Storas pilvas! Ar gerai atrodo? Ar jus erzina pilvo riebalai? Ar žinote jo priežastį? Pilvo riebalai vadinami papildoma oficialia centrinio riebumo terminologija, be to, jie yra aiškūs kaip pilvo riebalai, todėl padidėja juosmens apimtis. Pilvo riebalai gali iš anksto nustatyti širdies ligas, aukštą kraujospūdį, atsparumą insulinui ir Alzheimerio ligą.

Pilvo riebalų priežastys

10 populiariausių pilvo riebalų priežasčių:

1. Persivalgymas:

Taip pat daug valgant galima priaugti svorio, o tai gali dar labiau patentuoti juosmens augimą. Tai ypač pasakytina, jei tam tikrą dieną nepavyksta pakankamai mankštintis. Svorio padidėjimas grindžiamas paprastu kalorijų principu, ypač suvartojant per daug kalorijų, tuo pačiu nepavykus sudeginti, kad būtų galima kovoti su juo.

2. Hormoniniai pokyčiai:

Hormoniniai pokyčiai, susiję su menopauze, yra dar vienas dažnas kaltininkas po pilvo riebalų pertekliaus. Dėl menopauzės sumažėja lytinių hormonų, pvz., Estrogeno, gamyba, todėl didėja pilvo riebalai. Be to, menopauzė pakeičia vietą, kurioje jūsų kūnas kaupia riebalus, nes pasikeičia laikymas kojose, rankose ir klubuose iki pilvo srities.

3. Stresas:

Moterys, kurios yra labiau linkusios į stresą, tačiau yra sveikos ir neturi antsvorio, turi daugiau riebalų pilvo srityje. Kai kurios moterys yra ypač jautrios streso hormono kortizolio, kuris yra atsakingas už riebalų kaupimąsi jūsų organuose, susidarymui ir ypač didelio pilvo riebalų susidarymui..

4. Senėjimas:

Senstant jūsų organizme sumažėjo hormono dehidroepiandrosterono arba kitaip pripažinto DHEA gamyba. Nors DHEA rezultatai dėl pilvo riebalų yra neryžtingi, kai kurie sveikatos specialistai mano, kad DHEA papildymas gali padėti sumažinti pilvo riebalus.

5. Cukraus suvartojimas:

Valgant cukrų, ypač daug fruktozės turinčio kukurūzų sirupo, padidėja insulino gamyba, kuri gali pagreitinti visceralinių pilvo riebalų kaupimąsi. Venkite cukraus saldintų gaiviųjų gėrimų ir saldainių, kad suvalgytumėte daug fruktozės turinčio kukurūzų sirupo.

6. Magnio trūkumas:

Mūsų organizmui magnio reikia daugiau nei 300 cheminių reakcijų, skaičiuojant, kad širdies ritmas būtų stabilus, o cukraus kiekis kraujyje prisitaikantis, tačiau, be naudos sveikatai, ši maistinė medžiaga taip pat gali padėti numesti svorio ir formuoti kūną.

7. Druskos pertekliaus valgymas:

Dėl papildomos druskos vanduo iš kraujotakos patenka į odą. Beveik 90 procentų žmonių kasdien suvalgo daugiau nei siūloma 2300 mg natrio. Taigi venkite vartoti druskos iš kitų šaltinių, pavyzdžiui, konservuotų maisto produktų, saldumynų, salotų padažo ir dar daugybės pieno produktų, panašių į varškę.

8. Sėdimas gyvenimo būdas:

Pagrindinė pilvo riebalų priežastis yra sėslus gyvenimo būdas, kuris yra aiškus kaip gyvenimo būdas, nes žmogus dažnai nesportuoja, kitaip nesugeba išsiversti. Sėdimą gyvenimo būdą paprastai sudaro praktika sėdėti ant sofos ir žiūrėti perteklių, papildomai skaityti ar kitaip per daug naudotis kompiuteriu.

9. Jūs darote neteisingą treniruotę:

Reguliarus bėgimas, kitaip „Spin“ klasė yra didelė jūsų širdžiai; tačiau kardio treniruotės neveiks tik jūsų juosmens. „Jums reikia atlikti svorio ir širdies ir kraujagyslių treniruotes. Jėgos treniruotės padidina raumenų masę, todėl jūsų kūnas tampa riebesnis. „Raumenys sudegina daugiau kalorijų nei riebalai, be to, jūs natūraliai sudeginate papildomas kalorijas visą dieną, turėdami papildomų raumenų.

10. Miego trūkumas:

Puikiai suaugusieji turi miegoti apie septynias – devynias valandas kiekvieną naktį. Kai nepavyksta pakankamai išsimiegoti, padidėja kortizolio (streso hormono) lygis ir atsiranda noras valgyti saldų maistą. Norėdami išlaikyti normalų streso hormono kortizolio kiekį, stenkitės kiekvieną naktį pasiekti siūlomas miego valandas.