Lėtinis stresas yra pagrindinė plaukų slinkimo priežastis. Yra įrodyta faktų, kad tai gali paveikti žmogaus sveikatą ir sukelti retėjimą. Žemiau pateikiami faktai, dėl kurių gali susilpnėti šaknys ir atsirasti dalinė alopecija.

Stresas gali sukelti plaukų slinkimą

Kaip paveikti stresą kūnui:

1. Šiomis dienomis darbo tvarka yra labai įtempta ir dažnai tai pakenkia kūnui. Tai gali sukelti nereguliarų darbo laiką, todėl kūno liaukos gali neveikti tinkamai. Kita priežastis yra ta, kad šio slėgio lygį labai sunku valdyti dėl nuolatinio darbo spaudimo.

2. Esant tokiai situacijai, streso hormonas, dar žinomas kaip kortizolis, pradeda veikti netinkamai ir gali sutrikdyti kitą organizmo darbą, pavyzdžiui, tinkamą medžiagų apykaitą, maistinių medžiagų įsisavinimą iš žmogaus vartojamo maisto. , tada poveikis yra neigiamas. Taip pat miego trūkumas yra dar vienas veiksnys, atsirandantis dėl per didelio darbo spaudimo ar kitų ligų, kurios gali sukelti netinkamą mitybą ar kitas problemas. Todėl į juos reikėtų atsižvelgti.

Kaip kontroliuoti plaukų slinkimą dėl streso:

Žemiau pateikiamos priemonės, kurias žmogus gali padaryti, kad išvengtų plaukų slinkimo.

1. Tinkamas miego laikas:

Reikėtų vengti blaškymosi ir triukšmingos aplinkos. Tai susiję su nemigos sukėlimu laikui bėgant ir tai gali būti labai problemiška žmogaus sveikatai. Žmogui turi būti tinkamas laikas miegoti. Nakties budėjimas yra viena iš pagrindinių priežasčių. Žmonės turi įtemptą tvarkaraštį, todėl daugelis žmonių mėgsta dirbti nereguliariomis paros valandomis, todėl jie neturi tinkamo poilsio laiko.

Tai yra vienas iš pagrindinių trukdžių, dėl kurio gali kilti keletas problemų, todėl to reikėtų vengti. Taip pat galima išbandyti raminančios muzikos ar kitų lėtų melodijų, padedančių nuraminti protą. Tačiau tai neturėtų būti pop ar roko muzika, kuri gali dar labiau atitraukti dėmesį. Todėl tai turėtų būti išlaikyta kaip įprastas įprotis. Todėl kiekvieną dieną turi būti tinkamas laikas, kuriuo žmogus seka, ir tai turėtų būti laikomasi įprasta tvarka, kad įsitikintumėte, jog tai nėra pažeidimas, kad neramumo problema nepasikartotų.

streso priežastis-plaukų slinkimas

2. Jogos praktikavimas:

Tai gerai žinoma technika, kurią išbandė daugelis sveikatos instruktorių, teigiančių, kad tai ramina kūną. Tai gali pagerinti bendrą kūno funkcionavimą. Tai taip pat gali nuraminti protą ir padidinti kraujotaką. Kartu su šia asana galima išbandyti ir tai tam tikru mastu gali palengvinti protą. Kūno tempimas gali padėti atpalaiduoti raumenis, o tai taip pat gali sumažinti nuovargį.

3. Filmų žiūrėjimas ir muzikos klausymas:

Jei žmogus klausosi savo mėgstamos muzikos, kuri turi raminamąjį poveikį, tai gali padėti nuraminti kūną. Tai gerai pašalina nuovargį. Taip pat galima išbandyti filmus, galinčius turėti gerą poveikį protui.

plaukų slinkimas dėl streso

4. Sveikatos konsultavimas:

Jei visos kitos galimybės nepadeda sumažinti streso, asmuo taip pat gali pasikonsultuoti su sertifikuotu medicinos patarėju, kuris šiuo klausimu gali suteikti kitų naudingų metodų arba pasiūlyti tinkamų vaistų, padedančių kovoti su šia problema. Asmuo taip pat gali pasitarti su gydytojais dėl tolesnio plaukų augimo pagerinimo papildais ar kitais vitaminais. Gali būti taikomos terapijos, o šiame procese taip pat gali padėti reguliarus masažas ar SPA terapija.

Vaizdo šaltinis: „Shutterstock“