Erkek pijamaları, tüm gününüzü iç çamaşırlarınızla geçirdiğinizden ve geceleri iyi dinlenmeniz gerektiğinden olmazsa olmazlardandır. Tipik pijamalar ipek çeşitleridir ancak günümüzde müthiş bir değişim geçirmiştir. Artık pijama şortlardan hafif pamuklu pijama pantolonlara kadar çok rahat ve uygun fiyata sahip olabilirsiniz..

Resimlerle En Popüler ve En Havalı Erkek Pijama:

İşte erkekler için en iyi 15 yumuşak ve havalı tasarımcı pijaması. Günümüzde o kadar çok meşgul insan var ki bu kıyafetleri denemeli çünkü bunlar çok rahat kıyafetler ve ayrıca bu tasarımlar gerçekten trend ve havalı.

1. Bordo Ekose Pijama:

Bordo Ekose Pijama

Bunlar %100 pamuktan yapılmış en iyi erkek pijamaları ve aynı zamanda çok rahat. Ayarlamak için bir büzme ipi ile birlikte elastik bir bel bandına sahiptir. Ekose tasarım gerçekten modaya uygun ve havalı. Güzel bir lacivert askılı üst ile kombinleyin ve hepiniz gerçekten rahat bir gece uykusu için hazırsınız..

2. Flanel Pijama:

flanel pijama

Bu harika rahat erkek pijama takımına bir göz atın. Bu takım flanel malzemeden yapıldığı için gerçekten yumuşaktır. Üst kısımda çentikli klasik yaka ve yama cep bulunur. Önden düğmelidir. Pijama pantolonu, büzme ipi ile birlikte elastik bir bele sahiptir. Düğmeli bir sineği var.

3. Yumuşak Portekiz Pijamaları:

Yumuşak Portekizli Pijama

Bu yumuşak erkek pijamaları. Çok yumuşak ve ustaca uyarlanmış ağır flanelden yapılmıştır. Stil gelenekseldir. Üst kısımda çentikli bir yaka ve tam uzunlukta çalışan düğmeli pat bulunur. Kolları manşetli ve üst kısmında belirgin bir fitil var. Pijamaların elastik bir bel bandı, ayarlamak için bir büzme ipi ve düğmeli patı var.

4. Medusa İpek Pijama Takımı:

Medusa İpek Pijama Takımı

En iyi erkek pijama takımlarından biri olan bu klasik parçaya bir göz atın. Bu, %100 en pürüzsüz ipek kumaştan yapılmıştır. Üstü düğmelidir ve Barok motifi ile tasarlanmıştır. Malzemesi %100 ipek olduğu için yıkama ve ütüleme sırasında dikkatli olunmalıdır..

5. Baskılı İpek Pijama Takımı:

Baskılı İpek Pijama Takımı

İşte ipek baskılı harika bir erkek pijama takımı. Ön yüzünde baskılı King of Hearts ile modern bir görünüme sahiptir. Üst kısmı kısa kollu ve bol kesimlidir. Ayrıca küçük bir ön cebi vardır. Düğme kapatma inciden yapılmış düğmelerle süslenmiştir..

6. Kısa Kollu Pamuklu Erkek Pijama Takımı:

Kısa Kollu Pamuklu Pijama Takımı

Bunlar yaz ayları için havalı bir erkek pijama takımı. Bu gündelik ev giyimi pijama takımı %100 pamuklu malzemeden üretilmiştir. Üst kısmı kısa kollu ve bisiklet yakalıdır. Pantolon kısa ve elastik belliydi. Sıcak yaz için mükemmel bir takım.

7. Polar Pijama Takımı:

Polar Pijama Takımı

Noel sezonu için harika bir yumuşak erkek pijama takımı!!! Bu yeşil pijama takımı flanel malzemeden üretilmiştir. Ayak tabanında kaymanızı engelleyen kulplara sahip ayaklı pijama modelidir. Temel faaliyetler için arkada bir Velcro tutturma vardır.

