Ar norite atsikratyti užsispyrusių pilvo riebalų? Riebalų kaupimasis organizme yra įvairių tipų. Kai kurie yra aplink raumenis ir vadinami raumeniniais riebalais, kai kurie yra vidurinėje kūno dalyje, aplink skirtingus organus ir yra žinomi kaip visceraliniai riebalai. Po oda esantys riebalai vadinami poodiniais riebalais. Tai yra labiausiai užsispyrę riebalai, ir jūs turite padaryti daug dalykų, kad atsikratytumėte. Liūdna realybė yra ta, kad jūs negalite sumažinti pilvo riebalų vien laikydamiesi dietos.

Tiesą sakant, valgant mažiau ir daugiau mankštinantis, riebios vietos gali tapti riebesnės. Daugeliu atvejų, jei norite sumažinti riebalų kiekį laikydamiesi dietos, yra didelė tikimybė priaugti svorio, kai tik atkursite įprastą mitybą. Taip pat turite atlikti keletą pratimų.

užsispyrę pilvo riebalai

Kaip atsikratyti užsispyrusių pilvo riebalų:

1 žingsnis- sureguliuokite ir pakeiskite dietą:

Turite nustoti valgyti mažiau. Mityba turi būti atliekama taip, kad maistas būtų vartojamas dažniau. Ir jūs turėtumėte pasikonsultuoti su dietologu ar mitybos specialistu ir paruošti jums pilną maisto lentelę.

Ciklinė dieta turėtų atitikti tam tikrą režimą, kai turėsite mažiau pašarų ir mankštos, o pakaitomis – daugiau maisto ir mankštos. Pratimų tipas abiem atvejais taip pat skirsis. Tai padidins riebalų deginimą ir sustiprins raumenis. Ši cikliška dieta apsaugos jus nuo apimties ar per liekno.

2 žingsnis. Pasninko treniruotės režimas:

Kai jūsų kūnas yra nevalgius, insulinas taip pat yra pradinio lygio, o kūnas priklauso nuo sukauptos energijos. Vidutinio dydžio maistas patenka į šią būseną maždaug nuo keturių iki penkių valandų.

Taigi, jei mankštinsitės, po keturių iki penkių valandų pertraukos padidės riebalų praradimo procedūra. Svorio treniruotės valstybėje taip pat yra labai veiksmingos. Kai esate nevalgius, taip pat pagerėja kraujotaka pilvo srityje. Taigi padidėja riebalų mobilizacija, todėl numeta keletą kilogramų. Ryte jūsų kūnas turi maksimalią galimybę deginti riebalus. Taigi, jei treniruotės režimą galite atlikti ryte, jis geriausiai veiktų.

3 žingsnis- kofeino vartojimas:

Nors tai gali pasirodyti šiek tiek keista, tačiau tyrimai parodė, kad kofeino vartojimas prieš bet kokį pratimų režimą padidina riebalų mobilizaciją. Taigi, prieš mankštą galite išgerti puodelį kavos. Tačiau suvartojamo kofeino kiekis turėtų atitikti jūsų tolerancijos lygį.

Laikydamiesi šių ekspertų patarimų, tikrai padėsite atsikratyti užsispyrusių pilvo riebalų. Kartu su šiais trimis pagrindiniais patarimais turite pakankamai išsimiegoti ir pailsėti. Kiekvienam suaugusiam žmogui vidutiniškai reikia miegoti nuo šešių iki aštuonių valandų, kad jūsų kūnas tęstųsi. Taip pat turėtumėte išgerti ne mažiau kaip aštuonias – dešimt stiklinių vandens, kad pagreitintumėte medžiagų apykaitą. Pradėkite šiandien, kad per kelis mėnesius suplonėtų skrandis!