Pijamalar, yatağa rahat ve konforlu bir şekilde gitmenin harika bir yoludur. Pijama üst ve alt olmak üzere iki parçadan oluşmaktadır. Pamuk, sıcak yaz aylarında birçok kişinin tercihidir. Bu yumuşak nefes alabilen malzeme, nemli geceler için çok mantıklı. Pijama takımı çok rahattır ve kendinizi garip hissetmeden herhangi bir pozisyonda uyumanızı sağlar..

Yaz Aylarında İyi Bir Uyku İçin En Yeni Pamuklu Pijamalar:

Trenddeki bay ve bayanlar için en iyi 15 pamuklu pijama bakalım..

1. Mavi Kareli Pamuklu Pijama:

Mavi Kareli Pamuklu Pijama

Kareli desenli bu havalı mavi kareli pamuklu pijamalara göz atın. Set, uyurken özgür olmayı seven kadınlar için idealdir. Pamuklu malzeme, nefes alabilir ve serin olduğu için yazlar için harikadır. Bu havalı mavi renk aynı zamanda çoğu kadının sahip olmayı sevdiği bir şeydir. Geceleri yatıştırıcıdır.

2. Mısır Pamuklu Pijama:

Mısır Pamuklu Pijama

En iyi pamuklardan biri Mısır pamuğu olarak kabul edilir. Çocuklara yönelik bu harika set, mavi ve pembe çizgili olarak yapılmıştır. Alt ve üst takımdır. Düğmeli üst kısım rahattır ve giyilmesi kolaydır. 100 pamuklu pijama bol kesimlidir ve her yaş için uygundur.

3. Fırçalanmış Pamuklu Pijama:

Fırçalı Pamuklu Pijama

Pamuklu kadın pijamalarının daha yumuşak türlerinden biri de fırçalanmış pamuklu pijamadır. Bu pijama takımları onlara hoş bir yumuşaklık hissi veriyor. Yatak zamanı için harikalar ve rahat bir topluluk oluşturuyorlar. Pijamanın ekose deseni de harika ve havalı ve sofistike görünüyor.

4. Klasik Pamuklu Pijama:

Klasik Pamuklu Pijama

Çoğu kadın koleksiyonunda beyaz pamuklu pijamaları tercih eder. Saf beyaz pijamalar klasik parçalardan biridir. Bu gömlek yakalı üstte ön kısımda düğmeler var. Öndeki cep de harika bir tasarım öğesidir. Bu tam kollu pijama takımı sizi çok şık gösteriyor..

5. Çiçekli Pamuklu Pijama:

Çiçekli Pamuklu Pijama

Bayanlar ve çiçekler el ele gider. Bu bayan pamuklu pijama takımı, her yerinde minik çiçek desenleriyle süper havalı. Renkler çok rahatlatıcı ve baskı baskın değil. Çiçekli pijama takımı gömlek yakalı ve önden düğmelidir. Uzun kollu, onu daha soğuk geceler için mükemmel kılar.

6. Fırfırlı Pamuklu Pijama:

Fırfırlı Pamuklu Pijama

Fırfırlar, herhangi bir tasarıma harika bir ektir. Fırfırlı pamuklu pijama koleksiyonunuzda bulundurabileceğiniz hoş bir takım. Beyaz ve pembe takım, pembe çizgili pamuklu pijama pantolonuna sahiptir. Üst yakadaki fırfır çok kadınsı ve zarif görünüyor. Zıt pembe düğmeler tüm seti çok özel kılıyor.

7. Kısa Kollu Pamuklu Pijama:

Kısa Kollu Pamuklu Pijama

Bu sade ve zarif kısa kollu yüzde 100 pamuklu pijama takımını deneyin. Bunlar çiçek veya çizgili gibi farklı desenlerde gelir. Sade pijama takımı, kısa kollu bol kesimli bir üste sahiptir. Pantolonlar düz kesimdir ve rahatlık için güzel bir elastik bel bandına sahiptir..