8. Beyaz Khasto Pijama:

Beyaz Hasto Pijama

Bu nefes alabilen erkek pijama takımı, en iyi vual ile dokunmuştur. Gevşek bir yapıya sahiptir ve uyurken çok fazla hareket kabiliyeti sağlar. %100 pamuklu malzeme cilt üzerinde çok yumuşaktır. Üst kısım bol kesimdir ve yaka ve önden düğmeli patlet ile tipik bir gömlek görünümüne sahiptir..

9. Bulmaca Baskılı Pijama Takımı:

Bulmaca Baskılı Pijama Takımı

Çapraz bulmaca desenli bu sevimli erkek pijama takımına göz atın. Bu takım çok rahat ve rahattır ve %100 fırçalanmış pamuktan yapılmıştır. Pijama takımının tam boy pantolonu vardır ve üst kısmı da tam kolludur. Pijama, büzme ipli ve düğmeli lastikli bel bandına sahiptir.

10. Elvis Presley Baskı Salonu Giyimi:

Elvis Presley Baskı Salon Kıyafeti

Eğer bir Elvis Presley hayranıysanız, o zaman bu erkekler için bir Pijama, asla kaçırmak istemezsiniz. Pijama koleksiyonunuzda mutlaka bulundurmak isteyeceksiniz. Pijama pantolonu tam boy ve elastik belli, üst kısmı tam kollu ve yuvarlak yakalı.

11. İpek Yaz Pijama Takımı:

İpek Yaz Pijama Takımı

Bu güzel %100 doğal ipek erkek pijama takımına bir göz atın ve kesinlikle iki elinizle kavrayacaksınız. Pijama pantolonu kısa. Üst kısım yarım kolludur ve kısa düğmeli bir pata kadar uzanan yuvarlak yakalıdır. Üst kısmın yakası ve kolları bordür için geniş bir saten banta sahiptir. Şort ince elastik bel bandına sahiptir ve ayrıca saten bantla çevrelenmiştir..

12. Erkekler için Tek Parça Pijama:

Erkek Tek Parça Pijama

Eğer rahatsanız ve tek parça erkek pijama takımı giymeyi tercih ediyorsanız işte size %100 polyester pijama takımı. Bu Onesie bir ön fermuara ve iki yan cebe sahiptir. Bu pijama takımı sadece rahat değil, aynı zamanda yönetimi de kolaydır. Makinede yıkanabilir.

13. Maymun Baskı Pijama Takımı:

Maymun Desenli Pijama Takımı

Eğlenceyi seven biriyseniz ve içinizdeki çocuğu ortaya çıkarmayı seviyorsanız, işte o zaman etrafta dolaşmak için çocuğun pijama takımı !!! Bu erkek pijama takımının uzun pantolonunun her tarafında ve üst kısımların kollarında sevimli maymun suratları var. Üst kısmı yuvarlak boyunludur. Bu pijama takımı pamuklu kumaş kullanılarak dikilmiştir..

14. Erkekler için Kırmızı Pamuklu Pijama:

Erkek Kırmızı Pamuklu Pijama

Bu kırmızı pamuklu erkek pijama takımı, ten üzerinde yumuşak olan pamuktan yapılmıştır. Üst kısmı düz kesimdir. Önü doğal inci düğmeli ve tam kolludur. Pijama pantolonu tam boydur ve bir büzme ipi ile birlikte elastik bir bele sahiptir. Pantolonun sineği düğmeli bir pata sahiptir.

15. Jogger Pijama Pantolonu:

Jogger Pijama Pantolonu

Bu jogger pantolonlardan çok iyi pijama olur. Çok rahattırlar ve herhangi bir üst veya gömleklik gerektirmedikleri için yaz geceleri için idealdirler. Bu koşucular esner ve çok havadar ve nefes alabilir. Ayrıca dokunması yumuşaktır ve döküntülere neden olarak cilde zarar vermezler..

Pijama kelimesi, bacak giysisi anlamına gelen Hintçe kelimeden gelmektedir. Rahat bir uyku için bol ve hafif pijama giymek rahattır. Uzun pantolonlardan kısa pantolonlara ve uzun kollu üstlerden kısa kollu üstlere kadar seçim yapabilirsiniz..