Jei jums patinka žiūrėti filmus ir esate didžiulis trilerių filmų žanro gerbėjas, mes pateikiame jums šį regioninių telugų trilerių filmų ir filmų, kuriuos būtina žiūrėti, sąrašą. Su intriguojančiomis ir jaudinančiomis siužetinėmis linijomis, fantastišku aktorių kolektyvu ir aktoriais, įtampa, sklindančia aplink takelius, tai yra vieni geriausių telugų trilerių, skirtų visiems kino fanatikams..

Visus šiuos geriausius trilerių filmus telugų kalba galima lengvai žiūrėti žiniatinklio OTT platformose arba internete. Patikrinkite juos ir vėliau būsite mums dėkingi!

Įtempto trilerio filmai telugu

25 geriausių „Tollywood“ įtempto trilerio filmų sąrašas:

Čia mes surinkome geriausių ir visų laikų garsiausių Telugų ir Tolivudo trilerių filmų ir filmų, kuriuos nuostabu žiūrėti, sąrašą.

1. Aithe (2003):

„Aithe“ yra senas filmas, išleistas pirmoje praėjusio dešimtmečio pusėje. Nors filmas nematė kasos hito, filmas tikrai sulaukė plojimų už unikalią ir labai naują istoriją su fantastišku aktorių vaidmeniu ir vaidyba. Siužetas sukasi apie gangsterį, kuris tik su keturiais savo vyrais užgrobia lėktuvą. Įdomu tai, kad asmuo, užgrobęs lėktuvą, nėra teroristas ar turi teistumą, tačiau tai daro, kad sukeltų siaubą visame pasaulyje. Tai puikus psichologinis trileris.

2. Aravindo filmas (2005):

2000-ųjų pradžioje išleistas filmas tebėra klasikinis ir privalomas žiūrėti trileris telugų filmų sąraše. Siužetas sukasi apie režisierių Aravindą ir aktorių, kuris leidžiasi į kelionę ieškoti įkvėpimo būsimo filmo siužetui. Tačiau įvyksta ypatingos aplinkybės, kai scenarijus diktuoja jų gyvenimą ir paverčia juos realaus gyvenimo asmenimis. Tai filmas, kurį būtina žiūrėti visiems, norintiems pradėti trilerio žanrą Tolivude. Mums tai patinka tarp telugu įtampos trilerių filmų.

3. Anukokunda Oka Roju (2005):

Filme vaidina Jagapathi Babu ir Charmee Kaur, todėl tai yra privalomas žiūrėti ir aukščiausio lygio filmas dabartiniuose Telugų pramonės trileriuose. Siužetas sukasi apie aktorę, kuri dalyvauja vakarėlyje, kur be jos žinios yra apsvaigusi nuo narkotikų ir pabunda po dienos pertraukos. Ji neprisimena jokių įvykių, įvykusių tarp dienų. Staiga ją pradėjo persekioti žmonės, kurie nori ją nužudyti, o tada ji supranta, kad yra neteisinga, ir ji turi išsiaiškinti, kas nutiko nulinę dieną.

4. Karthikeya (2014):

Filme vaidinant aktoriui Nikhilui, siužetas sukasi aplink paslaptingas aplinkybes, kai jis medicinos stovyklos tikslais lankosi vietoje, pavadintoje Subramanyapuram. Nors kaimo gyventojai visada bijo dėl mirtinos gyvatės buvimo šventykloje, aktorius tiria ir išsprendžia paslaptį. Tai labai išskirtinis filmas savo siužetu ir fantastiška vaidyba su nuostabiu scenarijumi.

5. Drushyam (2014):

Didelį pripažinimą pelnęs filmas „Drushyam“ tuo metu buvo didžiulis hitas ir yra privalomas trilerių ir įtampos filmų žiūrėjimas. Vaidina žvaigždės Venkatesh Daggubati ir Meena, siužetas sukasi apie tai, kaip aktorius (kuris yra paprastas asmuo, dirbantis kabelių operatoriumi) turi apsaugoti ir apsaugoti savo šeimą, kad jo dukra netyčia nužudytų vyrą, kuris bando ją šantažuoti ir tvirkinti. Dabar jis turi stengtis apsaugoti savo šeimą ir padengti atsitiktinį nusikaltimą.

