Mahesh Babu gimė kaip Mahesh Ghattamaneni aktoriui Krišnai Ghattamaneni šeimoje. Jo ekranas buvo kaip menininkas vaikas, būdamas ketverių 1979 -aisiais. Jo, kaip pagrindinio aktoriaus, debiutas įvyko 1999 m. O jo šlovė buvo „Okkadu“, kuri tapo didžiausia 2003 metų sėkme. Šis gražus veiksmo herojus laimėjo,

  • 7 Andhra Pradešo valstijos Nandi apdovanojimai,
  • 3 „Filmfare“ geriausio telugų aktoriaus apdovanojimai,
  • 3 „CineMAA“ apdovanojimai ir
  • 1 Tarptautinis Pietų Indijos kino apdovanojimas.

Mahesh Babu be makiažo pagrindo

Jis įvardijamas kaip turtingiausia įžymybė Pietų Indijoje, nusileidžia tik Radžnikantui. Nepaisant žvaigždžių, jis yra gerai pagrįsta įžymybė ir visiškas šeimos žmogus ne ekrane. Žmogus mato šio demi dievo pusę savo pasirodymuose ne ekrane, nes tikrasis gyvenimas neturi makiažo ir pakartojimų. Štai mūsų pasirinkimas iš šios gražiai atrodančios žvaigždės.

Gražus Mahesh Babu su makiažo nuotraukomis ir be jų:

Šiame straipsnyje bus pateiktos 10 geriausių Tolivudo superžvaigždės Mahesh Babu nuotraukų be ekrano ir be ekrano, įrodančių, kad jis yra natūralus ir gražus.

1. Žvaigždžių galia:

Mahesh Babu su makiažu ir be jo 1

Maheshas yra savarankiškai sukurtas vaikinas, kuris pats pasiryžo šioje srityje. Jis turi tą pačią negalią, kaip ir dauguma žvaigždžių vaikų. Vis dėlto, nesikišdamas į savo garsią šeimą, jis sukūrė savo nišą, kurios populiarumas taip išaugo, kad dabar jis yra labai ieškomas vardas šioje srityje. Eidamas į viešus susirinkimus jis beveik nenešioja makiažo.

2. Kūdikio veidas:

Mahesh Babu be makiažo 2

Žinomas kaip veiksmo žvaigždė pietuose, jo veidas yra tobula folija jo mačo avatarui. Šioje nuotraukoje galite pastebėti, kad ant jo veido nėra makiažo. Nekaltas veidas patraukė įvairaus amžiaus moteris tapti jo gerbėjomis. Jo išraiškingos akys priverčia kiekvieną merginą nualpti. Jo filmuose tai dažnai naudojama kaip netikėtumo elementas visose jo veiksmų sekose, kai kuklus piktadarys visada neįvertina savo galios.

3. Mahesh MARD:

Mahesh Babu be makiažo 3

Jis ne tik gražus veidas, bet ir atsakingas visuomenės pilietis. Palaikydamas „Vyrai prieš išprievartavimą ir diskriminaciją“, jis parodo jautresnę savo asmenybės pusę. Iš didelės šeimos su seserimis ir dukra čia yra vienas vyras, kuris rodo tinkamą pavyzdį tiems, kurie į jį žiūri. Jo atsidavimas ir branda yra labai pageidaujamas bruožas.

4. Reklaminio renginio metu:

Mahesh Babu be makiažo 4

Šis žavus veidas, žinomas kaip įvairių ikoninių prekių ženklų ambasadorius, gali parduoti beveik viską net ir be makiažo. Jo kačiukas yra toks pat įvairus; nuo gazuotų gėrimų iki auksinių papuošalų jis viską patvirtino. Tai byloja apie masinį šio žmogaus patrauklumą.

5. Stilingas tėvas:

Mahesh Babu be makiažo 5

Jis ne tik yra sklandus operatorius ekrane, bet ir ne visada yra toks stilingas tėvas. Matytas čia supantis su savo sūnumi Gautamu ir dukra Sitara, jis neabejotinai myli ir rūpinasi abiem vaikais. Šis siūbuojantis stilius turi tik be makiažo veidą.

6. Įtaigi šypsena:

Mahesh Babu be makiažo 6

Šypsena nieko nekainuoja, bet ši šypsena verta milijono žvilgsnių net ir be makiažo. Tokia nuginkluojanti šypsena skleidžia šilumą aplinkui. Jo šypsena yra galingiausias jo turtas, nusileidžiantis tiktai gerai širdžiai.

7. Šeimos vyras:

Mahesh Babu be makiažo 7

Maheshas yra šeimos žmogus. Tebūnie tai jo tėvo ar žmonos pusė; jis pasirūpina, kad prireikus suteiktų pakankamai paramos. Ši pusė buvo labai akivaizdi, kai jo žmona Namrata susidorojo su savo tėvų liga ir mirtimi. Jis turi labai giliai įsišaknijusią vertybių sistemą, kuri akivaizdi iš jo garsios kilmės. Šis vaizdas buvo spustelėtas Mahesh su savo šeimos nariais taip pat be makiažo.

8. Saldainiai rankoms:

Mahesh Babu be makiažo 8

Namrata Shirodkar yra laiminga mergina, turinti saldainius iš rankų, kuriais taip gardu puikuotis. Jos sutuoktinis realiame gyvenime Mahesh mandagiai rūpinosi Namrata prieš gerus 5 metus, kol ištarė „aš darau“. Ši romantiška pora išsiskiria iš kitų pramonės šakų, kenčiančių nuo pasekmių.

9. Mahesh sporto salėje:

Mahesh Babu be makiažo 9

Indijoje nėra nė vieno žmogaus, kurio šis Adonis nebūtų užbūręs. Jo žavinga ir jaunatviška išvaizda geriausiai tinka apibūdinti princą. Šis momentas buvo treniruojamas sporto salėje su treneriu, čia Mahesh babu be makiažo ant odos.