Nori atsikratyti pilvo riebalų! Eik į žaliąją arbatą … Manau, kad dauguma jūsų bent kartą gyvenime esate išbandę žaliąją arbatą. Šiuo metu žaliosios arbatos populiarumas yra toks padidėjęs, kad dauguma žmonių jį naudoja. Žalioji arbata yra stiprus gėrimas, atgaivinantis kūną ir mintis. Jis turi daug privalumų, nes šis gėrimas palaiko jūsų kūno formą ir lieknumą. Jame yra polifenolių, kurie padeda deginti riebalus. Be to, tai yra antioksidantų motyvacija, blokuojanti suvartotų kalorijų keitimą į riebalus.

Ar žalioji arbata mažina pilvo riebalus

Riebalų, daugiausia pilvo, mažinimas gali būti sudėtinga procedūra, kuriai dažnai reikia svarbių dietos ir mankštos įpročių pakeitimų. Nors kai kurie maisto produktai ir gėrimai, pvz., Žalioji arbata, gali padėti pagreitinti šią procedūrą, pagreitindami medžiagų apykaitą, jie abejotini dėl didelio pilvo riebalų praradimo, kai jie naudojami atskirai. Neseniai jis buvo naudojamas kovoti su gripu, peršalimu, sutrikdančia miego apnėja, palaikyti imuninę sistemą ir numesti svorio. Žaliosios arbatos ekstraktas turi galingą termogeninį poveikį organizmui. Todėl žaliosios arbatos vartojimas padidina organizmo energijos nutekėjimą, taip sudegindamas daugiau kalorijų ir kūno riebalų.

Žaliosios arbatos privalumai:

• Be to, žaliosios arbatos pašalinimas taip pat gali padėti sumažinti pilvo riebalus. Nereikalingi pilvo riebalai linkę kauptis gyvybiškai svarbiems organams, be to, gali suaktyvinti uždegiminį procesą, kuris, savo ruožtu, gali paskatinti lėtines ligas. Atminkite, kad per didelis pilvo riebalų kiekis gali padidinti jūsų riziką susirgti šia liga, pavyzdžiui, diabetu, vėžiu ar širdies liga.

• Kai kurie tyrimai rodo, kad žaliosios arbatos vartojimas išsinešimui gali paskatinti riebalų deginimą praėjus 2 valandoms po valgio.

• Kaip matėme, pilvo riebalų perteklius padidina pavojingos sveikatos būklės kilimo pavojų. Žaliosios arbatos katechinai ir stimuliatoriai pagerina medžiagų apykaitą, taip jūs eikvojate daugiau energijos savo kasdienėje veikloje, o tai gali padėti numesti svorio.

Žaliosios arbatos vaidmuo prarandant pilvo riebalus:

• Epigallokatechino galatas (EGCG), katechinas, esantis žaliojoje arbatoje. Be to, savo nuostabiomis antioksidacinėmis savybėmis, padedančiomis apsaugoti ląsteles, EGCG sumažina poodinį riebalinį audinį, kuris yra po oda slypintys riebalai. Kartu su pagalba kovojant su pilvo riebalais, EGCG buvo susijęs su didėjančia medžiagų apykaita, organizme esančių riebalų išsiskyrimu ir kova su potraukiu..

• Būtent šie požeminiai visceraliniai riebalai kenkia. Taip yra todėl, kad uždegimas ir insulino kova, kurie kartu yra stipriai susiję su visomis sunkiomis ligomis, įskaitant 2 tipo diabetą ir širdies ligas.

• Žaliojoje arbatoje yra junginių, vadinamų katechinais, kurie padidina energijos sąnaudas, padidina riebalų išsiskyrimą iš riebalų ląstelių, ypač pilvo, ir pagreitina riebalų deginimą kepenyse, daugiausia po valgio.

• Žaliojoje arbatoje yra junginys, vadinamas EGCG (epigallokatechino galatas). Įrodyta, kad šis katechinas, antioksidantas, neleidžia augti riebalinėms ląstelėms. Jei nežinote, antioksidantas padeda apsaugoti jūsų ląsteles Taigi tai puiki žinia ir dabar jūs suprantate, kodėl jūs gaunate dvigubą naudą – prarasti pilvo riebalus ir padėti imuninei sistemai.

• Žaliojoje arbatoje yra keletas junginių, įskaitant kofeiną ir polifenolius, kurie veikia organizmą įvairiais būdais.

Žaliosios arbatos mechanizmas:

• Padidėjusi termogenezė; y., pagerėjo šilumos gamyba, dėl kurios padidėtų energijos sąnaudos (kitaip deginant kalorijas)

• sumažinti apetitą

• sumažinti maistinių medžiagų įsisavinimą

• mažesnis fermentų, dalyvaujančių kepenų riebalų metabolizme, reguliavimas

• skatinti riebalų oksidaciją (kitaip naudojant kūno riebalus kaip energiją)