Ar norite sumažinti pilvo riebalus vyrams? Ar norite įgyti tobulą kūno sudėjimą? Šiuo metu tūkstančiai vyrų patiria per daug pilvo riebalų. Turite žinoti, kad labai sunkus nešimas vidurinėje dalyje yra labai pavojingas, o tai kelia didesnį pavojų diabetui, širdies ligoms ir net tvirtoms vėžio formoms. Taigi, šiandien šiame straipsnyje mes jums pasakysime, kaip numesti pilvo riebalus, kad pagerintumėte ir pagerintumėte fizinę išvaizdą.

Kaip sumažinti pilvo riebalus vyrams

Yra vyrų, kuriems gresia didelis pavojus sveikatai, neapibrėžtumas, jų skrandžio matmenys yra didesni nei 40 colių arba 102 centimetrai. Daugelis nešiojasi retus papildomus kilogramus, naudodami indo pilvą, alaus žarnas ir pilvo riebalus, kuriuos dėl sveikatos būtų geriau numesti. Patinai gali padidinti pilvo riebalus, kitaip puodą, nei patelės, nes tikėtina, kad jie padidins kūno masę šlaunų, klubų ir kojų srityse. Atidžiai perskaitykite šį straipsnį, jei norite sumažinti pilvo riebalus.

Kaip sumažinti pilvo riebalus vyrams:

Dabar mes paminėjome keletą geriausių būdų sumažinti pilvo riebalus, kuriais vyrai gali lengvai sumažinti jo pilvo riebalus. Jie yra tokie;

1. Valgykite mažesnes porcijas:

Venkite tiek daug maisto dėti į lėkštę. Skaitymai parodė, kad didžiausi žmonės suvartos daugiau, kai tik gaus didesnę porciją. Pabandykite valgyti lėtai, todėl jūsų kūnui reikia papildomo laiko atlikti tikslius veiksmus, kurie taip pat padėjo jums tapti sotiems anksčiau. Papildomas pasirinkimas yra suvalgyti 2 nedideles vakarienes kaip vieno didelio patiekalo alternatyvą, kuri padės jums lengvai virškinti maistą. Šis metodas padės atsikratyti pilvo riebalų.

2. Treniruotės ir treniruotės su kroviniais:

Atlikite visus norimus traškesius, taip pat sutelkite dėmesį į treniruotes, kuriose dalyvauja daugybė raumenų, ir pasistenkite savo širdies sistemą. Pavyzdžiui, kikbokso kursas ar jogos pamoka. Priešingu atveju eikite tik bėgti ar skubėti, kad sudegintumėte kalorijas. Sujunkite svorio treniruotes; taip pat sumažina kalorijas, tačiau ugdo jautrumą insulinui ir patvirtina gliukozę. Tai yra vienas iš geriausių būdų greitai ir be šalutinio poveikio sumažinti pilvo riebalus.

3. Valgykite daugiau baltymų:

Baltyminis maistas

Pasninkas nebūtinai reiškia nuolatinį badavimą. Ploni baltymai, kaip ir vištiena, žuvis, kalakutiena, ir tofu, suteikia jums gyvybingumo, kurio jums reikia, ir palaiko jus, kad išlaikytumėte užimtą, trūkstant nereikalingų kalorijų. Kontroliuokite valgymą be angliavandenių, tokių kaip duona ir ryžiai, kurių mitybos būdas yra menkas ir ilgai nelaiko jūsų soties..

4. Apriboti alkoholio vartojimą:

Dėl motyvo tai taip pat žinoma kaip „alaus pilvas“. Kartkartėmis geriamas alkoholinis gėrimas yra priimtinas, tačiau kasdien po darbo išgeriant kelis kokteilius jūsų vidurys nebus naudingas. Kaip alternatyvą degtinei maišyti su saldžiais gėrimais, sumaišykite ją su stiprinamuoju vandeniu ir kalkių šlakeliu.

5. Vitaminas C:

Vitamino C

Be to, esantis tinkamas vaistas nuo peršalimo, vitaminas C palaiko jūsų kūno nešamų kortizolio šuolių pusiausvyrą. Be to, tai yra gyvybiškai svarbu kuriant kartotinį karnitiną, kurį kūnas perdirba, kad riebalai taptų energija. Valgykite vaisius, kuriuose yra daug vitamino C, kitu atveju pirkite juos tablečių sistemoje savo gimtojoje vaistinėje.

6. Pašalinkite stresą:

Venkite streso

Lėtinis didelis kortizolio poveikis riebalams didinti, ypač viduryje kūno. Dėl streso gyvenime padidėja kortizolio aukštis. Lygiai taip pat, jei dažnai sportuojate ir laikotės tinkamos dietos, greičiausiai kovosite numesti svorio, jei padidės kortizolio kiekis.

7. Pakankamas miegas:

Kai jūsų kūnas pavargsta nuo prasto miego, tada gaminama daugiau grelino, kuris virsta potraukiu cukrui, ir papildomos dietos, skatinančios riebalų kaupimąsi. Jūsų hormonų struktūra taip pat pasikeitė, keičiant kortizolio kiekį, dėl kurio atsiranda insulino simpatija, kuri yra pilvo riebalų priežastis. Pabandykite miegoti bent 7 valandas per naktį, kad išvengtumėte pilvo riebalų. Tai yra vienas geriausių sprendimų, kaip atsikratyti pilvo riebalų vyrams.

