İpekten yapılmış giysiler, görünüm ve görünüm bakımından çok asildir. Aynı zamanda evdeyken de taşımanın son derece kolay ve rahat olmasını sağlarsınız. Her mevsim için uygundurlar ve pes etmeden buna göre hissetmenizi sağlarlar. Canlı renk ve model yelpazesinden seçim yapabileceğiniz çeşitli seçenekleriniz var..

Gece Bayanlar İçin En Yeni ve En İyi İpek Pijamalar:

İşte bir göz atmak için en iyi 9 ipek pijama.

1. Zengin Bronz Gölgeli Kadın İpek Pijama:

Zengin Bronz Gölgeli Kadın İpek Pijama

Kadınlara yönelik bu lüks uzun ipek pijama, yumuşaklık ve rahatlığı tanımlar. İnanılmaz havalı ipek malzemenin kalitesini uzun kollarda hissedebilirsiniz. Çentikli yaka ve düğmeli ön kapamalı ön göğüs cebine sahiptir.

2. Koyu Orman Baskılı Bayan İpek Pijama:

Dark Jungle Baskılı Bayan İpek Pijama

Bu, pürüzsüz lacivert ipek kumaştan hazırlanmış bayan ipek pijama takımıdır. Vücudun her yerinde gizemli bir şekilde karanlık bir orman izlerine sahiptir. Ve üst kısım parlak sedef düğmelerle tamamlandı.

3. Kontrast Trim İpek Pijama Takımı:

Kontrast Şeritli İpek Pijama Takımı

Bu, bayan ipek pijamaları arasında en lüks tasarımdır. Ekstra zarafetle klasik odaklı mükemmel bir gecelik. %100 ipek 22 Momme ipekten yapılmış iki parça ipek pijama takımıdır..

4. Kısa Yuvarlak Yaka İpek Pijama:

Kısa Yuvarlak Yaka İpek Pijama

Burada, ayarlanabilir spagetti askılı kolsuz tipte %100 en kaliteli ipek pijama şortunu elde edersiniz. Yuvarlak yakalı kısa yuvarlak yakalıdır. Ayrıca beli büzgülü, sırtı açık modelden oluşmaktadır..

5. Kadın Uzun Kollu İpek Pijama:

Kadın Uzun Kollu İpek Pijama

Hem yaz hem de kış mevsimi için mükemmel siyah ipek pijama tasarımıdır. Kışın bu kumaş, sıcaklığıyla içinizi ısıtıyor. Ve yazın terinizi yalayarak serin ve rahat hissetmenizi sağlar. %100 ipek 22 Momme ipek kumaştan üretilmiştir..

6. Kadınlar için Üç Parçalı İpek Pijama:

Kadın Üç Parça İpek Pijama

Düz desenli tam boy kollu bayanlar için bu kırmızı ipek pijamaya bir göz atın. V-Yaka yakalı polyester malzeme bileşimine sahiptir. Bu tam boy pijamalar yaz ve sonbahar gibi her mevsim için idealdir..

7. İki Cepli Uzun Kollu İpek Bayan Pijama:

İki Cepli Uzun Kollu İpek Kadın Pijama

İki parçalı pembe ipek pijama koleksiyonundan en iyi şekilde yararlanın. Çentikli yakalı V yakaya sahiptir. Uzun kollar, önden düğme kapamalı iki taraflı ceplerle birleştirilmiştir..

8. Kemer Seçenekleriyle İpek Pijama:

Kemer Seçenekleriyle İpek Pijama

İki kemer tokalı ipek kemerin havalı bir özelliği olan beyaz ipek pijama kadın koleksiyonunun en yenisini keşfedin. %100 saf ipekten, uzun kollu, iki katlı manşetli ve çentikli yakalıdır. Ayrıca büzgülü elastik beli kurdeleli geniş paça pantolonlardan oluşmaktadır..

9. Kızın Seksi ve Tasarımcı İpek Pijamaları:

Kızın Seksi ve Tasarımcı İpek Pijamaları

Görünüşü çok seksi olan kızlar için en iyi ipek pijamaları keşfedin. Bu pijama takımları göğüs ön kısmında ve yaka kısmında dantel aplikler ile süslenmiştir. Hem boyun hem de kollarda benzersiz bir tasarımcı desenine sahiptir. Üstün kaliteli ipek kumaştan yapılmış uzun pantolonlara sahiptir..

Uzun pantolon kalıpları ve modaya uygun ipek üstlerle şortlarınız var. Yakalı gömlek tipi modellerin yanı sıra V yakalı askılı modeller de alacaksınız. Seçim kolaylığı ile ayrıca kostümü zorlanmadan giyme hakkınız da var. Haydi, bugün size en uygun olanı kapın. Erkekler için, bu İpek Pijamaları sevdiklerinize hediye etmek için mükemmel bir seçeneğiniz var..