Extra Virgin alyvuogių aliejus plaukams

Grynas alyvuogių aliejus perdirbamas į keturių rūšių itin lengvą aliejų, gryną alyvuogių aliejų, pirmojo spaudimo alyvuogių aliejų ir aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejų. Aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus yra žemiausio gryno alyvuogių aliejaus apdorojimo rezultatas. Ši alyvuogių aliejaus veislė yra sveikiausia ir gryniausia alyvuogių aliejaus forma.

Aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus yra geriausias namuose pagamintas gilus kondicionierius, skirtas gražiems plaukams. Alyvuogių aliejus yra natūralus gilus kondicionierius ir tikrai gerai veikia sausus ir pažeistus plaukus. Šiltas alyvuogių aliejaus masažas drėkina plaukus ir sulaiko juose esančią drėgmę, todėl plaukai tampa minkšti ir sveiki.

Extra Virgin alyvuogių aliejus plaukams

Aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus ne tik suteikia plaukams drėgmės, bet ir pagerina plaukų stiprumą bei elastingumą. Norint iš tikrųjų suprasti alyvuogių aliejaus naudą, būtina suprasti, kaip ir kodėl jis veikia. Alyvuogių aliejus turi savybę prasiskverbti į plaukų šaknis. Dėl šios priežasties alyvuogių aliejus, tepamas, pasiekia plauko žievę, maitina ir drėkina plaukus bei daro juos sveikus. Be to, alyvuogių aliejuje yra vitamino A ir vitamino E. Tai leidžia aliejui išgydyti bet kokį galvos odos sausumą ar pleiskanojimą, arba labiau žinomą kaip pleiskanas. Šis straipsnis padės jums sužinoti, kaip ypač tyras alyvuogių aliejus yra naudingas visoms plaukų problemoms, tokioms kaip plaukų augimas, niežėjimas ir plaukų slinkimas..

Aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus gali būti naudojamas įvairiais būdais, siekiant pagerinti jūsų plaukų sveikatą ir natūralią tekstūrą, taip pat plaukų augimą..

Ypač gryno alyvuogių aliejaus nauda plaukams:

1. Extra Virgin alyvuogių aliejus plaukams augti:

 • Plaukų slinkimas yra problema, su kuria susiduria daugelis. Norint atsikratyti plaukų slinkimo problemos ir atjauninti plaukų augimą, plaukus reikia reguliariai naudoti ypač tyru alyvuogių aliejumi.
 • Alyvuogių aliejus „Extra virgin“ idealiai tinka plaukams ataugti ir gali būti veiksmingai naudojamas vyrams ir moterims, kenčiantiems nuo plaukų slinkimo.

2. Masažas prieš šampūną:

 • Maitinti plaukus ypač tyru alyvuogių aliejumi tikriausiai yra vienas geriausių dalykų, kurį galite padaryti dėl jų.
 • Švelniai šiltą alyvuogių aliejų patepkite galvos oda, plaukų šaknimis ir per visą plaukų ilgį. Susukite plaukus ir apvyniokite juos šiltu rankšluosčiu, pavyzdžiui, turbanu, maždaug 20 minučių. Šiltas rankšluostis atvers jūsų galvos poras ir leis aliejui gerai įsiskverbti.
 • Plaukite šampūnu ir kondicionieriumi įprastu būdu, minkštomis ir sultingomis sruogomis.

yra aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus plaukams

3. Ypač tyras alyvuogių aliejus plaukų galvos masažui:

 • Padidėjus taršai ir kitiems aplinkos veiksniams, pleiskanos šiandien nėra neįprasta problema tarp žmonių. Ypač tyras alyvuogių aliejus taip pat padeda gydyti šią būklę.
 • Užtepkite galvos odą švelniai šiltu aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejumi ir maždaug 15 minučių įmasažuokite į galvos odą. Alyvuogių aliejus turi natūralių gydomųjų savybių sausai ir pleiskanojančiai galvos odai, kuri iš esmės yra pleiskanos. Kai sausumas atsiranda naudojant alyvuogių aliejų, pleiskanos taip pat praeina.

4. Extra Virgin alyvuogių aliejus kaip plaukų kondicionierius:

 • Aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus yra natūralus plaukų kondicionierius. Alyvuogių aliejus tiesiogine prasme drėkina plaukus su visa reikiama drėgme.
 • Po to, kai per naktį užtepėte nenuplaunamą kondicionierių, užtepkite į plaukus šiek tiek alyvuogių aliejaus, kad drėgmė nepatektų į plaukus. Tai išlaikys jūsų plaukų drėgmę nepažeistą ir jūsų plaukai nebus garbanoti.
 • Aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus yra labai geras plaukų kondicionierius, įrodytas kliniškai.

5. Gilus kondicionierius:

 • Yra dar vienas būdas naudoti alyvuogių aliejų kaip kondicionierių švelniausiems plaukams.
 • Kad plaukai būtų nuostabiai švelnūs ir kondicionuoti, į kasdienį gilų kondicionierių įmaišykite šiek tiek ypač tyro alyvuogių aliejaus. Nuplaukite kondicionierių, kaip paprastai.
 • Jūsų plaukai bus švelnūs, puikiai kondicionuoti ir visiškai nesiglamžys.
 • Naudokite aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejų, kad plaukai būtų sveiki, minkšti ir žvilgantys.