Ar šiais laikais užsigeidėte daug greito maisto? Ar galų gale turėjote išpūstą pilvuką ir bagažo perteklių aplink juosmenį? Nesijaudink! Perskaitykite šį straipsnį, kad sužinotumėte, kaip per 2 savaites sumažinti pilvo riebalus, paprasčiausiai pakeitus gyvenimo būdą ir pakeitus mitybą. Turint kantrybės ir atkaklumo, tikrai galima pasiekti teigiamų rezultatų.

Tačiau prieš tai supraskime, kas yra pilvo riebalai ir su jais susiję pavojai! Iš maisto, kurį vartojame, tam tikri riebalai nusėda pilvo srities riebaliniame audinyje, todėl atsiranda pilvo pūtimas. Tai taip pat vadinama visceraliniais riebalais, kurie gali sukelti daug pavojų sveikatai, pavyzdžiui, širdies ir kraujagyslių ligas ir diabetą. Tai dar ne viskas! Palaidas pilvukas gali smarkiai sumažinti jūsų pasitikėjimą savimi ir sukelti depresiją.

Atėjo laikas kontroliuoti savo gyvenimą ir prisiregistruoti šiam penkiolikos dienų iššūkiui! Ar tu pasiruošęs?

Kaip numesti pilvo riebalus per 2 savaites

Kaip numesti pilvo riebalus per 2 savaites?

Vykdykite šiuos patarimus, kad sužinotumėte, kaip per dvi savaites natūraliai atsikratyti ab riebalų:

1. Treniruotės planas:

Pratimai yra būtini bet kuriai svorio metimo programai. Vien tik tinkamos mankštos formos gali pasiekti greitesnių rezultatų per penkiolika dienų. Pasikalbėkite su savo treneriu ir nustatykite pasiekiamus tikslus. Suplanuokite įvairius užsiėmimus, tokius kaip „Crunches“, „Pilates“, atsispaudimai, kardio treniruotės, svoriai, plaukimas ir kt., Kad būtų nukreipti tiek viršutiniai, tiek apatiniai pilvo riebalai..

2. Sumažinkite druskos suvartojimą:

Viena iš pagrindinių pilvo riebalų priežasčių yra druskos perteklius. Vartojant maisto produktus, kuriuose yra daug natrio, pavyzdžiui, traškučius, organizme gali susilaikyti vanduo ir atsirasti daugiau. Svarbu sumažinti druskos vartojimą, kad išplautumėte vandens perteklių ir jaustumėtės lengvesni. Tai nereiškia, kad visiškai susilaikote nuo druskos, nes staigus natrio kiekio sumažėjimas gali pakenkti organizmui.

3. Valgykite mažesnius patiekalus:

Jei norite jaustis energingi visą dieną, idealus būdas dažnai valgyti mažomis porcijomis. Negalima mėgautis dideliu maisto kiekiu vienu metu. Vietoj to, padalykite maistą į porcijas ir valgykite kas 2-3 valandas. Tai gali padidinti jūsų medžiagų apykaitą ir virškinimo sistemos efektyvumą. Taip pat žinoma, kad protarpinis badavimas suteikia greitų rezultatų. Šis patarimas padės numesti pilvo riebalus per 2 savaites

4. Mažai angliavandenių, daug baltymų:

Angliavandeniai gali papildyti jūsų energiją, tačiau jų perteklius gali prisidėti prie nepageidaujamų žarnyno riebalų susidarymo. Papildomi angliavandeniai virsta riebalų rūgštimis, kurios kaupiasi kaip pilvo riebalai. Norėdami to išvengti, sumažinkite angliavandenių turinčio maisto kiekį ir vietoj to padidinkite baltyminį maistą. Baltus maisto produktus, tokius kaip makaronai, kepiniai, baltieji ryžiai, pakeiskite lęšiais, kiaušiniais, daržovėmis, tofu ir kt. Taip pat į savo racioną įtraukite sveikų riebalų, tokių kaip riešutai, avokadai, lašiša ir kt..

5. Venkite streso ir nerimo:

Kai jūsų streso lygis padidėja, tam tikras hormonas, vadinamas Coriolis, taip pat gaminamas per daug. Šis agentas yra susijęs su svorio padidėjimu, taigi jūsų nerimas taip pat gali būti jūsų skrandžio riebalų veiksnys. Sužinokite, kaip valdyti savo emocijas ir imtis meditacijos, jogos ar atpalaiduojančių terapijų.

6. Negalima badauti:

Jūs tiesiog negalite praleisti valgymo ir tikėtis liekno ir liekno kūno ir sumažinti pilvo riebalus per 2 savaites. Badaujančios dietos neveikia, nes jos sulėtina medžiagų apykaitą. Visiškai atimant maistą iš organizmo, sumažėja mitybos lygis, todėl esate silpnas ir neaktyvus. Tai taip pat gali sukelti dehidrataciją, žemą kraujospūdį ir rimtas sveikatos komplikacijas. Verčiau rinkitės mažai kalorijų turinčią mitybos planą ir valgykite sveikai.

7. Gerkite daug vandens:

Vanduo yra labai svarbus maistinėms medžiagoms transportuoti į visus organus. Jis taip pat vaidina lemiamą vaidmenį didinant organizmo medžiagų apykaitą ir pagreitinant virškinimą. Priklausomai nuo jūsų kūno svorio, išgerkite bent 8–10 stiklinių vandens, kad išvalytumėte sistemą ir išlaikytumėte hidrataciją. Be to, vandens perteklius gali užkirsti kelią vandens susilaikymui ir slopinti alkio troškimą.

8. Greitas pasivaikščiojimas po valgio:

Jei turite įprotį sėdėti ar miegoti iškart po valgio, laikas tai pakeisti. Trumpas ir greitas pasivaikščiojimas po valgio gali pagerinti jūsų virškinimą ir sudeginti kalorijas greičiau. Dėl to sumažėja riebalų kaupimosi organizme tikimybė ir galite lengvai išlaikyti savo kūno sudėjimą.

9. Valgykite daug skaidulų turinčius maisto produktus:

Vidurių užkietėjimas ir nevirškinimas gali sukelti vidurių pūtimą ir pilvo išsipūtimą. Jei kenčiate nuo tokių problemų, pats laikas padidinti ląstelienos kiekį maiste. Tirpūs ir netirpūs pluoštai yra labai svarbūs gerinant virškinimą ir taip pat padidina išmatų tūrį. Įtraukite tokius maisto produktus kaip avižiniai dribsniai, sveiki grūdai, švieži vaisiai. Daržovių salotos, linų sėklos ir kt.,

10. Pasakykite „Ne“ šiems:

Turite griežtai atsisakyti alkoholio, rūkymo, užkandžių tarp valgymų, miego nelyginėmis valandomis ir konservuotų bei konservantų turinčių maisto produktų vartojimo. Kad ir kaip sunkiai dirbtumėte, jei nekreipsite dėmesio į šiuos aspektus, galite laiku neskaityti savo tikslų.

Atminkite, kad sėkmės nėra tiesioginio kelio! Nors šie patarimai tikrai padės jums sumažinti pilvo riebalus per 2 savaites, rezultatai visiškai priklauso nuo dabartinės asmens sveikatos būklės, amžiaus ir atsidavimo lygio. Jei per nurodytą laikotarpį nepastebėjote jokio pagerėjimo, nenusiminkite! Pasitarkite su ekspertu mitybos specialistu arba kūno rengybos treneriu, kad sužinotumėte, kas sukelia atsilikimą, ir užpildykite šias spragas. Jei jau priėmėte šį iššūkį, pasidalykite su mumis savo patirtimi.