8. Kolsuz Pamuklu Pijama:

Kolsuz Pamuklu Pijama

Pijama takımının kolsuz üst kısmı da birçok kadın için büyük bir artı. Çok sıcak olan yerlerde kolsuz üstler harika bir seçimdir. Pijama takımının kısa pantolonları da yaz aylarına çok yakışıyor. Bu takımlara zıt renklerde veya desenlerde sahip olabilirsiniz..

9. Kapri Pamuklu Pijama:

Kapri Pamuklu Pijama

Yazlar için harika bir stil daha Capri. Bu diz altı stili, geceleri ihtiyacınız olan rahatlık ve rahatlık için mükemmeldir. Capri size ayaklarınız için serinlik verir. Tüm pamuklu pijamalar harika yumuşak pamuklu malzemeden üretilmiştir.

10. Puf Kol Pamuklu Pijama:

Kabarık Kol Pamuklu Pijama

Balon kollu bu sevimli çiçekli pamuklu pijamalarda çocuklar çok sevimli görünüyor. Kolları kısadır ve çocuklar için çok kolay bir seçimdir. Pijamaların çoğunda çiçek veya çizgi film karakterleri bulunur. Çocuklar gecenin ve uyku vakti hikayelerinin tadını çıkardığı için bu iyi bir fikirdir..

11. Pamuklu Pijama Şortları:

Pamuklu Pijama Şort

Tam pantolon yerine şortlu bu sevimli mavi çizgili pamuklu pijama takımını deneyin. Şortlar sıcak havalar ve yoğun yazlar için iyi çalışır. Bu size kolay ve nefes alabilir bir his verir. Şortların beli lastikli veya bağcıklı olabilir. Her iki durumda da uyum mükemmeldir ve sizi oldukça şık gösterir..

12. Kap Kol Pijama Takımı:

Kap Kol Pijama Takımı

Kadınların giymeyi sevdiği şirin ve zarif bir takım, kep kollu üst kısımdır. Buradaki pamuklu pijama takımı çok hoş bir çiçek baskısına sahip. Üst kısmı kep kolludur ve bu takımda kendinizi oldukça özgür hissedebilirsiniz. Capri tarzı pantolonlar da yazın nefes alan giysilerden hoşlanan kadınlar için bir artı..

13. Pamuklu Pijama Bağlayın:

Pamuklu Pijama Bağlama

Pamuklu pijamalarda sahip olduğumuz harika seçeneklerden biri, lastikli mi yoksa kravatlı mı olmasını istediğimizdir. İkincisi her zaman iyi bir seçimdir çünkü o zaman konfor seviyenize göre ayarlayabilirsiniz. Elastik, bir süre ve sık kullanımdan sonra da gevşeyebilir. Yani bu bağcıklı pamuklu pijama, kaygısız bir gece uykusu çekmenin mükemmel bir yolu..

14. Erkek Pamuklu Pijama:

Erkek Pamuklu Pijama

Erkekler gece boyunca rahat ve rahat hissetmeyi severler. Bu pamuklu erkek pijama takımı, onu mutlu etmenin mükemmel bir yoludur. Takımın ekose stili erkekler için harika ve renkleri normalde daha koyu. Takımın gevşek üst kısmı ve pantolonu da tüm geceler için harika çalışan bir şey..

15. İrlanda Pamuklu Pijama:

İrlanda Pamuklu Pijama

Bir başka pamuk malzemesi çeşidi de İrlanda pamuğudur. Bu aynı zamanda tüm hava koşulları için harika çalışan saf ve yumuşak bir pamuktur. Geleneksel İrlanda baskılı çekleri burada pijama takımında görülüyor. Gömleğin üzerindeki kontrast fitil çok şık görünüyor ve çoğu erkek pijama takımındaki bu küçük detayı seviyor..

Pamuklu pijamalar çeşitli renklerde, desenlerde ve baskılarda bulunur. Tam kollu, yarım kollu ve hatta kolsuz olabilirler. Ayrıca tam boy, kapri veya şort pantolonları da var. Pijama takımı hem kadınlar, hem erkekler hem de çocuklar için harika çalışıyor.