Atrodo, kad talentinga jauna aktorė Shriya Saran iš pietų kuria hindi ir pietų Indijos kino pramonės bangas. Ji įsiveržė į sceną su savo pirmuoju telugų filmu „Ishtam“, tačiau jos pasirodymas Santoshame paskatino ją kelyje į komercinę sėkmę. Ji turėjo galimybę vaidinti priešais Rajinikanth filme „The Boss“, kuris taip pat pelnė pirmąjį apdovanojimą už geriausią tamilų aktorę.

Apie smulkų Saran rėmelį ir žemišką grožį kalbama tiek pat, kiek apie jos vaidybinius pasirodymus. Aktorė yra viena iš tų nedaugelio, kurios grožis sklinda iš vidaus. Atsižvelgdama į tai, kad ji yra kelių parduotuvių visoje Indijoje prekės ženklo ambasadorė, pritarianti grožio ir sveikatos priežiūros produktams, kai kalbama apie jos pačios grožio režimą, Shriya tai laiko paprasta ir natūralia.

Shriya Saran grožio patarimai ir kūno rengybos paslaptys

Shriya Saran grožio patarimai ir fitneso paslaptys:

Shriya Saran pripažįsta savo mamą už puikų kūno sudėjimą ir grožį, nors ji žengia šį papildomą žingsnį miego, maisto ir mankštos klausimais ir grįžta prie kai kurių tradicinių grožio receptų, kurie jai daro stebuklą. Pietų žvaigždė nesikreipia į aukščiausios klasės grožio produktus, kad oda būtų sudrėkinta. Ji nedirba kuo mažiau ant veido.

Jos oda spindi dėl rožių vandens, kurį ji myli ir naudoja kuo dažniau, kad gaivintųsi. Ji net nešiojasi su savimi nedidelį rožių vandens miglos buteliuką ir kartais padengia makiažą ant veido, kad būtų gražus švytėjimas. Jos drėkinamasis kremas yra rožių vandens ir glicerino mišinys, kuris taip pat veikia kaip tonikas. Kalbant apie veido valymą, ji prisiekia sena priemone-besan, sumaišytu su ciberžole ar jogurtu..

Shriya Saran grožio patarimai

Didelės rasotos Shriya Saran akys ir ilgi žvilgantys plaukai yra viena iš labiausiai stabdančių jos žavingo grožio bruožų. Jos šilkiniai, lygūs, natūraliai ilgi plaukai beveik visada nešiojami palaidi, apvynioti ant pečių, kad suteiktų jai glostančią išvaizdą.

Jos akys pasakoja kitokią istoriją. Pietų žvaigždė mėgsta paryškinti akis akių pieštuku, kajalu ir tušu ir negali apsieiti be jų, net jei gali apsieiti be kitų būtinų makiažo priemonių.

Shriya Saran grožio patarimai 2

Aktorės išraižyta figūra tikrai yra to, ko reikia. Jos paslaptis yra kasdienė fizinė veikla, kuri yra jos kasdienio gyvenimo esmė. Kathak apmokyta šokėja Shriya mėgsta šokti ir plaukti, o tai dažniausiai padėjo jai išlaikyti gerą formą, tačiau nuo tada, kai atsidūrė dėmesio centre, jos šokiai nukentėjo dėl jos nepastovių tvarkaraščių. Nuo to laiko ji kreipėsi į gydomąsias jogos ir meditacijos galias, kurias kasdien praktikuoja 45 minutes. Ji sprendžia savo problemines sritis- pilvo raumenis ir rankas bei tonizuoja savo kūną jėgos jogos ir Ajengaro jogos deriniu.

Kitos jos treniruotės apima kardio pratimų kaitaliojimą tris kartus per savaitę, žaidimą ir plaukimą. Vienintelis dalykas, nuo kurio ji lieka nuošalyje, yra svoriai, kurie, jos manymu, netinka jos menkniekiui.

Shriya Saran grožio patarimai 3

Kalbant apie savo mitybos režimą, Shriya Saran turi dosnų apetitą, kurio neslepia, nors valgo saikingai. Ji pradeda dieną nuo stiklinės apelsinų sulčių ir teikia svarbą pagrindiniam dienos valgiui – pusryčiams. Tamsiai grožiui skirtus pusryčius sudaro omletas, pagamintas iš kiaušinio baltymo, paratos ir košės, o kartais ir dosa. Pietūs yra pagrindinis indiško stiliaus bhindi su paprastais roti ir dal. Nors ji mėgsta valgyti žuvį, ji nėra tokia pamišusi dėl raudonos mėsos ir vištienos. Ji nemėgsta greito maisto, vienintelė išimtis yra „Subway“ ir ji mėgsta tajų virtuvę.

Shriya Saran grožio patarimai 4

Kad išlaikytų tobulą figūrą, ji riboja druskos vartojimą ir geria daug vandens bei sulčių. Ji taip pat tiki, kad reguliariai valgo mažus patiekalus, o užkandžiauja salotomis ir daigais. Shriya nori vakarieniauti iki 19:30 ir dieną užbaigia taure pieno.

Vienintelė Šrijos pagunda yra šokoladas, kurio ji niekada negali atsikratyti, tačiau sveika mityba kartu su joga pasirodė esanti veiksminga norint atsikratyti papildomų kilogramų..