6. Nenokkadine (2014):

Filmas superžvaigždę Mahesh Babu vaidina psichologiniame trilerio filme. Tuomet publika jį gerai priėmė. Siužetas sukasi apie aktorių, kuris yra „Rockstar“ filme ir kenčia nuo psichologinių slopinimų dėl savo tėvų mirties. Nors jis turi trumpus prisiminimus apie juos ir mirties aplinkybes, jis turi išsiaiškinti ir atskleisti paslaptingas aplinkybes.

7. Anaamika (2014):

Režisierius Shekar Kammula ir Nayanthara pagrindiniame vaidmenyje – tai patrauklus ir unikalus filmas su žavingomis siužetinėmis linijomis. Filmas sukasi apie tamilų brahminą Anaamiką, kuri labai ieško dingusio vyro Haidarabade. Palaikantis policininkas padeda jai ieškoti. Tačiau siužetas pasikeičia, kai jos vyro įkalčiai sklinda įvairiais būdais, kuriuose jis primena teroristą, užsisakiusį bombos sprogimą. Likusi istorija – jei jai pavyks rasti vyrą ir dingusią tiesą.

8. Maaya (2014):

Filmas „Maaya“ sukasi apie jauną televizijos reporterę, kuri yra nepaprasto jutimo suvokimo sindromo moteris. Su sindromu ji gali iš anksto matyti ir numatyti ateitį. Bet kai ji sutinka žmogų, kuris yra už jos meilės, iš pirmo žvilgsnio, ji turi įveikti savo juslines įžvalgas ir kovoti su problemomis. Filmas puikiai derina labai naują siužetą, taip pat romantiką ir įtampą.

9. Bhadramas (2014):

Tamilų filmas „Thegidi“ dubliuojamas į telugų kalbą su filmo pavadinimu „Bhadram“. Siužetas sukasi apie jauną detektyvą, kurio jis turi nuolat stebėti, kad surinktų informaciją pagal savo darbą. Tačiau siužetas vinguriuoja, kai visi jo subjektai miršta dėl kelių avarijų, kurios paslaptingai įvyksta keliais bendrais modeliais. Dabar jis turi suprasti ir atskleisti sukčiavimą, įvykusį už žmogžudysčių. Remiantis kriminaliniu trileriu, filmas yra geras žiūrėti.

10. 16 kiekviena detalė svarbi (2017 m.):

Lažinamės, kad dauguma iš jūsų net negirdėjote apie šį filmą. Nors tamilų kalba ji vadinama Dhuruvangal Pathinaaru, dubliuota versija telugų kalba yra nurodytas filmo pavadinimas. Filmo siužetas sukasi apie tai, kaip inspektoriui pavesta ištirti paslaptingą poros mirtį. Tai patrauklus ir labai unikalus siužetinis filmas. Filmas buvo didžiulis tamilų hitas ir populiarus filmas, kurį būtina žiūrėti.

11. Pasukimas (2018 m.):

„Pasukimas“ yra populiarus ir milžiniškas hitas, kurį vaidino Samantha. Jis išleistas tiek telugų, tiek tamilų kalbomis. Filmo siužete aktorė dirba su pirmaujančiu laikraščiu, tiriančiu ir rašančiu apie avarijas ir incidentus, vykstančius visame mieste. Filmas sukioja posūkį, kai vairuotojai susiduria su mirtimi ant estakados, pažeisdami tam tikrą eismo taisyklę. Ji yra sugauta ir apkaltinta nužudžius vairuotoją, o likusi filmo dalis sukasi apie tai, kodėl tam tikroje estakadoje pakartotinai įvyksta keli incidentai. Tai įdomus ir įtampa paremtas trileris.

12. Evaru (2018):

Filmas „Evaru“ yra populiaraus ispanų trilerio „Nematomas svečias“ perdirbinys. Vaidina Regina Cassandra ir Adivi Sesh, filmas yra apie sudėtingos žmogžudystės paslaptį, kurią tiria aktorė. Nors šviesa paimta iš ispaniško filmo, telugų versija turi nedidelių pakeitimų ir modifikacijų su posūkiais. Tai būtina žiūrėti tiems, kurie mėgsta jaudinančius trilerio filmus, kurie gali jus išlaikyti kartu su įtampa.

