Būti storam yra labiausiai slegiantis dalykas, kokį tik gali būti. Žmonės, kurie leidžia laiką su savimi arba yra sąmoningi apie save, yra tie, kurie jaučiasi labai blogai, kai yra stori! Šią karštą vasarą eiti į sporto salę yra tikrai nuobodi idėja.

plaukimas padeda sumažinti pilvo riebalus

Žiūrėti daugiau: Ar praleidimas sumažina pilvo riebalus?

1. Be to, vasarą vaikščiojimas ar mankšta atvirame lauke taip pat palieka daug prakaito!

2. Nors prakaitavimas yra geras ženklas numesti svorio, tačiau kai kurie žmonės to netoleruoja.

3. Be to, karščio bangos nužudys jūsų odą ir taip pat gali sukelti tam tikrų odos problemų. Taigi kyla klausimas, ką galima padaryti, kad sumažėtų pilvo ar kitų riebalų kiekis? Atsakymas yra „plaukimas“.

4. Be to, pilvo riebalai yra tokia vieta, kur kartais sunku sumažinti colius. Tačiau reguliariai užsiimdami tokia veikla, kaip plaukimas, pirmiausia aptikęs jūsų pilvą, tada nėra nieko blogo susidoroti su papildomomis kūno padangomis.

5. Kai išgirstame žodį „plaukti“, pradedame įsivaizduoti vandenį.

6. Tiesa, kad gerai plaukti yra sunki užduotis, tačiau nieko nėra neįmanomo, tiesiog stenkitės.

7. Kai esate linkęs plaukti, jūsų kūnas krakmolas su kiekvienu smūgiu. Dėl to pilvo spaudimas padidėja iki kito lygio! Taip plaukimas padeda išlaikyti pilvo tonusą ir formą.

8. Kaip minėta aukščiau, plaukimo smūgiai atlieka pagrindinį vaidmenį mažinant pilvo riebalus ir tai taip pat lems greitį, kuriuo sudeginsite kalorijas iš tikrųjų 100 kalorijų.

9. Paprasta taisyklė plaukti ir deginti kalorijas yra ta, kad kuo daugiau įtampos ir greičio tempai, tuo daugiau kalorijų sudeginsite per ratą.

10. Taip pat Harvardo medicinos mokykloje buvo ištirta, kad 155 svarų sveriantis žmogus sudegins 298 kalorijas, plaukdamas nugara 30 minučių.!

11. Na, yra didelė priežastis sumažinti pilvo riebalus plaukiant. Priežastis ta, kad plaukiant dauguma energijos sunaudojama tik iš mūsų pilvo/skrandžio. Be to, pirmoji kūno dalis, iš kurios pajusite sumažėjimą, yra pats pilvas.

12. Taip pat galite nustatyti tam tikrą taškų sumažinimą, nes nebūtina, kad sumažinsite tik iš savo varpo! Jei turite pelkės šlaunis, rankas ar nugarą, tai taip pat galite sumažinti pasirinkdami tinkamą plaukimo modelį.

13. Svorio metimas ir riebalų procentų mažinimas yra du skirtingi dalykai, kuriuos visada turite žinoti. Ir jei esate storas, turite sutelkti dėmesį į riebalų, o ne svorio mažinimą. Kadangi svoris sumažėjo dėl daugelio veiksnių, tokių kaip vandens lygio sumažėjimas arba sumažėjimas yra kitas skystis. Tačiau riebalų sluoksnius sumažina tik treniruotės.

14. Todėl, norėdami atsikratyti riebalų aplink pilvą ir kitas kūno dalis, turite sukurti kalorijų deficitą. Deficitas nereiškia bado, bet trukdo papildomai suvartoti kalorijas.

15. Kitaip tariant, galite suprasti, kad šis terminas taip pat susijęs su suvartojamų kalorijų ir sudegintų kalorijų ryšiu.

16. Pavyzdžiui, kai per dieną sudeginsite 3500 kalorijų daugiau nei suvartosite, prarasite kilogramą riebalų.

17. Reguliarus plaukimas yra puikus būdas numesti riebalus.

18. Dar vienas pavyzdys – jei per penkias dienas sudeginsite 700 papildomų kalorijų per dieną, galėsite lengvai numesti kilogramą riebalų per savaitę.

19. Taigi, plaukimas yra veikla, kuri ne tik atgaivina ir suteikia energijos visą valandą, bet ir padeda sumažinti riebalų kiekį visame kūne, įskaitant pilvą..