Ar nerimaujate dėl viršutinės pilvo riebalų? Daugelis iš mūsų yra nusivylę riebalais aplink pilvą, nes tai ne tik negražu, bet ir sukelia rimtų sveikatos problemų. Jūsų gyvenimo būdas, genetika ir daugelis kitų veiksnių lemia riebalų kaupimąsi jūsų kūne, o viršutinius pilvo riebalus daugeliui iš mūsų sunku sudeginti. Šiame straipsnyje pateikiame jums patrauklių variantų, kaip sumažinti viršutinės pilvo dalies riebalus.

Kaip greitai sumažinti riebalus viršutiniame skrandyje

Viršutinio pilvo riebalų priežastys:

1. Nesveiki mitybos įpročiai:

Kas nemėgsta pasilepinti mėgstamais užkandžiais? Nors maistas, pavyzdžiui, pyragai, mėsainiai, sūrios bulvytės, gali patenkinti jūsų troškimą, reguliarus ir neribotas jų valgymas yra pagrindinė viršutinio pilvo riebalų priežastis. Šios rūšies maistas yra skanus, tačiau turi mažai maistinės vertės arba jos visai neturi, ir sumažina medžiagų apykaitą, todėl kaupiasi riebalai.

2. Pratimų trūkumas:

Daugelio žmonių profesinis gyvenimas nesuteikia pakankamai laiko bet kokiai mankštai ar fizinei veiklai. Kadangi suvartojama kalorijų, kurios neturi degimo šaltinio, viršutinėje pilvo srityje gali kauptis riebalai. Jei turite neaktyvų gyvenimo būdą, viršutiniai pilvo riebalai yra vienas iš reikšmingų šalutinių poveikių.

3. Stresas:

Stresas daugeliui iš mūsų tapo kasdieniu palydovu dėl daugelio priežasčių, tokių kaip terminai, eismas ir daugelis kitų. Kortizolis yra mūsų organizmo gaminamas hormonas, verčiantis kepenis išskirti cukraus perteklių iš kepenų, todėl aplink viršutinę skrandžio sritį susidaro visceraliniai riebalai. Tai taip pat turi įtakos jūsų organizmo medžiagų apykaitai.

4. Sveikatos problemos:

Riebalų kaupimąsi viršutinėje pilvo srityje gali sukelti kelios priežastys. Tai gali sukelti ir tam tikros sveikatos sąlygos, kurios gali būti nesusijusios su jūsų mityba ar fiziniu aktyvumu. Širdies ligos, skydliaukės ar hormonų disbalansas organizme taip pat sukelia viršutinės pilvo dalies riebalus.

5. Per didelis vaistų vartojimas:

Daugelis iš mūsų kartais vartoja vaistus su gydytojo konsultacija ir daug kartų. Kai kurie vaistai yra būtini sveikai jūsų kūno priežiūrai, tačiau gali sukelti šalutinį poveikį. Bet jei nesilaikysite sveiko gyvenimo būdo, bet vartojate per daug vaistų, tai gali sukelti viršutinės pilvo dalies riebalus.

6. Senėjimas:

Senėjimas yra neišvengiamas kiekvieno žmogaus gyvenimo etapas; su amžiumi mūsų organizme atsiranda pokyčių, kai padidėja visceraliniai riebalai, o tai lemia lėtą medžiagų apykaitą. Daugelis gyvenimo būdo ligų, tokių kaip svorio padidėjimas, yra sumažėjusio senėjimo kūno medžiagų apykaitos greičio rezultatas.

7. Nereguliarus miego laikas:

Sveikas gyvenimo būdas apima ir būtinas miego valandas. Daugelis tyrimų rodo, kad miego trūkumas ar nereguliarus miego ciklas lemia svorio padidėjimą. Jūs taip pat jaučiatės mažiau energingi visą dieną, kai gerai nemiegate. Besaikis valgymas taip pat yra vienas iš šalutinių miego trūkumo padarinių.

Kaip greitai sumažinti viršutinio skrandžio riebalus:

Sveikos mitybos įpročiai ir dietos patarimai:

1. Maistas, kuriame gausu kalcio, arba neriebūs pieno produktai:

Mūsų organizmui kasdien reikia 1000 mg kalcio, kad palaikytume sveiką kūną. Daugelis iš mūsų negali patenkinti esminio kasdienio šio mineralo poreikio. Visuose pieno produktuose, tokiuose kaip pienas, sūris, jogurtas, gausu kalcio ir daug kitų būtinų mineralų. Vietoj grietinėlės galite rinktis liesą arba neriebų pieną. Kai kurie kiti maisto produktai, kuriuose yra daug kalcio, yra lapiniai žalumynai, ankštiniai augalai, tofu ir kt..

