Kartais gyvenimas klostosi ne taip, kaip planuota! Gali būti ekspromtiniai kvietimai į viliojančias atostogas paplūdimyje ar vakarėlį prie baseino, kur tikimasi įsitraukti į bikinius ar šortus. Tai yra tada, kai mes visi norime žinoti, kaip numesti pilvo riebalus per 2 dienas, kad prisijungtume prie linksmos gaujos. Bet ar riebalai sudegina vos porą dienų? ar tai įmanoma?

Daugelis žmonių supranta tinkamo kūno svarbą tik tokiais laikais. Nors per trumpas laikas pasiekti banglentės skrandį, vis tiek galite „valdyti“ numesti tam tikrus kūno riebalus ir gauti matomų rezultatų. Šiame straipsnyje mes padėsime jums išmokti keletą laikinų būdų, kaip per dvi dienas atsikratyti pilvo riebalų, kurie taip pat gali padėti ilgalaikei svorio metimo kelionei.

Prarasti pilvo riebalus per 2 dienas

Geriausi būdai numesti pilvo riebalus per 2 dienas:

Štai keletas patikrintų patarimų, kurie natūraliai padės sudeginti pilvo riebalus namuose per dvi dienas:

1. Protarpinis badavimas:

Protarpinis badavimas yra vienas greičiausių būdų pašalinti skrandžio riebalus. Tai apima pastovaus valgymo ir pasninko ciklą. Galite pasirinkti pasninko grafiką, pvz., 16/8, kai pasninkaujate 16 valandų ir valgote per 8 val. Teigiama, kad šis modelis yra veiksmingesnis nei dažnai valgant mažus patiekalus, nes jis detoksikuoja organizmą ir gerina medžiagų apykaitą

2. Miegas:

Nors skamba paprastai, norint numesti svorio, labai svarbu kokybiškas 7–9 valandų miegas. Miego trūkumas gali paveikti virškinimo sistemą ir sutrikdyti medžiagų apykaitą. Tai gali būti pagrindinė didelių gabaritų juosmens dalis. Taigi, būtinai gerai išsimiegokite kitas dvi dienas.

3. Būkite aktyvūs visą dieną:

Net jei nesportuojate, visą dieną judinkite savo kūną, kad sudegintumėte papildomų kalorijų. Venkite miegoti po valgio ir leiskite greitai 5 minutes pasivaikščioti, kad pagerintumėte virškinimą. Pasakykite „ne“ liftams ir eikite laiptais.

4. Įpilkite vitamino C:

Vitaminas C vaidina svarbų vaidmenį mažinant pilvo riebalus per 2 dienas. Jei suvartosite pakankamai šios maistinės medžiagos, treniruotės metu galite sudeginti 30% daugiau riebalų. Taigi, padidinkite vitamino C suvartojimą, į savo racioną įtraukdami vaisių, pavyzdžiui, kalkių, apelsinų ir granatų. Be to, tuščiu skrandžiu galite gerti karštą vandenį su citrina, kad praskiestų riebalus ir detoksikuotų kūną.

5. Lėtas valgymas:

Kai greitai valgote, jūs įsisavinate didelius oro gurkšnius to nesuvokdami. Visas oro perteklius patenka į virškinimo sistemą ir sukelia pilvo pūtimą. Valgykite lėtai ir neskubėkite kramtyti ir valgyti. Tai padės greitai atsikratyti riebalų žarnyne be pratimų.

6. Mišrus pratimų rinkinys:

Sujungę įvairias pratimų formas, galite gauti įvairių rūšių riebalų nuostolių naudos. Taigi, neprisiriškite prie kardio ar pasipriešinimo treniruočių (kėlimo svorių). Vietoj to sumaišykite įvairias technikas, tokias kaip traškėjimas, šoninis traškėjimas, lentos, atsispaudimai, žvėries laikymas ir kt., Kad pasiektumėte plonesnę juosmens liniją.

storas pilvas

7. Pasakykite „Ne“ cukrui:

Cukraus vartojimas gali padidinti pilvo riebalus be jūsų žinios. Net ir ilgainiui tai kenkia jūsų sveikatai ir padidina diabeto riziką. Taigi, sumažinkite cukraus kiekį, vengdami gazuotų gėrimų, desertų ir konservuotų maisto produktų. Vietoj sulčių rinkitės sveikus vaisius, nes pastarajame nėra maistinių skaidulų ir daug vaisių cukraus.

8. Riboti angliavandenių suvartojimą:

Daugelis žmonių mano, kad lieknėjimo dieta reiškia maistą be angliavandenių. Tai visai netiesa! Pašalinus angliavandenius iš sistemos, jūsų kūnas gali tapti atsitiktinis ir sukelti daug pavojaus sveikatai. Vietoj to sumažinkite angliavandenių turinčius maisto produktus ir į savo racioną įtraukite daugiau baltymų, kad gautumėte efektyvių rezultatų.

9. Venkite gazuoto maisto:

Kai kurie maisto produktai, tokie kaip kopūstai, pupelės, žiediniai kopūstai, daigai, artišokai ir kt., Yra susiję su žarnyno dujomis. Jautrūs skrandžiai blogai į juos reaguoja, dėl to sutrinka virškinimas, atsiranda vidurių pūtimas ir susprogsta pilvukas. Per ateinančias kelias dienas laikykitės atokiau nuo jų, kad išvengtumėte nemalonumų.

10. Gerkite daugiau vandens:

Vanduo gali padėti numesti riebalus įvairiais būdais. Pirma, jis valo jūsų sistemą ir laikinai padidina medžiagų apykaitą. Antra, tai taip pat leidžia jaustis sotesniam prieš valgį. Ekspertai siūlo išgerti bent 1–2 litrus vandens, kad pastebėtų pastebimą pagerėjimą mažinant pilvo riebalus.

11. Pereikite prie sveikų riebalų:

Hidrintų aliejų vartojimas gali padidinti transriebalų kiekį, kurie ne tik sėdi pilvo srityje, bet ir uždusina arterijas. Apribokite šių maisto produktų suvartojimą ir, jei įmanoma, pereikite prie tokių variantų kaip kokosų aliejus, kuris laikomas vienu geriausių sveikų riebalų šaltinių.

12. Būkite ramūs ir susikaupę:

Neleisk, kad nerimas tave užvaldytų! Verčiau pabandykite medituoti ir palaikykite ramybę. Atminkite, kad stresas ir įtampa gali pakenkti skrandžiui ir pabloginti pilvo riebalus. Kartais tai gali sukelti „streso valgymą“ – būklę, kai negalite kontroliuoti savo potraukio maistui.

Taigi, išbandykite šiuos metodus ir tikėkitės geriausio! Turite atkreipti dėmesį, kad šie aukščiau pateikti patarimai yra tik paprasti gyvenimo būdo pakeitimai ir nėra stebuklas, padedantis greitai numesti pilvo riebalus per 2 dienas. Tačiau nėra jokios žalos juos išbandyti. Be to, laikydamiesi šių punktų per tam tikrą laiką, jūsų rezultatai gali būti nuolatiniai ir atsikratyti traumų dėl dietos, kurią sukelia avarijos.!