Kas nesvajoja pasipuikuoti liekna ir dailia juosmens linija? Ypač greitai artėjant vestuvių sezonui, jums reikia penkių dienų! Taip! Šiame straipsnyje mes jums pasakysime, kaip sumažinti pilvo riebalus per 5 dienas, atlikdami paprastus, tačiau veiksmingus gyvenimo būdo pakeitimus. Skamba viliojančiai? Skaitykite kartu, kad sužinotumėte daugiau.

Prieš pereidami prie patarimų skyriaus, pirmiausia suprasime, kas yra pilvo riebalai ir kokia yra jų rizika? Pilvo riebalai yra riebalų perteklius, susikaupęs pilvo srityje, kuris taip pat vadinamas visceraliniais riebalais. Palyginti su visų kitų rūšių kūno riebalais, tai siejama su širdies smūgių, diabeto ir kitų gyvybei pavojingų problemų pavojais.

Patarimai, kaip sumažinti pilvo riebalus per 5 dienas

Kaip numesti pilvo riebalus per 5 dienas?

Nors nėra praktiška natūraliai pašalinti pilvo riebalus namuose per 5 dienas, laikantis šių patarimų tikrai galima tam tikru mastu sumažinti dydį ir apimtį:

1. Sumažinkite kalorijų suvartojimą:

Kalorijos yra ne kas kita, kaip tam tikro maisto išskiriamas energijos kiekis. Laikantis dietos, kurioje yra daug kalorijų, susidaro energijos perteklius, kuris dažnai kaupiasi riebalų pavidalu. Štai kodėl, norėdami pasiekti pusiausvyrą, turite stebėti savo suvartojamų kalorijų ir energijos kiekį. Ateinančias 5 dienas mėgaukitės mažai kaloringais patiekalais, tokiais kaip vaisiai, žalios daržovės, sriubos, sėklos ir kt..

2. Mažai angliavandenių turinti dieta:

Angliavandeniai yra svarbūs organizmui palaikyti. Jie paverčiami gliukoze, kuri sukuria greitą energiją. Suvartojant angliavandenių perteklių, padidėja ir gliukozės gamyba, kuri kaupiasi riebaliniuose audiniuose kaip riebalų sankaupos. Štai kodėl ekspertai siūlo sumažinti angliavandenių kiekį ne tik prarasti žarnyno riebalus, bet ir pagerinti bendrą savijautą.

3. Vidutinio intensyvumo treniruotės:

Per šias 5 dienas turite sąmoningai imtis vidutinio intensyvumo treniruotės. Suplanuokite praktinį pratimų tvarkaraštį, kuriame būtų derinami įvairūs metodai, tokie kaip svoriai, gniuždymai, lentos, aerobika, pilatesas, bėgiojimas, plaukimas ir pan. Nepamirškite gerbti savo kūno apribojimų ir nepersistengti.

4. Pasakykite „ne alkoholiui“:

Nesvarbu, ar esate įprastas girtuoklis, ar socialinis girtuoklis, per ateinančias 5 dienas turite susilaikyti nuo bet kokio alkoholio vartojimo. Alkoholis prisideda prie riebalų pertekliaus ir kenkia kepenų funkcijai. Be to, norėdami atsikratyti riebalų, turite atsisakyti didelio natrio, cukraus, trans -riebalų ir kitų medžiagų, didinančių svorį.

5. Dažnai valgykite mažus patiekalus:

Nors daugelis žmonių rekomenduoja valgyti mažomis porcijomis kas 2-3 valandas. Žinoma, kad tai pagreitina virškinimą ir sumažina skrandžio apkrovą. Planuodami mažo kaloringumo, porcijų kontrolinį maistą, o ne didelius kvadratinius patiekalus, galite pastebėti pastebimą pilvo riebalų sumažėjimą.

6. Gerkite daug vandens:

Vanduo gali sutraukti skrandžio riebalus, išvalydamas vidinę sistemą ir pašalindamas toksinus. Per ateinančias dienas geriant daug vandens, gali sumažėti alkio troškimas ir bendras maisto kiekis. Tai padeda netiesiogiai sumažinti svorį ir pilvo riebalus.

7. Padidinkite maistinių skaidulų kiekį:

Maistinės skaidulos yra susijusios su svorio metimu ir riebalų kaupimosi organizme prevencija. Vartojant daug tirpių ir netirpių skaidulų, galima išvengti vidurių užkietėjimo ir pilvo pūtimo. Jis gali išvalyti žarnyną ir padėti numesti pilvo riebalus. Kai kurie maisto produktai, kuriuose yra daug skaidulų, yra avižiniai dribsniai, vaisiai, tokie kaip uogos, obuoliai, žalios lapinės daržovės ir kt.,

8. Gerkite žaliąją arbatą:

Į dietos planą patartina kasdieninę kavą ir arbatą pakeisti sveika žalia arbata. Tai populiarus svorio metimo gėrimas, kuris taip pat žinomas kaip veiksmingas riebalų deginimui. Žaliojoje arbatoje yra katechinų ir kitų flavonoidų, kurie yra susiję su nutukimo kontrole ir pilvo riebalų praradimu (1).

9. Sumažinkite streso lygį:

Stresas yra vienas didžiausių svorio padidėjimo ir kūno riebalų veiksnių. Ūmus streso lygis gali sukelti depresiją ir „valgyti stresą“. Norėdami kovoti su pilvo riebalais, pirmiausia turite išspręsti šią pagrindinę priežastį. Imkitės meditacijos ar kitų raminimo būdų ir būkite ramūs.

10. Gerai išsimiegokite:

Kad būtumėte sveiki, turite miegoti mažiausiai 7–9 valandas, priklausomai nuo jūsų amžiaus. Kai sakome miegoti, tai reiškia kokybišką, netrukdomą. Likus bent 1 valandai iki miego laikykite savo programėles atokiau ir palaikykite tylią aplinką. Tai gali paskatinti geresnį miegą ir prabusti naujam rytui. Laikydamiesi šios tvarkos, tikrai galite paremti savo riebalų metimo tikslus.

Atminkite, kad šie patarimai yra tik patarimai, pagrįsti tam tikra patirtimi. Nors dauguma jų teigia, kad padeda sumažinti pilvo riebalus per 5 dienas, rezultatai kiekvienam žmogui skiriasi. Jūs neturėtumėte pasikliauti vien šiais patarimais ir pasitarti su gydytoju, kad nusvertumėte naudą ir apribojimus. Taip pat nepraktiška svajoti, kad po mažiau nei savaitės gausite 6 pakuočių ab. Taigi, sutelkite dėmesį į sveikus tikslus ir ženkite juos žingsnis po žingsnio!