Priekinės kišeninės piniginės yra labai geras tradicinių vyriškų piniginių priedas. Jie skirti greitai pasiekti daiktus ir gali būti laikomi marškinių kišenėse bei kelnių kišenėse.

Stilingi ir madingi priekinių kišeninių piniginių modeliai vyrams:

Pažvelkime į 9 geriausius priekinės piniginės dizainus.

1. Plona priekinė kišeninė piniginė:

Plona priekinė kišeninė piniginė

Tai labai minimalistinė piniginė vyrui, kuris jaučiasi lieknas. Piniginėje yra viena kišenė kortelėms. Kita kišenė yra piniginės priekyje sąskaitoms ar kitiems dokumentams. Tai labai tvarkingas modelis ir kažkas, kas lengvai tilps į bet kokias kelnių ar kelnių kišenes ar net marškinių kišenes.

2. Dviejų lizdų priekinė kišeninė piniginė:

priekinės kišeninės piniginės

Čia yra dar viena plonos kišeninės piniginės versija. Šios piniginės priekyje yra du kortelių lizdai, skirti laikyti daugiau turimų kortelių. Įdegusi piniginės spalva yra labai žavi. Sąskaitų skyrius taip pat yra priekyje ir piniginės centre.

3. ID priekinė kišeninė piniginė:

ID priekinė kišeninė piniginė

Tai odinė piniginė iš balno su priekine kišenėle, skirta asmens tapatybės kortelei laikyti. Jame yra skaidrus plastikinis pamušalas, padedantis parodyti savo asmens tapatybės kortelę visur, kur reikia, neišimant jos iš piniginės. Tai labai patogu ir naudinga.

4. „Money Clip“ priekinė kišeninė piniginė:

„Money Clip“ priekinė kišeninė piniginė

Įsigykite šį nuostabų gaminį, pagamintą iš natūralios odos, priekinėje kišenėje kortelėms. Papildomas šios piniginės pranašumas yra pinigų segtukas priekyje, leidžiantis laikyti sulankstytas sąskaitas. Pinigų segtukas turi galingus magnetus, kad laikytų sąskaitas vietoje.

5. Diržo priekinė kišeninė piniginė:

Priekinė kišeninė piniginė

Priekinė kišenė visada yra patogi, kad galėtumėte greitai pasiekti savo daiktus. Čia parodyta priekinė kišeninė piniginė turi dirželį, kuriame vietoje sąskaitos laikomos sąskaitos. Diržas yra pakankamai platus, kad puikiai laikytų sulankstytas kupiūras. Tai plona piniginė, todėl puikiai tinka net marškinių kišenėje.

6. Atvarto uždarymo priekinė kišeninė piniginė:

Užsegama priekinė kišeninė piniginė

Ši nuostabi vyriška piniginė yra geriausia priekinėse kišeninėse piniginėse. Piniginė, pagaminta iš aukščiausios kokybės odos, yra šiurkšti ir atrodo labai vyriška. Šios piniginės priekinės kišenės yra užsandarintos atvartu, kuris įkišamas į dirželį priekyje. Priekyje yra du kortelių lizdai, skirti laikyti jūsų kredito korteles.

7. Stačiakampė priekinė kišeninė piniginė:

Stačiakampė piniginė priekyje

Čia yra puiki priekinių kišeninių piniginių versija. Ši piniginė yra stačiakampio formos ir turi tris kortelių lizdus priekyje. Piniginė pagaminta iš geros kokybės odos, o kraštų susiuvimas yra labai rafinuotas. Piniginė yra plona ir joje yra sąskaitos centriniame skyriuje. Tai puikus priedas, skirtas laikyti savo daiktus ir laikyti juos po ranka marškinių kišenėje.

8. Dizainerio priekinė kišeninė piniginė:

Dizainerio priekinė kišeninė piniginė

Tai šauni dizainerio priekinė kišeninė piniginė, turinti nuostabią kreivės formos angą. Logotipas atspausdintas vidinėje priekinės kišenės pusėje ir matomas išlenkta anga. Kišenėje galima laikyti korteles ir sąskaitas. Pasirinkite šią dizainerio piniginę, kad parodytumėte savo madingą pusę.

9. Metalinė priekinė kišeninė piniginė:

Metalinė priekinė kišeninė piniginė

Čia yra modernus tradicinės piniginės vaizdas. Metalinė piniginė sukurta kaip disko laikiklis. Priekinėje kišeninėje metalinėje piniginėje telpa kreditinės kortelės ir sąskaitos. Ši nuostabi madingo stiliaus priekinė kišeninė piniginė geriausiai tinka šiandienos kartos vaikams, kurie labai mėgsta technologinį režimą.

Priekinės kišeninės piniginės yra nuo juodos iki rudos ir rudos spalvos. Čia naudojama oda yra aukštos kokybės, o detalės minimalistinės. Pasirinkite šią piniginę, kad ją būtų patogu naudoti.