Šimtmečio Indijos kino kelionėje tamilų pramonės vaidmuo vertas ypatingo paminėjimo. Tamilų filmai, meiliai vadinami Kolivudu, yra žinomi dėl to, kad sukūrė daug revoliucinių ir įtakingų filmų, sukurtų šalyje. Ji taip pat garsėja neįtikėtinai talentingomis aktorėmis, kurios garsėja savo natūraliu grožiu. Nepaisant to, kad jos nedaug makiažo, šios moterys sėkmingai užsitarnavo didžiulį gerbėjų ratą už savo elektrizuojantį jausmingumo ir jausmingų išraiškų derinį. Įdomu sužinoti daugiau apie juos? Tada perskaitykite, kad sužinotumėte tamilų herojės vardų sąrašą su karštomis nuotraukomis ir įsimylėtumėte!

Tamilų herojės nuotraukos

Tamilų aktorės nuotraukos:

„Tamilų“ kinas skiriasi nuo kitų herojų charakterio ir svarbos požiūriu. Nors kai kurie žanrai daugiau dėmesio skyrė aktorės grožiui, yra daug kitų, kurie taip pat turėjo daug galimybių pasirodymams. Laužydamos visus stereotipus, šios žvaigždės parodė, kad jos turi tikrus aktorinius sugebėjimus, o tai neapsieina.

Pažvelkite į tamilų herojų nuotraukas ir vardus, kilusius iš tėvynės ir skirtingų šalies dalių.

Populiarūs tamilų herojų vaizdai:

Naujos kartos tamilų pramonė nuolat ieško naujų veidų. Žiūrovai trokšta kiekvienoje nuotraukoje pamatyti savo mėgstamus herojus, suporuotus su naujais talentais. Ši paklausa atvėrė daug galimybių vietinėms moterims, kurios yra gražios ir puikiai moka vesti ilgus tamilų dialogus. Išsiaiškinkime atsirandantį tamilų aktorės vardų sąrašą su nuotraukomis:

Aditi Balanas:

Tamilų aktorės nuotraukos

Aparna Balmurali:

Tamilų herojės nuotraukos

Akshara Hassan:

tamilų aktorės atvaizdai

Priya Bhavani Sankar:

tamilų aktorės karštos nuotraukos

Kalyani Priyadarshan:

tamil karštos nuotraukos

Pagrindinė tamilų aktorė iš Tamilnadu:

Čia yra žinomos Tamil Nadigai nuotraukos, sukūrusios savo ženklą pramonėje. Nuo antrojo smuiko grojimo iki herojų iki savo tapatybės nustatymo šios moterys nuėjo ilgą kelią. Įdomus faktas yra tas, kad visi šiame aktorių sąraše esantys vardai yra kilę iš tam tikros Tamilnadu dalies ir sužavėjo minią savo regioniniu žargonu ir dikcija..

Keerthi Suresh:

tamilų aktorės galerija

Radhika Apte:

tamilų herojės atvaizdai

Vani Bhojan:

tamilų aktorės kadrai

Samantha Akkineni:

tamilų aktorė karšti kadrai

Catherine Tresa:

tamilų aktorės tapetai

Nazriya Nazim:

tamilų aktorė hd

Regina Cassandra

Regina Cassandra

Piaa Bajpai

Piaa Bajpai

Trisha Krishnan

Trisha Krishnan

Shruti Haasan

Shruti Hassan

Kolivudo aktorė 2021 m.

Daugelis aktorių atvyko iš skirtingų Indijos valstijų ir užėmė savo teritoriją tamilų kine. Šios žvaigždės įrodė, kad kalba nėra kliūtis vaidybai, ir jūs galite laimėti publiką išraiškos galia. Dauguma moterų atvyko iš Andra Pradešo arba Keralos, kurios čia turėjo geresnes galimybes arba norėjo plaukioti keliais laivais.

Štai tamilų herojų HD vaizdai:

Shradha Srinath:

Tamil herojė nuotrauka

Sayyesha Saigal:

Kolumbijos aktorės atvaizdai

Anu Emmanuelis:

Kolumbijos herojės nuotraukos

Parvatii Nair:

karštos Kolivudo nuotraukos

Malvika Mohanan:

Kolumbijos aktorės galerija

Populiariausios Kolivudo herojės:

2010–2016 m. Į Holivudą patekusių herojių skaičius yra gana didelis. Šios spalvingos lėlės savo karjerą pradėjo kitur, tačiau tamilų kinas tapo galutine paskirtimi. Nepaisant to, kad herojės neturi pakankamai kalbinių įgūdžių, herojės sunkiai dirbo, kad pristatytų jėgų kupinus pasirodymus, ir pristatė naują mados jausmą vietinei miniai.

Pažiūrėkime, kas yra šios gražios tamilų aktorės:

Amala Paul:

Amala Paulius

Madonna Sebastian:

Madonna Sebastian

Leema Babu:

Leema Babu

Lakshmi Menon:

Lakshmi Menonas

Nikki Galrani:

Nikki Galrani

Nivetha Thomas:

Nivetha Thomas

Garsios tamilų serijos aktorės:

Nesvarbu, ar tai rytas, ar vidurdienis, ar naktis, tamilų muilo opera dominuoja kiekvienoje buityje. Tai nuolatinis pramogų šaltinis valstybės vyrams ir moterims namuose. Be patrauklių siužetinių linijų, daugybė moterų serialo menininkų puikių vaidybos įgūdžių prisidėjo prie didžiulio žiūrovų skaičiaus. Įvertinkime šias tamilų televizijos aktores su paveikslėliais, kad sužadintų mūsų emocijas kiekviename epizode:

Neelima Rani:

Neelima Rani

Srithika:

Srithika

Rachita Mahalakshmi:

Rachita Mahalakshmi

Seetha Meghana Vincent:

Seetha Meghana Vincent

Shruthi Raj:

Shruthi Raj

Garsūs tamilų televizijos inkarai:

Jokia gyva programa ar žaidimų šou nėra linksma be energingo inkaro. Daugelis tokių vedėjų buvo neatskiriama tamilų televizijos dalis. Su nuolat paruošta šypsena, linksmybėmis ir juoku šie inkarai padarė mūsų televizorių įdomesnį. Čia yra geriausi tamilų televizijos inkarai gražiose nuotraukose:

VJ Ramya:

Vj Ramya

V. J. Monika:

Vj Monika

Dhivyadharshini:

Dhivyadharshini

VJ Anjana Rangan:

Vj Anjana Rangan

V. J. Manimegalai:

Vj Manimegalai

Ar ši „Tamil Heroine“ galerija paliko jus norėti daugiau? Toks yra kiekvienos iš šių moterų dieviškasis grožis. Tamilų aktorės, be kerinčios išvaizdos, taip pat įtraukė Pietų Indijos kiną į pasaulinį žemėlapį. Jiems pavyko subalansuoti vaizduojamojo meno vaizdą ir sutelkti dėmesį į tikrus pasirodymus dideliame ekrane. Trys sveikinimai šioms meilėms!