Stebuklingos piniginės yra tikrai puikūs aksesuarai, kuriuos privalo turėti kiekvienas vyras. Šauniausia piniginė, kurioje kada nors tilps visi jūsų pinigai, yra ši stebuklinga piniginė. Piniginė stebuklingai sutvarko jūsų pinigus, o prancūzų padavėjai sugalvojo, kad jų arbatpinigiai būtų apsaugoti. Piniginė pagaminta iš odos ir paprastai turi du išorinius kortelių lizdus. Pasirinkite iš šio nuostabaus stebuklingų piniginių sąrašo ir užhipnotizuokite stebuklus.

Naujausi ir gražūs „Magic“ piniginių modeliai vyrams ir moterims:

Pažvelkime į 9 magiškiausias pinigines.

1. Personalizuota „Magic“ piniginė:

Personalizuota „Magic“ piniginė

Čia yra nuostabi stebuklinga piniginė, suasmeninta ir padaryta ypatinga. Kietos nelaimės išvaizda oda yra labai rafinuota ir puikiai tinka. Piniginėje yra kreditinių kortelių lizdų. Stebuklingoje piniginėje yra juostos, kurios saugiai saugo sąskaitas.

2. Odos stebuklinga piniginė:

Odinė stebuklinga piniginė

Ši stebuklinga odos piniginė yra gana geras pirkinys. Piniginė pagaminta iš puikios žalios spalvos odos ir lengvai bei stebuklingai sulaiko sąskaitas. Piniginė pagaminta iš dviejų atskirų odinių pusių. Tada šios odos pusės laikomos kartu su elastinėmis grotelėmis. Elastinė yra tai, kas saugo pinigus piniginėje.

3. RFID blokuojanti stebuklinga piniginė:

RFID blokuojanti stebuklinga piniginė3

Tai naujausia stebuklinga piniginė, kurioje yra RFID blokuojanti medžiaga, padengianti kreditinės kortelės kišenes. Piniginė pagaminta iš kontrastingos juodos ir raudonos odos. Jis turi tvirtą elastingą magišką piniginę. Pasirinkite šią naujo amžiaus piniginę, kad grynieji pinigai būtų stebuklingai ir technologiškai apsaugoti.

4. Įvairiaspalvė stebuklinga piniginė:

Įvairiaspalvė stebuklinga piniginė4

Ši neįtikėtinai įvairiaspalvė stebuklinga piniginė yra puikus pirkinys vyrams, norintiems sumažinti savo pinigines. Šioje piniginėje gali tilpti 10 kortelių ir grynųjų ir net tada ji yra mažiau nei ½ colio storio. Dėl to puikiai galite nešiotis daiktus net marškinių priekinėse kišenėse.

5. Blauzdos plaukų stebuklinga piniginė:

Magiška blauzdų plaukų piniginė

Tai stebuklinga leopardo rašto piniginė veršelių plaukuose. Piniginė puikiai tinka laukinei jūsų pusei. Pasirinkite šią stebuklingą piniginę moterims kaip dovaną mylimam žmogui ar mėgstančiam nuostabų laiką lauke. Piniginė saugo jūsų pinigus ir neleidžia lengvai išslysti. Dėl stiprios tamprės piniginė yra labai patvari ir ilgaamžė.

6. Individualizuota stebuklinga piniginė:

Individualizuota „Magic“ piniginė

Norite kažkam padovanoti kažką tikrai unikalaus, tai yra geriausias pasirinkimas. Stebuklinga piniginė yra pagaminta pagal užsakymą, kad ant odos piniginės būtų išgraviruotas inicialas arba asmens vardas. Stebuklinga piniginė tikrai nustebins gavusį šią dovaną asmenį, kai magija atsiskleis. Pasirinkite spalvą, kuri patinka žmogui, ir jūs tikrai laimėsite širdis.

7. Aliuminio stebuklinga piniginė:

Aliuminio stebuklinga piniginė

Štai dar viena stebuklingos odos piniginės versija. Ši stebuklinga piniginė pagaminta iš aliuminio. Aliuminio plokštės laikomos tvirtomis elastinėmis juostomis, kurios padeda apsaugoti jūsų korteles ar grynuosius pinigus. Piniginė yra gana kompaktiška ir sveria tik 75 gramus. Gaukite šią futuristiškai atrodančią stebuklingą piniginę šiandien.

8. Spausdinta stebuklinga piniginė:

Spausdinta „Magic“ piniginė

Tai puikus jūsų piniginės kolekcijos priedas. Stebuklinga piniginė turi logotipą ar dizainą, atspausdintą ant odos skydelio. Stebuklinga piniginė yra rudos spalvos, o logotipas atspausdintas kontrastingai juodos spalvos. Elastinės juostos taip pat yra juodos spalvos, todėl piniginė tampa labai kaimiška ir patvari.

9. Dizainerio stebuklinga piniginė:

Dizainerio „Magic“ piniginė

Gaukite šią stebuklingą rožinės spalvos moterišką piniginę, kuri atrodo kaip dizainerė. Kontrastingos žalios žalios spalvos elastinės juostos yra stulbinančios. Dizainerio piniginė piniginėje puikiai tinka tendencijų kūrėjui ir madingoms moterims.

Stebuklingos piniginės yra puikus būdas stebuklingai užsidirbti pinigų. Elastinės juostos ant piniginės skydų leidžia išlaikyti nepažeistus pinigus. Pasirinkite piniginę vyrams ar moterims ir padovanokite tobulą daiktą.