve küfe karşı dayanıklıdır. Dayanıklıdır ve sadece silerek temizleyin ve çabuk kurur.

7. Kancasız “Bölünmüş Halkalı” Duş Perdeleri:

Bu dahiyane, ultra modern kancasız duş perdesi, duş çubuğunun hemen üzerinde bulunan yerleşik kavisli halkalar ile sorunsuz bir “ayrık halka” tasarımı sunar ve perde %100 polyester kumaştan yapılmıştır ve zarif bir şerit detayına ve yarı saydam bir kumaşa sahiptir. banyo muhafazasındaki ışığın girmesine izin veren pencere. Suya ve küflenmeye karşı dayanıklı bir astara sahiptir..

8. Spa Pamuklu Duş Perdeleri:

Bu beyaz düz renkli, estetik açıdan basit ama zarif olan perde, kaba dokulu, canlı ekose desenli polyester karışımlı pamuktan yapılmıştır. Bu şık spa perdesi, püsküren ve sıçrayan suyu küvetin içinde tutar. Ekstra uzun duş perdesi, güçlendirilmiş kenarlara ve üstte metal rondelalara sahiptir. Bununla bir astar kullanılması tavsiye edilir..

9. Yaban Hayatı Dostu Duş Perdeleri:

Bu özel %100 perkal pamuklu duş perdesi, yeşil arka plana karşı geyik, tilki, tavşan, baykuş, rakun ile çocuğunuzun banyo rutinine yeni bir dönüş katacaktır. Bu perkal kumaş duş perdelerinin astarlı olarak kullanılması tavsiye edilir. Üstte kancalara asmak için halkalar vardır. Bakımı kolaydır ve makinede yıkanır.

10. Dayanıklı Vinil Duş Perdeleri:

Dayanıklı, hava koşullarına dayanıklı ve %100 çevre dostu vinil banyo duş perdeleri, suyla temas ettiğinde kötü koku yaymaz. Bu yarı saydam malzeme, baskılı mor çiçeklerle süslenmiştir, antibakteriyeldir ve küflenmeye karşı dayanıklı, nemli bir bezle silinebilir. 12 adet paslanmaya karşı dayanıklı metal rondela ve 12 adet C tipi kanca ile birlikte gelir.

11. Şeritli Duş Perdesi Cum Liner:

Banyo duş perdeleri %100 su geçirmez ve yıkanabilir polyester kumaştan üretilmiştir. Su geçirmez yüzeyinde yuvarlanan su damlaları tozu ve kiri alır ve suyun her yöne sıçramasını önler. Kimyasal kokusu olmayan, küf ve küflenmeye karşı dayanıklı, çevre dostudur. Perde duştan sonra silinebilir.

12. Kamuflaj Duş Perdesi:

Bu Kamuflaj banyo duş perdeleri, daha açık ve nötr tonlarda gri bir parke kamuflajı özümsemiştir ve yumuşak gri bir arka plan üzerinde yaprak ve ağaç kabuğu kullanılmıştır. Bu polyester karışımı perkal perde, bir vinil astar içerir. Banyo alanınıza mükemmel bir örtü sağlar. Bakımı kolaydır ve makinede yıkanır.

13. Tasarımcı Duş Perdesi:

Bu çok renkli tasarımcı duş perdeleri, kalın bir pamuklu kumaş üzerine basılmıştır. Deniz kıyısını banyonuza getirir. Bu yüzden banyo alanınıza kıvılcım ekleyin ve ona modern bir his verin. Bu perde paneli 12 kuşgözü kanca deliği ile birlikte gelir. Bakımı kolaydır, makinede yıkayın ve bir astar ile kullanın..

14. El Boyalı Soğuk Duş Perdeleri:

Bu pembe çiçekli yüksek kaliteli PVC banyo duş perdeleri, banyonuza şık ve çekici bir görünüm kazandırır. Banyo alanını ve klozet alanını ayrı tutmanın çekici bir yolu. PVC kumaş malzeme onu su geçirmez hale getirir ve bakımı kolaydır. Havalı tasarım, duş alırken ruh halinizi taze tutar.

15. Damalı Duş Perdeleri:

Bu şeffaf beyaz kareli şeffaf lüks banyo perdesi, banyo alanınıza lüks bir görünüm katar. Uzun ömürlü şeffaf PVC malzemeden yapılmış bu güzel su geçirmez uzun duş perdesinin temizlenmesi ve yıkanması kolaydır. Asmak için 12 kanca ile birlikte gelir. Bu çakıl tasarımı, banyonuz için mükemmel bir görünüm sağlar..

Her tarza uygun ve banyonuzun aksesuarlarını unutmamak için geniş bir kumaş, renk ve ebat seçeneği ile çeşitli duş perdeleri piyasaya sunulmuştur. Banyo duş perdeleri sadece banyonuzun görünümünü iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda işlevseldir. Diğer odalar gibi banyonuz da bir odak noktasıdır ve her zaman zarif olduğu kadar temiz görünmesini de ister..