Ar jums sunku mankštintis, kad išlygintumėte pilvo riebalus? Yra keletas būdų, kaip lengvai sumažinti pilvo riebalus. Dieta ir pratimai vaidina svarbų vaidmenį norint gauti plokščią pilvą. Taigi, šiame rašinyje aš ištyriau keletą geriausių patarimų, kaip namuose gauti plokščią pilvą.

Patarimai, kaip išlyginti pilvą namuose, rezultatas pasirodo per 2 dienas

Patarimai, kaip išlyginti pilvą namuose:

Pažiūrėkime, kaip kasdieniu būdu sekti paprastus būdus, kaip išlyginti skrandį.

1. Ideali laikysena:

Kai vairuojate, sėdite ir kitaip tik ateinate į gydytojo kabinetą, įsivaizduokite, kad ant kėdės šono yra dervos, kitaip šlapių dažų, todėl jūs turite suvokti save kaip alternatyvą atsilošti. Laikykite pečių ašmenis žemyn, taip pat nugarą, pakelkite pilvą, o nuotrauka fiziškai sujungia šonkaulį ir.

2. Venkite alkoholio:

Taurė vyno kiekvieno valgio metu gali būti priežastis, kodėl jūsų džinsai taip pat yra siauri. Per didelis alkoholio vartojimas gali pakelti kortizolio kiekį, nedelsdamas perkelti riebalus į skrandį.

3. Sumažinkite druskos kiekį:

Druskos perteklius padės išlaikyti daugiau skysčių, o tai prisideda prie patinusios išvaizdos ir papildomo vandens svorio.

4. Gerkite pipirmėčių arbatą:

Ne klaida, kad daugelis restoranų po valgio patiekia saldainius su pipirmėtėmis – pipirmėtės padeda virškinimui. Paruoškite pipirmėčių arbatą, priešingu atveju į pipirmėčių lapus įpilkite vandens ar kitaip žaliosios arbatos.

5. Valgykite daugiau skaidulų:

Kiekvienam 10 gramų skaidulų, suvartojamų kasdien, jūsų skrandyje bus maždaug 4 procentais mažiau riebalų. Laimei, yra daugiau malonių įpročių, padedančių padidinti ląstelienos kiekį, nei nuplauti dėžutę sėlenų dribsnių: 2 obuoliai, pusė puodelio pinto pupelių, 1 artišokas ir kitu atveju 2 puodeliai brokolių pasiūlys po 10 gramų pilvo lyginimo pluošto.

6. Įtraukite imbierą:

Imbieras padeda nuraminti jūsų virškinimo traktą ir gali padėti sumažinti pilvo pūtimą. Į savo žaliąją arbatą įpilkite šviežio tarkuoto imbiero, kitaip išvirkite keletą smulkintų šaknies gabalėlių, kad gautumėte imbiero arbatos.

7. Spalvotos daržovės:

Daržovės yra turtingos mineralų ir mažai kalorijų, kurios yra naudojamos pilvui išlyginti. Daržovės, tokios kaip kopūstai, pomidorai, brokoliai, špinatai, žirniai ir pupelės, yra turtingos mineralais, be to, jose nėra riebalų. Kaip alternatyvą daržovėms kepti naudojant daug aliejaus ir prieskonių, pakepinkite daržoves su trupučiu alyvuogių, kitaip saulėgrąžų aliejaus.

8. Aštrūs citrusiniai vaisiai:

Vaisiai, panašūs į apelsinus, kivius, citrinas, mandarinus, šviežios laimos tarnauja kaip puikus riebalų degintojas. Citrusiniuose vaisiuose gausu vitamino C, kuris pagreitina medžiagų apykaitą ir greičiau degina riebalus, palyginti su kitais vaisiais. Kai nustatysite svorio mažinimo taisyklę, valgykite citrusinius vaisius iš daugelio kitų riebalus deginančių vaisių, panašių į obuolius, vynuoges, arbūzus ir braškes, kad rezultatai būtų greiti.

9. Push-up Walkout:

Atsistokite ant žemės stumdamiesi ir padėkite rankas taip, kad jos būtų 2 coliais platesnės už pečius. Laikykite kojas vietoje, kiek įmanoma atitraukite rankas, tada eikite atbuline eiga. Atlikite 10-12 pakartojimų. papildomam iššūkiui galite pakelti vieną koją anksčiau, nei tempiate rankas plius atgal.

10. Laipiojimo virvė:

Atsisėskite už kojų, išsikišę priešais jus, o kojos išstumtos V padėtyje. Suspauskite pirštus. Sutvarkykite pagrindinius raumenis ir pasukite stuburą į C kreivę. Pakelkite rankas į viršų ir perkelkite jas, nes jei žygiuojate lynu, šiek tiek pasvirusiu kiekvienu atstumu. Atlikite 20 pasiekimų kiekviena ranka.

11. Žemės riešutų sviestas:

Vienoje porcijoje žemės riešutų sviesto yra 2 gramai ląstelienos ir 8 gramai baltymų, pilvo sustingusių mononesočiųjų riebalų rūgščių viršūnėje. Įtraukite žemės riešutų sviestą į savo mitybą, kad namuose gautumėte plokščią pilvą.

Apibendrinant galima pasakyti, kad gali būti daug būdų, kaip išlyginti skrandį, tačiau geriausias būdas išlyginti skrandį yra sekti aukščiau pateiktus patarimus, nes jie yra natūralūs ir sveiki.