2. Apriboti kalorijų suvartojimą:

Suvartojamų kalorijų skaičiaus apribojimas yra vienas iš geriausių būdų atsikratyti viršutinių pilvo riebalų. Galite sumažinti suvartojamų kalorijų kiekį arba padidinti veiklą, kuri padeda sudeginti daugiau kalorijų, nei suvartojate. Sukurdami kalorijų deficitą, jūs priverčiate savo kūną panaudoti organizme sukauptas kalorijas.

3. Sumažinkite cukraus kiekį dietoje:

Norint išlyginti viršutinę pilvo dalį, būtina laikytis sveikos mitybos plano, kuriame yra mažai angliavandenių. Tačiau taip pat būtina stebėti ir vengti maisto produktų, kurių aukštas glikemijos indeksas sukelia cukraus perteklių, todėl kaupiasi riebalai. Nepamirškite neleisti parduotuvėje pirktų keptų daiktų, saldumynų ar bet kokio maisto, kuriame yra daug cukraus.

4. Į dietą pridėkite stresą mažinančių maisto produktų:

Stresas yra viena iš pagrindinių riebalų kaupimosi mūsų organizme priežasčių. Įtraukdami į savo mitybą stresą mažinančius maisto produktus, galite ne tik numesti riebalus viršutinėje pilvo dalyje, bet ir užkirsti kelią tolesniam riebalų kaupimuisi. Avižos yra vienas iš maisto produktų, kurie pagerina serotonino gamybą, ir jūs galite pridėti vaisių, kuriuose gausu vitamino C, kurie abu yra žinomi stresą mažinantys maisto produktai. Kokosai, lęšiai yra kiti maisto produktai, kuriuos galite pridėti prie savo dietos, kad gautumėte teigiamos energijos.

Gyvenimo būdo pokyčiai norint atsikratyti viršutinės pilvo riebalų:

1. Miegokite mažiausiai 6-8 valandas:

„Anksti atsikelti anksti keltis daro žmogų sveiką, turtingą ir išmintingą“ – tai citata, kurią dažnai girdime, ir ji tinka. Miegas padeda jūsų kūnui pailsėti ir atsigauti po varginančios dienos. Nepakankamas miegas gali sukelti svorio padidėjimą, todėl, norint natūraliai sumažinti viršutinę skrandžio dalį, turite miegoti mažiausiai 8 valandas.

2. Mesti rūkyti ir vartoti alkoholį:

Alkoholis ir rūkymas ne tik kenkia jūsų sveikatai, bet ir didina pilvo riebalus. Alkoholiniuose gėrimuose yra cukraus pertekliaus, kuris gali turėti įtakos kūno svoriui. Jei norite greitai atsikratyti viršutinių pilvo riebalų, geriausias būdas yra atsisakyti alkoholio vartojimo ir rūkymo.

3. Venkite greito maisto:

Subalansuota ir sveika mityba yra dar vienas būdas sumažinti viršutinės pilvo dalies riebalus. Sveikos mitybos planas ne tik padeda išlaikyti sveiką svorį, bet ir teigiamai veikia jūsų kūną. Geriausia vengti maisto, kuriame yra rafinuotų angliavandenių, pilno cukraus, ir pakeisti juos šviežiais vaisiais ir daržovėmis, taip pat sudėtingais angliavandeniais ir liesais baltymais.

4. Reguliari mankšta ir meditacija:

Gyvenimo būdas, kai mažai fizinio aktyvumo neturite, gali ne tik sukelti sveikatos problemų, bet ir priaugti svorio. Galite įtraukti tokią veiklą kaip meditacija, kad sumažintumėte stresą, taip pat galite pabandyti sumažinti viršutinio pilvo riebalus joga. Reguliarus mankštinimasis padeda susidoroti su pilvo riebalais, derinant treniruotes, kad jos atitiktų jūsų kūno tipą ir padėtų efektyviai numesti pilvo riebalus.

5. Gerkite daugiau vandens:

Vanduo yra gamtos šaltinis greitai atsikratyti viršutinių pilvo riebalų ir natūralus būdas išlaikyti sveiką kūną. Gerti pakankamai vandens padeda iš organizmo pašalinti toksinus, kurie padeda spręsti kitas sveikatos problemas, tokias kaip uždegimas, virškinimo sutrikimai. Tai padeda išlaikyti jūsų kūno hidrataciją treniruočių metu.

6. Sumažinkite streso lygį:

Stresas šiais laikais yra neatsiejama kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis dėl karjeros pasirinkimo ir gyvenimo būdo. Jūsų kūnas išskiria hormoną, vadinamą kortizoliu, kuris padidina apetitą, kai jūsų kūnas patiria stresą, pridedant riebalų nereikalingose ​​vietose. Pristatant tokias praktikas kaip meditacija, sąmoningumas ir joga padeda numesti svorio viršutinėje pilvo dalyje.