13. Baimė (2018):

Awe yra dar vienas malonus filmas, turintis psichologinį ir iškreiptą siužetą. Tai filmas, kuris gali jus sugauti įtampoje su paslaptingu siužetu iki filmo pabaigos. Filme vaidino žinomi aktoriai, tokie kaip Nithya Menon, Regina Cassandra, Ravi Teja ir Kajal Agarwal. Filmas sukasi apie daugialypės asmenybės sutrikimų turinčias moteris, kurios vaidina kelis personažus, vaizduojančius įvairius jų pačių gyvenimo atspindžius.

14. Agentas Sai Srinivasa Athreya (2019):

Šis filmas buvo išleistas daug atsiliepimų ir plojimų. Naujosios žvaigždės Naveen Polishetty vaidinamas agentas Sai Srinivasa Athreya yra kriminalinis trileris, gerai sumaišytas su humoru ir linksmybėmis. Herojus čia yra detektyvas, neturintis didelės patirties ir vis laukęs, kol pramonėje įsitvirtins didelis atvejis. Kai susidaro tokia situacija, filmas yra apie tai, kaip jis protingai, protingai ir linksmai tvarko bylą. Tai būtina žiūrėti tarp naujausių telugų trilerių filmų.

15. Žaidimas baigtas (2019 m.):

Šis filmas, kuriame vaidina Taapsee Pannu, sukurtas hindi, tamilų ir telugų kalbomis. Jis sukasi aplink Telugų psichologinio trilerio filmų žanrą ir sulaukė gerų pramonės hitų. Filmas pasakoja apie tai, kaip aktorė sprendžia ir įveikia paslaptis, kai serijinis žudikas įeina į namus, ir kaip ji gelbsti žaisdama suktus žaidimus su intensyviu ir bauginančiu siužetu. Tai būtina žiūrėti visiems, mėgstantiems trilerio žanrą.

16. Rakshashudu (2019 m.):

Tai populiarus trileris ir veiksmo filmas, kurio siužetas yra kriminalinis. Tyrimo pareigūnas ir subinspektorius turi sugauti paslaptingą serijinį žudiką, kuris plačiai skelbiamas žudantis ir taikantis į paaugles. Tačiau ypatingomis aplinkybėmis inspektorius turi sumokėti didelę kainą. Likusi istorija eina tuo, kaip ir ar jam pavyksta sugauti žudiką.

17. Septyni (2019 m.):

Turėdami unikalią siužetinę liniją ir fantastišką aktorių kolektyvą, septyni nėra žinomi trilerių filmų žanrų sąraše. Policijos pareigūnas turi atskleisti ir ištirti vyro, vardu Karthikas, tapatybę. Tyrimas nesibaigia, nes yra keletas prieštaringų pareiškimų apie vyro tapatybę versijų. Kol kažkas ateina pasidalinti su juo ryšiu, kitas vyras tvirtina, kad jis mirė prieš kelis dešimtmečius. Dabar siužetas yra toks, kaip policijos pareigūnas turi atskleisti paslaptingą bylą. Tai vienas geriausių įtampos trilerių filmų telugų kalba.

18. Arjun Suravaram (2019):

Vėlgi, naujasis leidinys „Arjun Suravaram“, kurį vaidina jaunimo žvaigždė Nikhil, tuomet buvo geras kino pramonės hitas. Filmas yra kriminalinis trileris, paremtas tiriančiu žurnalistu, kuris uždarytas į areštinę, nes atnešė suklastotus sertifikatus. Dabar nuo jo priklauso, kaip jis atskleis visą nusikaltimą ir sukčiavimą.

19. V (2020 m.):

Aktoriui Nani užimant aukštą vietą filme ir jį režisavo gerai žinomas Mohanas Krišna Indraganti, filmas sukurtas pagal veiksmo trilerį. Tai sukasi apie tai, kas atsitinka, kai susitinka policininkas ir serijinis žudikas. Pareigūnas meta iššūkį pastarajam jį sugauti. Tai lengvas laikrodis be rimtų aplinkybių, tačiau su jaudinančia ir patrauklia siužetu. Tai būtina žiūrėti naujausius įtampos trilerio filmus telugų kalba.

