Plieninės piniginės yra madingos šiuolaikinės piniginės, kurios atrodo labai netradiciškai. Piniginės, pagamintos iš metalų, tokių kaip aliuminis ir tt, atrodo stulbinančiai ir suteikia piniginėms matinę ar spindinčią išvaizdą. Iš šio sąrašo išsirinkite geriausias pinigines ir tikrai pasuksite galvas. Komplimentai visada bus apipilti, kai žmonės pamatys jus su viena iš šių gražuolių.

9 naujausios dizaino nerūdijančio plieno piniginės:

Ar ieškote geriausių nerūdijančio plieno piniginių naujausiame dizaine? Tada ateini į reikiamą vietą. Čia mes siūlome 9 geriausias plienines pinigines, kurios neabejotinai traukia visų dėmesį.

1. Kelionės nerūdijančio plieno RFID piniginė:

Plieninės piniginės

Tai sudėtinga nerūdijančio plieno RFID piniginė, skirta jūsų kredito kortelėms laikyti. Nerūdijančio plieno piniginė atsiveria akordeono stiliumi, o viduje yra plastikinės kišenės. Yra iki 8 lizdų, kuriuose telpa iki 12 kortelių. Šioje piniginėje yra RFID technologija, todėl ji puikiai tinka kelionėms.

2. Dvigubo plieno piniginė vyrams:

Dvigubo plieno piniginė

Čia yra nuostabi plieninė piniginė, kuri atrodo kaip tradicinė odinė piniginė. Plieno tekstūra yra tokia, kad atrodo kaip odinė apdaila. Piniginė puikiai tinka jūsų kortelėms ir sąskaitoms laikyti. Jo piniginė yra dvigubai sulankstyta, kuri padeda išlaikyti jūsų sąskaitų formą.

3. „ID View“ nerūdijančio plieno piniginė vyrams:

„ID View Steel“ piniginė

Tai nuostabi piniginė, kuri atrodo stulbinančiai. Piniginės centre yra pjūvis, per kurį galite pamatyti asmens tapatybės kortelę. ID kortelės lizdas yra tik pirmoji piniginės kišenė ir tokiu būdu galite pamatyti asmens tapatybės dokumentą.

4. Tekstūruotos plieno piniginės:

Tekstūruotos plieno piniginės

Vyriška piniginė yra kelių skirtingų stilių ir tekstūrų. Įprastos odinės piniginės turi tekstūrą ir atspaudus. Plieninės piniginės taip pat gali būti įvairių stilių ir tekstūrų. Ši klasikinės išvaizdos plieninė piniginė turi puikų dviejų tekstūrų modelį priekyje ir gale.

5. Dėžutės stiliaus plieninė piniginė:

Dėžutės stiliaus plieninė piniginė

Ši plieninė piniginė pagaminta dėžutės stiliaus. Piniginėje atsiveria akordeono kišenės. Dėžutėje yra kredito kortelių lizdai, kad jūsų daiktai būtų saugūs. Piniginės išorė pagaminta iš nerūdijančio plieno ir odinio įdėklo. Tai suteikia rafinuotą išvaizdą.

6. Plieninė piniginė:

Raktas leidžia plieninę piniginę

Čia yra plieninė piniginė, kuri turi papildomą pranašumą prieš kitas plienines pinigines. Piniginėje yra raktas, kuriame galima laikyti raktą. Jame taip pat yra spaustukas, kad jūsų pinigai būtų nepažeisti. Plieninė piniginė yra madingo dizaino ir išvaizdos.

7. Automatinė plieninė piniginė:

Automatinė plieninė piniginė

Pasirinkite šį banko kortelės dėklą, kurio atidarymas atidaromas automatiškai. Piniginėje esančios kortelės paspaudžiamos. Tai puikus jūsų kelionių aksesuarų priedas. Tai praverčia, kai reikia ieškoti daiktų, pvz., Kortelių, asmens tapatybės dokumentų ir sąskaitų.

8. Individuali nerūdijančio plieno vyrų piniginė:

Individualizuota plieninė piniginė

Čia yra puikus dovanų pasirinkimas jums. Šią nuostabią plieninę piniginę galima pritaikyti pagal mėgstamą formuluotę ar pastabas. Dėl to tai puiki gimtadienio, jubiliejaus ar ypatingos progos dovana. Plieninėje piniginėje saugomi visi jūsų asmeniniai duomenys, susiję su kortelėmis ir sąskaitomis.

9. Geometrinio modelio plieno piniginė:

Geometrinio modelio plieninė piniginė

Gaukite šią stulbinančią geometrinio modelio plieninę piniginę. Dviejų spalvų plieno piniginės tekstūra suteikia jai matinį ir spindintį efektą. Geometrinis modelis yra veiksmingas dėl dviejų aiškių konstrukcijų. Piniginėje gali tilpti kortelės ir sąskaitos.

Plieninės piniginės yra pagamintos iš aliuminio ar kitų lydinių, kad kiekvienoje pusėje būtų plona ar tvirta plokštė. Plieninėse piniginėse yra angos kreditinėms kortelėms ir sąskaitoms. Jie gali būti dviejų kartų, dėžutės stiliaus ir taip pat turi geometrinius raštus.