Pratimai, kaip atsikratyti viršutinės pilvo riebalų:

1. Aerobinis pratimas:

Kai atliekate aerobiką, kvėpavimas pagreitėja, o aerobiniai pratimai pagal apibrėžimą reiškia deguonį. Kitaip tariant, tai yra jūsų širdies ir kraujagyslių sistemos kondicionavimas. Greitas vaikščiojimas, plaukimas, važiavimas dviračiu ir bėgimas yra vieni geriausių aerobinės veiklos pavyzdžių, padedančių sumažinti viršutinio pilvo riebalus..

2. Sudeginkite daugiau kalorijų:

Treniruotės turėtų būti būtina mūsų gyvenimo dalis, kartu su tinkama mityba sveikam kūnui. Dirbdami daugiau, galite sudeginti visas kalorijų perteklių, įskaitant riebalus aplink skrandžio sritį. Svorį galite numesti viršutinėje pilvo dalyje, lipdami laiptais, o ne liftu, kiek įmanoma greičiau vaikščiokite, kad sudegintumėte kalorijas.

3. Tonizuokite skrandžio raumenis:

Vienas iš geriausių būdų sudeginti viršutinės pilvo dalies riebalus yra pratimų atlikimas, apimantis tempimus ir treniruotes, kurios ne tik padeda numesti viršutinius pilvo riebalus, bet ir tonizuoja skrandžio raumenis. Kai kurie ruožai, kuriuos galite išbandyti, yra šie:

 • Lentos.
 • Pusė atsikėlimų.
 • Kabelis traškėja.
 • Kelio sąnariai.
 • Kabantys kojų keltuvai.

Populiariausi pratimai, skirti išlyginti viršutinius pilvo riebalus vyrams ir moterims:

Pratimai yra būtini kiekvienam iš mūsų, kad išlaikytume sveiką kūną. Priklausomai nuo jūsų kūno tipo, galite pasirinkti treniruotę, kuri ne tik padės greitai prarasti viršutinės pilvo riebalus, bet ir padės tonizuoti kūno raumenis. Čia yra geriausių pratimų, kuriuos galite išbandyti savo namuose, sąrašas.

 1. Atvirkštiniai traškėjimai
 2. Dvigubi traškėjimai
 3. Stovintis šoninis lenkimas
 4. „Twist Crunches“
 5. „Lunge Twist“
 6. „Rolling Plank“
 7. Pratimas dviračiu
 8. Vertikalus kojų traškėjimas
 9. Skrandžio vakuumas
 10. Kapitono kėdė.

Viena iš varginančių svorio metimo dalių yra sudeginti papildomus kilogramus aplink viršutinę skrandžio sritį. Užuot susirūpinę, galite atgauti formą, laikydamiesi sveikos rutinos, apimančios tinkamą mitybą ir treniruotę. Naudodamiesi šiame straipsnyje pateiktais variantais apie tai, kaip sumažinti viršutinės pilvo dalies riebalus, galite pradėti planuoti gerą dieną riebesniam pilvukui, kad vėl galėtumėte dėvėti savo mėgstamą viršūnę.

Atsakomybės atsisakymas: šiame straipsnyje pateikta informacija yra tik pasiūlymai ir negali būti laikoma medicininių patarimų pakeitimu. Svetainė neatsako už šalutinį poveikį.

Dažnai užduodami klausimai:

1. Kuris pratimas yra geriausias norint sumažinti viršutinio pilvo riebalus?

Ans: Kalbant apie viršutinius pilvo riebalus, nėra jokių dėmių sumažėjimo tikimybės. Turite suplanuoti treniruotę, kuri palaikytų pagrindinę jūsų kūno sveikatą. „Surya Namaskar“, sukimo trapumas, dviračio traškėjimas yra keletas pratimų, kuriuos galite išbandyti.

2. Kodėl mano viršutinė pilvo dalis atrodo ryškesnė nei apatinis pilvas?

Ans: Daugelis veiksnių turi įtakos riebalų kaupimui pilvo srityje. Jūsų gyvenimo būdas, mitybos įpročiai, miego ciklas yra keletas priežasčių, dėl kurių visceraliniai riebalai gali atsirasti aplink pilvą, todėl viršutinė pilvo dalis atrodo didesnė.

3. Kokios rutinos turėčiau laikytis, norėdamas numesti viršutinius pilvo riebalus?

Ans: Tinkama mityba ir treniruotės yra puikus derinys, norint gauti idealų tonizuotą pilvą. Vienas iš geriausių treniruočių metodų yra treniruotės su aukšto intervalo treniruotėmis. Tęskite pratimus, tokius kaip šokinėjantys kėlikliai, pritūpimai, lentos, reguliariai ilsėdamiesi.