20. Aswathama (2020):

Naujasis leidimas „Aswathama“ yra įtampos kriminalinis trileris. Siužetas sukasi apie NRI vyrą, kuris grįžta į Indiją aplankyti savo sesers vestuvių ceremonijos. Tačiau siužetas apsisuka, kai jis supranta, kad jos nėra šalia, ir jai nutiko baisių dalykų. Dabar jam belieka išsiaiškinti tiesą, jis atskleidžia ir iškelia istorijas apie kelis serijinius nusikaltimus prieš moteris. Tai vienas iš naujų telugų kriminalinių trilerių filmų.

21. Andhakaaramas (2020):

Neseniai išleistas leidinys „Andhakaaram“ telugų kalba ir „Andhagaaram“ tamilų kalba sukėlė tikrą šurmulį. Labai įdomi ir įdomi siužetinė linija turėtų būti įvertinta. Siužetas sukasi apie tris gyvenimų istorijas ir kaip jos sutampa keistomis ir bauginančiomis aplinkybėmis. Tai būtina žiūrėti ir tikrai keliais atvejais sukels žąsies įtampą. Šiuo metu tai yra vienas geriausių ir garsiausių populiariausių nusikaltimų įtampos filmų telugų kalba.

22. Raahu (2020):

„Raahu“ yra mažiau žinomas filmas, išleistas vos prieš kelis mėnesius. Istorija paremta isterišku aklumu sergančiu žmogumi. Ji patiria aklumą, kai patiria stiprų stresą. Istorijos siužetas sukasi, kai ji įveikia aplinkybes ir turi kovoti su tuo, kuris į jos gyvenimą įlieja kraujo. Taip ji įveikia baimę neįprastomis aplinkybėmis.

23. „Gatham“ (2020 m.):

„Gatham“ yra atsitiktinis trilerių laikrodis telugų filmų sąraše. Tai neseniai išleistas filmas, kurio siužetas sukasi apie aktorių ir jo merginą, kurie pakeliui į susitikimą su vyro tėvu. Ypatingos aplinkybės susiklosto, kai jų automobilis sugenda, ir jie turi likti svetimame name. Kai aktorius turi ryšį su nepažįstamu žmogumi, situacija yra neįprasta ir turi iš jos išeiti.

24. Nishabdham (2020):

Filmas, kuriame vaidina legendiniai aktoriai Anushka Shetty ir Madhavanas, yra per mažai įvertintas perlas naujausiuose trilerio filmų leidiniuose. Jis sukasi apie pareigūną, tiriantį moterų nužudymą, Sakshi, kurčią ir nebylų menininką ir vyrą. Vyras yra susijęs su žmogžudyste, o istorijos siužetas sukasi apie tai, kaip vyksta tyrimas. Tai būtina žiūrėti tarp Tolivudo trilerių filmų.

25. HIT (2020):

Visai neseniai išleistas HIT yra mažiau žinomas, bet privalomas žiūrėti trileris iš telugų kalbos filmų. Filmas sukasi apie tyrimą, kurį plačiai ir paprastai atliko nestabilus policijos pareigūnas labai sudėtingoje žmogžudystės byloje. Tyrimo aplinkybės kelia pavojų visiems aplinkiniams. Siužetas dabar sukasi apie tai, kaip jam pavyksta įveikti nepaprastas aplinkybes. Šie nauji ir naujausi telugų trilerių filmai sulaukė siaubingų atsiliepimų ir yra vienas iš privalomų žiūrėti ir geriausių telugų kalbos trilerių šioje pramonėje.

Tikimės, kad jums patiko šis populiarių, geriausių ir geriausių Tolivudo ir telugų trilerių filmų sąrašas. Tai būtina žiūrėti tiems, kurie mėgsta trilerių kino teatrų ir filmų žanrą. Kas yra jūsų mėgstamiausias iš šio sąrašo ir kodėl. Pasakykite mums ir savo mintis; mums patinka išgirsti jus!