Nešiojamieji ir mobilieji telefonai turi daug saugos funkcijų ir lygių. Tačiau mūsų nešiojamoje piniginėje telpa dauguma vertingų ir asmeninių daiktų. Piniginę reikia apsaugoti nuo bet kurio laiko.

Saugumo piniginės

Naujausi vyrų ir moterų apsauginių piniginių modeliai:

Nepaprastai svarbu, kad mūsų kredito kortelės ir pinigai būtų nepažeisti ir saugūs. Čia yra 9 geriausios apsaugos piniginės rūšys, padedančios apsaugoti jūsų pinigus ir kredito korteles nuo vagių.

1. Krūtinės apsaugos piniginė:

Krūtinės apsaugos piniginė

Tai aukščiausios kokybės krūtinės apsaugos piniginės, kurios yra labai lengvos. Piniginės puikiai tinka laikyti pasą ir pinigus ir tt, kuriuos visada reikia saugoti. Piniginių spalvos yra įvairios – nuo šviesių iki tamsių. Šios piniginės yra patogios dėvėti ir lengvai valomos reguliuojamu dirželiu.

2. Kaklo apsaugos piniginė:

Kaklo apsaugos piniginė

Šį kelioninį maišelį geriausia nešioti po drabužiais, kabantį ant kaklo, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas. Piniginėje yra paprastos kišenės pasui, pinigams ir kredito kortelėms laikyti. Užsegimai pagaminti iš Velcro, todėl juos lengva padaryti ir suteikia papildomo saugumo sluoksnio.

3. Vyrų apsaugos grandinės piniginė:

Saugos grandinės piniginė

Čia yra puiki galimybė apsaugoti savo piniginę net ir ne tada, kai keliaujate. Piniginė pagaminta iš odos ir turi apsauginę grandinę, kurią galima pritvirtinti prie kelnių diržo kilpų. Piniginėje taip pat yra saugus mygtuko atidarymas. Jame yra keturi kredito kortelių lizdai ir daugiau pinigų.

4. Kredito kortelės RFID apsaugos piniginė:

RFID apsaugos piniginė

Ši apsauginė piniginė yra viena iš naujausių išrastų. Jis pagamintas iš aliuminio plokščių ir yra padengtas RFID blokuojančia medžiaga, apsaugančia nuo kreditinių kortelių skaitytuvų ir taip užkertanti kelią tapatybės vagystėms. Jame yra šeši kreditinių kortelių, asmens tapatybės kortelės ir bet kokios kitos medžiagos, kurią norėtumėte pasilikti, lizdai. Dizainas puikiai tinka moterims.

5. Kabelio apsaugos piniginė:

Kabelio apsaugos piniginė

Galite lengvai įsigyti šią apsauginę piniginę, prie kurios pritvirtintas ištraukiamas kabelis. Tada kabelis prijungiamas prie kelnių diržo kilpų. Idėja yra ta, kad jei kas nors bando pavogti piniginę, ji atsigaus ir susisuks į kabelio laikiklį.

6. Liemens juostos piniginė dėl saugumo:

Juosmens juostos apsaugos piniginė

Ši juosmens juostos apsauginė piniginė pagaminta iš nailono arba poliesterio. Šiuolaikinėje apsauginėje piniginėje yra RFID blokuojanti medžiaga, padedanti apsaugoti jus nuo vagysčių. Naudojamas nailonas ir užtrauktukai yra aukštos kokybės ir patvarūs. Jis turi specialų audinį, kuris apsaugo nuo drėgmės.

7. Kojų apsaugos piniginė vyrams:

Kojų apsaugos piniginė

Piniginės ant kojų yra puikus būdas apsaugoti svarbius daiktus nuo vagių. Piniginės ant kojų yra dėvimos aplink koją netoli kulkšnies ir yra paslėptos po kelnėmis. Piniginėse galima lengvai laikyti grynuosius pinigus. Tai geriausiai tinka žmonėms, kurie mėgsta bėgti kiekvieną dieną ir daryti pratimus, nes tai leidžia jiems nešiotis daiktų kišenėse.

8. Vyriška saugos diržo piniginė:

Saugos diržo piniginė

Kita puiki idėja yra šis kelioninis diržas, kuris kartu yra ir apsauginė piniginė. Diržas turi vidinį pamušalą, kuriame yra kišenės. Kiekvienoje iš šių kišenių galima laikyti grynuosius pinigus ir juos apsaugoti. Diržai paprastai dėvimi ant kelnių ir kelnių ir tai gali lengvai nuslėpti grynuosius pinigus, kuriuos galbūt norėsite nešiotis.

9. „Bio-Metric Security“ piniginė:

Biometrinė saugos piniginė

Tai viena pažangiausių saugumo piniginių. Piniginė gali atsidaryti tik patvirtinus savininko tapatybę. Vartotojai iš pradžių turi prijungti piniginę prie kompiuterio. Tada jie turi nuskaityti pirštų atspaudus ir nustatyti juos kaip saugos kodą. Tada piniginę galima atidaryti perbraukus pirštu. Žadintuvas taip pat skambės naudotojo mobiliajame telefone, jei piniginė yra toli nuo vartotojo daugiau nei 10 pėdų.

Pasirinkite pinigines su apsaugos nuo vagystės ir RFID technologijomis, kad apsaugotumėte savo daiktus. Tai puikus pirkinys, jei keliaujate tankiai apgyvendintose vietovėse.