Trisha yra graži Kolivudo aktorė, debiutavusi filmuose daugiau nei prieš dešimtmetį. Ji bandė įsijausti į Bolivudą, bet nepavyko ir taip grįžo prie tamilų ir telugų filmų, kur jai jau daugelį metų sekasi. Stebina tai, kad net ir su amžiumi ji vis dar išlaiko savo išvaizdą taip, kaip buvo prieš dešimtmetį. Ji iki šiol priverčia gerbėjus sužavėti jausminga išvaizda ir žudikiškomis išraiškomis. Dabar pažiūrėsime, kaip ji tęsis.

Trisha Krishnan grožio patarimai ir fitneso paslaptys

Geriausi Trisha Krishnan grožio patarimai ir fitneso paslaptys:

Čia yra 4 geriausi Trisha Krishnan grožio patarimai ir fitneso paslaptys.

1. Išlaikyti natūralų:

Trisha Krishnan grožio patarimai, kaip išlaikyti natūralumą

Trišai sukako trisdešimt, ir ji sako, kad labai nevargina veido ir figūros. Ji išlaiko savo natūralią išvaizdą ir leidžia išryškėti senėjimo požymiams, nes taip ji natūraliai yra. Ji neturi tobulos figūros, tačiau gerai laikosi sveikos mitybos ir gerai treniruojasi.

2. Makiažas, akys, lūpos ir plaukai:

Trisha Krishnan grožio patarimai. Makiažas, akys, lūpos ir plaukai

„Kollywood“ sugalvojo „HD makiažą“, specialiai naudojamą HD kameroms, ir Trisha jį mėgsta, nes jai visada patiko puoštis ir makiažą. Nuo vaikystės ji labai mėgo makiažą ir mano, kad tinkamas makiažo pritaikymas yra tarsi menas, todėl ji tobulai tobulėja. Makiažą ji grindžia pagrindu, atitinkančiu jos odos atspalvį. Dėl įprastos išvaizdos ji tik prideda akių pieštuką, tušą ir lūpų blizgesį po pagrindo. Trisha mėgsta išlaikyti savo plaukus atvirus ir padalinti juos į šonus, o tai yra jos parašo stilius. Ji mėgsta šviesiai rudus savo plaukų atspalvius ir tinka sau su garbanotomis ir tiesiomis šukuosenomis. Vakarėliuose ir renginiuose ji mėgsta vilkėti tiek vakarietišką, tiek indišką aprangą. Ji puikiai nuneša juos dėl liekno kūno ir vis tiek gali suteikti jaunesnėms aktorėms konkurenciją.

3. Dietos paslaptys:

Trisha Krishnan grožio patarimai dietos paslaptys

Trisha buvo visų savo gerbėjų, norėjusių laikytis jos dietos, patarėja. Visų pirma skysčiams ji geria daug vandens, kartu su apelsinų ir granatų sultimis. Ji mėgsta gerti žaliąją arbatą, nes joje yra antioksidantų ir vengia įprastos arbatos bei kavos. Ji tiek daug gyvena skysčiu, nes tai apsaugo nuo ankstyvo senėjimo.

Triša suvartoja daug vitamino C sveikai gyvensenai ir valgo dubenį vaisių, kuriuose yra citrinų, apelsinų ir kitų citrusinių vaisių. Dėl to jos oda švytės net sulaukusi 30 -ies, ir dėl to jos regėjimas išliks stiprus ateinančiais metais.

Trisha labiausiai pabrėžia savo pusryčius ir valgo sunkų patiekalą, kuriame gausu paratų, omletų, varškės ir pan. Tai prasideda nuo jos dienos, kuri suteikia daug energijos ir ilgą laiką padeda pilvui sotus.

4. Fitneso paslaptys:

Trisha Krishnan grožio patarimai fitneso paslaptys

Triša pabrėžia daug pratimų. Ji yra kūno rengybos keistuolė ir negali praleisti nė dienos be įprasto treniruočių režimo. Pirmiausia ji yra laisvų rankų pratimų gerbėja, kuri tonizuoja jos kūną ir rankas. Joga taip pat yra jos mėgstamiausia, nes ji ramina jos protą nuo įtemptų ūglių streso ir skatina medžiagų apykaitą, kuri yra sveikas būdas sumažinti riebalus. Yra vaidmenų, dėl kurių ji turi priaugti svorio, ir vaidmenų, kurių jai reikia atsikratyti, joga yra geriausia priemonė nuo šių dažnų svyravimų. Triša mėgsta daryti kardio pratimus, kurie palaiko viršutinės kūno dalies jėgą. Ji kažkaip sugeba treniruotis kiekvieną dieną, nepaisant įtempto tvarkaraščio. Be to, aktorė mėgsta nerti į vandenį ir maudytis. Ji taip mėgaujasi vandeniu, kad galėtų valandų valandas praleisti baseine.