Akupresūra yra senovinė technika, galinti efektyviai kontroliuoti nuplikimą, padėti augti naujiems plaukams ir sustabdyti plaukų slinkimą. Akupresūra plaukams atkurti padeda nukreipti spaudimo taškus mūsų kūne. Mūsų plaukų sveikata visų pirma yra susijusi su kraujo būkle ir tuo, kaip gerai veikia antinksčiai. Jei norite sveikų plaukų, kraujas turės tekėti į šaknis ir galvos odą. Dieta, mankšta ir masažas stimuliuoja kraujotaką ir padeda plaukams bei galvos odai pritraukti deguonies ir šviežio kraujo. Detoksikacija padeda sustabdyti ir pakeisti plaukų slinkimą.

Akupresūros taškai plaukų augimui

Reguliarus galvos odos masažas padės sustabdyti radikalų plaukų slinkimą ir aktyviai padės pagerinti plaukų augimą. Geras galvos odos masažas padeda pagerinti galvos odos kraujotaką. Šis kraujas suteikia maistinių medžiagų, kurios padeda plaukams augti. Stresas ir kasdienio gyvenimo įtampa sumažina plaukų folikulų kraujotaką, o galvos odos aliejus ir negyva oda gali trukdyti natūraliam plaukų augimui.

Masažuodami galvos odą ir nustatydami akupresūros taškus plaukams, išspręsite šias problemas ir padėsite reguliuoti natūralų plaukų augimą. Specialių aliejų naudojimas plaukams masažuoti taip pat prisideda prie plaukų augimo. Aliejai, tokie kaip kedro mediena, įlanka, vynuogių sėklos; simondsijų, greipfrutų, citrinų, levandų, rozmarinų, čiobrelių ir neem eteriniai aliejai pasižymi antibakterinėmis ir detoksikacinėmis savybėmis. Jie skatina plaukų augimą ir padeda atgaivinti negyvas galvos odos ląsteles.

Kad paskatintumėte plaukų augimą, kasdien turite masažuoti galvos odą ir galvą nuo penkių iki dešimties minučių. Po bendro masažo šiais taškais reikia atlikti akupresūros masažą. Šie taškai, jei gerai masažuoti, padeda sustabdyti plaukų slinkimą ir taip palengvinti naujų augimą. GV 12, LI 1, GV 14, LU 7, GV 20, LU 6, B 13 ir LU 9. Yra keletas svarbiausių ir labiausiai rekomenduojamų akupresūros taškų, kuriems reikalingas geras spaudimas, kad plaukai augtų ilgiau ir taip pat atgaivinkite jus nuo laikinų raumenų skausmų.

Geriausi akupresūros taškai plaukų augimui:

Šie keli akupresūros taškai, jei jie stimuliuojami, padės kovoti su plaukų slinkimu:

1. Paihui:

akupresūra plaukų augimui

Paihui yra taškas, esantis galvos viršuje. Įrodyta, kad šis paprastas galvos odos akupunktūros pratimas yra atsakingas už galvos kraujotaką ir padeda plaukams augti. Tai vieta, kur nosies pratęsimas susitinka su ausies prailginimu. Norėdami paskatinti Paihui, turite paimti 10 dantų krapštukų. Surinkite juos kartu su gumine juostele. Skatinkite Paihui dešimt minučių. Tada pereikite prie plaukų folikulų. Masažuokite galvą tolygiai ir švelniai, kad nepažeistumėte plaukų ir nesusižeistumėte.

[Žiūrėti daugiau: Geriausios namų gynimo priemonės plaukų augimui]

2. Galvos masažas Paihui:

galvos odos akupunktūra plaukų augimui

Norėdami atlikti šią masažo techniką, turite pastumti Paihui penkiais rankos pirštais taip, kad galėtumėte masažuoti save. Slėgis turi būti atliekamas vertikalioje padėtyje. Masažuokite galvą tolygiai ir švelniai, kad nepažeistumėte plaukų. Šis metodas taip pat padidina galvos kraujotaką, kuri skatina plaukų augimą. Tai yra akupresūros taškas ant rankų plaukų augimui.

3. Refleksologinis masažas:

Akupunktūros taškai plaukų augimui

Refleksoterapinis masažas yra integruotas į akupresūros masažą. Norėdami atlikti šią techniką, turite energingai masažuoti rankas ir riešus. Tai gera akupresūros priemonė nuo plaukų slinkimo.

Štai ką turėtumėte padaryti.

  1. Nubraukite nagus kartu. Tai padės paskatinti plaukų augimą. Tai tikrai duos geriausius rezultatus. Nepamirškite tai daryti kasdien. Nagų mankšta stimuliuoja galvos kraujotaką. Tik tada, kai kraujotaka pasiekia plaukų folikulus, tai padės augti naujiems plaukams.
  2. Kaklas, pečiai ir nugara taip pat turi spaudimo taškus, kurie masažuodami skatina plaukų augimą. Rezultatai bus lėti, bet pastebimi maždaug per mėnesį.

