Ar jums sunku numesti svorio aplink pilvą? Nesvarbu, kaip sunkiai dirbate, jei nesilaikote tam tikrų taisyklių, negalite pasiekti laukiamų rezultatų. Šiame straipsnyje mes jums padėsime, kaip sumažinti pilvo riebalus per 10 dienų, naudojant paprastus ir natūralius patarimus. Laikydamiesi jų religiškai, galite pasiekti ne tik lieknesnę juosmenį, bet ir sveiką kūną.

Prieš pereidami prie sprendimų dalies, pirmiausia turime suprasti pagrindinę problemos priežastį. Pilvo riebalus sukelia riebalų sankaupos pilvo srities riebaliniuose audiniuose. Daugelis veiksnių, tokių kaip netinkami mitybos įpročiai, miego sutrikimai, fizinio krūvio stoka ir virškinimo sutrikimai, prisideda prie storo skrandžio.

Laikas atlikti paprastus savo gyvenimo būdo pakeitimus, kad atsikratytumėte šios nemalonios problemos.

Sumažinkite pilvo riebalus per 10 dienų

Kaip numesti pilvo riebalus per 10 dienų?

Išsamiai suprasime kiekvieną iš šių patarimų, kaip numesti pilvo riebalus per 10 dienų:

Pirma taisyklė: treniruotė:

Norėdami sukurti pilvo raumenis ir tuo pačiu sudeginti riebalus, turite atlikti viso kūno pratimus. Trys dienos treniruotės yra būtinos, į kurias įeina atsilenkimai, atsispaudimai, prisitraukimai su didėjančiomis grandinėmis, siekiant sumažinti pilvo riebalus. Praleidimas ir traškėjimas taip pat vaidina svarbų vaidmenį mažinant pilvo riebalus per 10 dienų.

Antra taisyklė: baltymų turinti dieta:

Yra senas posakis: „Tu esi tai, ką valgai“! Tai iš tikrųjų yra visiškai tiesa. Sveika mityba yra būtina norint natūraliai prarasti žarnyno riebalus per 10 dienų. Turite pasimėgauti porcijomis kontroliuojamu maistu, kuriame yra mažai angliavandenių ir daug baltymų, taip pat daug maistinių skaidulų. Įtraukite sveiką vaisių, daržovių, salotų ir neskaldytų grūdų mišinį, kad patenkintumėte savo kasdienės mitybos reikalavimus.

Trečia taisyklė: venkite druskos pertekliaus:

Vandens susilaikymas sukelia pilvo pūtimą, kuris padidina juosmens liniją. Sumažinkite druskos vartojimą ir venkite perdirbtų maisto produktų, kuriuose yra paslėptos druskos ir kalorijų. Tačiau nerekomenduojama visiškai sumažinti druskos kiekio, nes tai gali sumažinti natrio kiekį ir sukelti rimtų problemų.

Ketvirta taisyklė: eikite be streso:

Nerimas ir depresija gali sukelti „streso valgymą“, o tai gali dar labiau apsunkinti jūsų pilvo riebalus. Emocijų ir negatyvumo valdymas yra raktas į sėkmę. Taigi, nusiraminkite ir išbandykite meditaciją, kuri gali suteikti jums ramybę. Išmiegokite kokybiškai bent 7–9 valandas ir praktikuokite lėto kvėpavimo metodus, kad sumažintumėte stresą. Tai tikrai gali paremti jūsų

Penkta taisyklė: valgykite dažnai:

Virškinimui geriausiai tinka maži valgiai. Taigi suskirstykite dideles porcijas į mažus patiekalus, kurie gali tik numalšinti alkį. Venkite persivalgymo ar prisikimšimo maisto pertekliumi. Vienas triukas yra patiekti maistą mažose lėkštėse, kad apgautumėte protą, kad valgote daugiau. Tai yra vienas iš būdų sumažinti suvartojamų kalorijų kiekį, norint numesti pilvo riebalus per 10 dienų.

Šešta taisyklė: sumažinkite šiukšles:

Yra gera priežastis, kodėl kai kurie maisto produktai vadinami „šlamštu“. Jie neprideda jokios maistinės vertės, taip pat yra mitybos deficitas. Tokie maisto produktai, kaip desertai, kepti produktai, gazuoti gėrimai, kepiniai, yra pakrauti kenksmingais transriebalais, kurie patenka į juosmenį. Taigi patartina visiškai susilaikyti nuo šių maisto produktų, ne tik norint sutvarkyti kūną, bet ir dėl bendros savijautos.

Septintoji taisyklė: Detoksikacija:

Vidinis valymas yra labai svarbus norint pašalinti riebalų sankaupas iš organizmo. Norėdami pašalinti nepageidaujamas atliekas iš organizmo ir palengvinti sistemą, turite reguliariai atlikti detoksikaciją. Ekspertai rekomenduoja du kartus per dieną gerti karštą vandenį su citrina, geriausia tuščiu skrandžiu. Žinoma, kad šis gėrimas stimuliuoja jūsų virškinimo sistemą ir skatina gerą tuštinimąsi.

Tai yra keletas veiksmingų gudrybių, kaip sumažinti pilvo riebalus per 10 dienų. Tačiau rezultatai visiškai priklauso nuo dabartinės asmens sveikatos būklės, amžiaus ir gyvenimo būdo. Jei nepastebite didesnių rezultatų, nenusiminkite. Gyvenime nėra nieko lengvo, ypač svorio netekimas! Toliau stenkitės kantriai ir apsisprendę ir tikrai pasieksite savo tikslus.