Iš daugelio mūsų mados problemų išlieka ryškios tos, kurių veidas ir plaukai. Pagrindinė problema kyla dėl to, kad plaukai bėgant metams praranda jėgą, taigi po kelerių gerų metų plaukų slinkimas tampa ryškiu pagalbos šauksmu. Netrukus atsirado pliki pleistrai ir prieš jums žinant, kad esate alopecijos auka, ieškanti terapijos seansų už kišenę draugišką biudžetą. Jei mes tai jau patyrėme, kodėl gi ne tik mes naudojame draugišką produktą, kuris geriausiai tinka ir puikiai tinka visuomenei.

Pjūklas Palmetto plaukams

Komerciniu požiūriu nėra gausa produktų, bandančių mums gauti didžiausią pelną iš sandorio. Retkarčiais jų būtų milijonas, gaminančių naujesnius produktus, tačiau dar ne visi produktai yra komerciškai pripažinti. Nors jų kova išlieka stipresnė nei bet kada, čia yra natūralus plaukų slinkimo vaistas. Saw palmetto yra augalas, kurį galima plačiai pamatyti Šiaurės Amerikos rajonuose, kur šis nykštukinis augalas gausiai auga. Tai vienas iš geriausių natūralių vaistažolių preparatų plaukų slinkimui gydyti, ypač moterims.

Kaip sustabdyti plaukų slinkimą ir atauginti plaukus naudojant „Saw Palmetto“:

„Saw Palmetto“ plaukų slinkimui kontroliuoti:

Pagrindinė problema, su kuria susiduria daugelis šiuolaikinio pasaulio žmonių, yra susirūpinusi dėl plaukų slinkimo. Taip yra dėl įvairių priežasčių, kodėl nebegalime išlaikyti geros plaukų galvos. Tarša, cheminė kosmetika, spalvos ir dažikliai bei sąrašas tęsiasi. Siekdami išgyventi, šie plaukai yra gydomi ir gydomi, o galutinis rezultatas visada yra liūdnas, silpni plaukai. Būtent tada į pagalbą ateina natūralus pjūklo palmetto negalavimas. Atnaujinantis ir papildantis plaukus, „Palmetto“ yra senas geras plaukų priežiūros metodas, skirtas tiek vyrų, tiek moterų pažeistiems plaukams atkurti..

Plykimas:

Daugeliui iš mūsų retėjantys plaukai pamažu ima pleistruoti, tačiau daugeliui alopeciją turinčių plaukų dauguma jų jau buvo pažeisti arba jų nebėra. Plikimas ir lopymas patenka į tokį skyrių, kuriame daugeliui žmonių nebelieka vilties ataugti. Tai taip pat yra ideali situacija pjūklų palmettui, kai jie prasiskverbia pro galvos odą ir drėkina bei maitina.

Taip pat viena iš labiausiai žinomų vyrų alopecijos priežasčių yra dihidrotestosterono gamyba. Normalus testosteronas mūsų organizme dėl fermento, 5-alfa-reduktazės, virsta buvusia dalimi. „Saw Palmetto“ taip pat gali atlikti prevenciją.

pjūklas-palmetto-plaukams

Rekomenduojamos atsargumo priemonės:

Paprastai pjūklas palmetto vartojamas per burną, kad išgydytų plaukų slinkimo problemas. Tačiau jums privaloma užsiregistruoti arba pasitarti su gydytoju dėl dozės ir vartojimo būdo. Paprastai gausite supakuotų pjūklo palmetto skysčių arba kapsulių pavidalo, tačiau jų kiekis priklauso nuo jūsų kūno svorio ir kitų pagalbinių formų. Gydytojas paprastai nurodo dozę nuo 150 iki 300 miligramų, o jūsų suvartojimas gali būti apribotas.

Kai sakome, kad suvartojame palmetto, paprastai kalbame apie šio augalo vaisius, kuriuos galima laikyti sveikais vaisiais, jei ne kitais būdais, pavyzdžiui, parduodamo skysto ar kapsulės pavidalo. „Saw Palmetto“ taip pat gali būti naudojamas išorėje, tačiau pastebėta, kad rezultatai paprastai būna lėti.

Kas turėtų to vengti?

  • Jei esate pacientas, kovojantis su vėžiu arba, tiesą sakant, bet koks vaistas, turintis įtakos jūsų hormonams, turėtumėte griežtai laikytis atokiau nuo pjūklo palmetto.
  • Jei vartojate kraują skystinančių preparatų, yra didelė tikimybė, kad net ir nedidelis pjūvis gali nuolat kraujuoti, jei vartojate pjūklą.