Plaukų slinkimą gali sukelti blogi mitybos įpročiai, odos reakcijos, paveldimumas ar stresas. Kinijoje paplitę kinų taškiniai taškai užtikrina storus juodus jų gyventojų plaukus. Taigi, akupresūra padeda pagerinti imuninę sistemą, taip pat padeda pagerinti kraujotaką, o tai savo ruožtu padeda pašalinti toksinus.

Žiūrėti daugiau: Akupunktūros taškai nugaros skausmui

4. LI1:

akupresūra plaukams atkurti

Yra tam tikrų veiksmingų akupresūros taškų, skirtų kūno augimui, kurie gali paskatinti plaukų augimą. LI1 iš esmės yra taškas, esantis žemiau juosmens slankstelių (pirmas) šalia storosios žarnos. Remiantis daugybe tyrimų, buvo įrodyta, kad tai yra vienas iš efektyviausių akupresūros taškų, kuris palengvins greitesnį plaukų augimą.

Štai ką turėtumėte daryti.

  1. Paspauskite tašką, kuris yra tiksliai vieno milimetro atstumu prie rodomojo piršto nago kampo (nykščio šone). Įrodyta, kad tai veiksminga daugumai žmonių ir tai patvirtina geresnį plaukų augimą.
  2. Galite paspausti tą tašką maždaug tris ar dvi minutes vieną kartą per dieną ir tai pasirodys jums labai veiksminga, kaip ir visiems, kurie tai bandė.

5. B13:

akupunktūra nuo plaukų slinkimo

Kitas nuostabus akupresūros taškas plaukų slinkimui gydyti yra B13. Šis pratimas yra gana paprastas.

  1. Turėsite sudėti tris smulkesnes dalis tarp pečių ašmenų ir stuburo. Reikalingas per didelis trynimas ir spaudimas.
  2. Jūs patirsite palengvėjimo jausmą. Tai atliekama tik vienoje stuburo pusėje.
  3. Padarykite tai ir kitoje stuburo pusėje, kad gautumėte efektyvių rezultatų. Tai taip pat turi daug kitų funkcijų.

Jis gali būti naudojamas kaip natūrali terapija, nuraminanti jūsų protą. Jis tinka tiek vyrams, tiek moterims ir yra viena iš dažniausiai naudojamų akupresūros taškų terapijų, naudojamų plaukų augimui. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, turėsite masažuoti tuos taškus bent 3 minutes.

6. LU6:

akupunktūra plaukų augimui

Tai tarsi slaptas akupresūros taškas, esantis ant dilbio (vidinėje dalyje). Iš esmės tai yra „Nickle“ dalis ir yra laikoma vienu geriausių akupresūros taškų, galinčių efektyviai stimuliuoti plaukų augimą. Šią dalį galite paspausti bet kuriuo paros metu du ar tris kartus ir tai pasirodys veiksminga pagerėjus plaukams.

7. LU9:

Ar akupunktūra gali padėti nuo plaukų slinkimo

Tai yra riešo raukšlėje, esančioje priekinėje nykščio dalyje, ir dauguma žmonių to nežino. Tai naudinga mažinant rankų fizinį stresą, taip pat padeda geriau susitraukti raumenims. Jis dažnai naudojamas gydant riešo sužalojimą. Remiantis daugybe tyrimų, buvo įrodyta, kad tai yra vienas geriausių akupresūros taškų, galinčių užtikrinti geresnį plaukų augimą..

8. GV12 ir GV14:

galvos odos akupunktūra plaukų augimui

Tai yra du svarbiausi akupresūros taškai, skirti jūsų kūno plaukams atgauti. GV12 iš esmės yra krūtinės slankstelis ir yra tarp menčių. Dažnai paspaudus šį tašką per dieną, galima išspręsti plaukų augimo problemą.

Kita vertus, GV14 yra taškas šalia kaklo slankstelių ir yra kaklo gale. Tai dar vienas dalykas, spaudžiant, kuris užtikrins gerą plaukų augimą. Vėlgi, turėsite tai dažnai praktikuoti, kad pamatytumėte statymų rezultatus.

9. Akupunktūra plaukams atgauti:

Įprasta akupunktūra padės stimuliuoti plaukų augimą. Akupunktūra pagerins qi ir kraujo tėkmę galvos odoje, todėl sustiprins plaukus. Būtina laikytis griežtos dietos su visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis. Lašiša, graikiniai riešutai, linų sėklos yra turtingas Omega 3 riebalų rūgščių šaltinis ir yra svarbūs veiksniai, skatinantys plaukų augimą.

Reguliarus akupresūros taškų naudojimas, kaip minėta aukščiau, suteiks jums patenkinamų plaukų augimo rezultatų. Nepamirškite reguliariai juos praktikuoti. Akupresūros technika buvo naudojama nuo seniausių laikų. Ši sena akupresūros taškų naudojimo plaukų augimui ir kritimo kontrolei technika leido mums padėti. Jų rezultatai buvo įspūdingi per amžius, liudijantys jų galią ir efektyvumą. Tai, kas gali būti bauginanti, yra tai, kad procesas gali šiek tiek užtrukti, tačiau vis dėlto tai yra gera strategija.