8. Turėti daugiau skaidulų padeda:

Kaip sumažinti pilvo riebalus vyrams 8

Kai kurių ekspertų teigimu, daugiau ląstelienos padeda sumažinti alkio troškimą. Tai yra vienas iš geriausių būdų sumažinti pilvo riebalus vyrams. Tinkamai suvartodami ląstelienos, galite apriboti suvartojamų kalorijų kiekį ir tuo pačiu metu sudeginti riebalus. Vienas iš geriausių riebalų deginimo būdų yra tinkamas baltymų suvartojimas. Vyrai, norintys didinti masę, neturėtų turėti problemų dėl didelio skaidulų vartojimo. Baltymai taip pat yra naudingi jums, kaip aptarta anksčiau. Remiantis tyrimais, virškinimo procese sudeginama daugiau nei 30% kalorijų kiekviename grame baltymų, o angliavandenių kalorijų yra daugiau nei 7–8%. Kuo daugiau baltymų valgote, tuo daugiau galite sudeginti kalorijas, o tai savo ruožtu padės deginti riebalus.

9. Sužinokite apie maistą, kurį valgote:

Kaip sumažinti pilvo riebalus vyrams 9

Tai maža technika, tačiau turi įtakos jūsų sveikatai. Sakoma, kad tu esi tai, ką valgai. Prieš dėdami ką nors į burną (valgomąją medžiagą), perskaitykite, ką pakuotė sako apie tą maistą dėl jo maisto ir maistinės vertės. Kai kuriuose maisto produktuose taip pat pateikiama gana išsamiai paaiškinta informacija, kad tai paveiks organizmą, ir jei tas maistas gali turėti tam tikrą šalutinį poveikį žmonėms, sergantiems konkrečiomis infekcijomis to maisto atžvilgiu, tada prie to maisto produkto yra raudona vėliava arba įspėjamasis ženklas.

10. Maišykite judesius:

Žmogaus kūnas yra nepaprastai protingas. Jis lengvai prisitaikys prie jūsų atliekamų treniruočių ir tokiu būdu nustos augti ar keistis. Tai atsitiks svorio netekimo metu ir raumenų augimo metu. Ką galite padaryti, tai sumaišyti judesius ar treniruotes. Keičiant bėgimo takelio tempą arba pristatant kai kuriuos super rinkimo metodus. Tai padės, nes tai veiksminga daugumai vyrų. Super rinkimo technika yra vienas iš geriausių būdų sumažinti pilvo riebalus vyrams, nes tai sutrumpina poilsio valandas ir leidžia prakaituoti daug daugiau, palyginti su įprastomis treniruotėmis.

11. Krapų marinuoti agurkai yra geras užkandis:

Kaip sumažinti pilvo riebalus vyrams 11

Kiekvienas kąsnis nesuteiks jūsų kūnui daug kalorijų. Taigi tai galima padaryti, ir tai yra vienas iš geriausių būdų sumažinti vyrų pilvo riebalus, jei užkandžiaujate krapų marinuotais agurkais.

12. Sumušti rekordai:

Kaip sumažinti vyrų pilvo riebalus 12

Nustatykite savo įrašus pagal savo fizinius reikalavimus, o ne pagal savo galimybes. Nežinai, ką gali padaryti, kol nepabandei. Dabar nustatykite tinkamus rekordus ir pabandykite juos kuo greičiau sumušti. Tada nustatykite keletą naujų ir atlikite tą patį. Šio proceso metu pamatysite, kad vieną dieną sumažėjote pakankamai svorio. Tai yra vienas iš geriausių būdų atsikratyti pilvo riebalų vyrams.

13. Atlikite kai kuriuos kiemo darbus:

Kaip sumažinti vyrų pilvo riebalus 13

Jei turite lauką ar kiemą, rekomenduojama jį tinkamai panaudoti. Atlikdami sunkų darbą kieme jums nieko nekainuos, bet tikrai leis daug atsikratyti. Atlikite sunkius sodo darbus, kurie taip pat veikia. Tai sunkiai deginantis būdas atsikratyti pilvo riebalų vyrams.

14. Darbas aklai (laikinas planas):

Kaip sumažinti pilvo riebalus vyrams 14

Kartais efektyviau dirbti ir tiesiog dirbti be konkretaus tikslo. Mąstysena visada reikalinga. Jei trokštate pasiekti savo tikslą, kartais mestumėte tai dar nepasiekę, ir tada nuspręsite pasiekti įprastų rezultatų, o tai niekada nebuvo jūsų tikslas. Norėdami tai padaryti, turėsite sunkiai dirbti be jokių lūkesčių.

15. Imantis didesnių žingsnių:

Kaip sumažinti vyrų pilvo riebalus 15

Tai lengvas patarimas tiems, kurie nori lengvai atsikratyti pilvo riebalų. Tai padaryti yra gana paprasta ir tai turi tam tikrą psichinį pasitenkinimą, nes kai esi ant bėgimo takelio ir žengi didelius žingsnius, tada tu gali įveikti daugiau atstumų, palyginti su tais, kurie buvo padaryti mažiau žingsnių.

Šiame straipsnyje jums buvo pateikti geriausi patarimai, kaip numesti pilvo riebalus. Šie patarimai yra labai veiksmingi ir padėjo daugeliui žmonių. Patarimus teikia kūno rengybos guru ir ekspertai ir, tikiuosi, jie jums padės tik tuo atveju, jei norite dirbti.

Kaip sumažinti pilvo riebalus vyrams