Alopecija taip pat žinoma kaip nuplikimas ir ją patiria milijonai žmonių, nesvarbu, ar tai vyrai, ar moterys. Tai galite patirti jauname amžiuje, taip pat galite tai patirti senstant. Kartais tai yra genetinė, o kartais ir daugelis kitų veiksnių prisideda prie nuplikimo. Tai gali būti streso lygis, netinkamas miegas ar netinkama kraujotaka, dėl kurios plaukai iškrenta. Šiais laikais yra keletas priemonių, kurios gali gydyti ar bent sulėtinti plaukų slinkimą.

mezoterapija plaukams

Šiais laikais labai gerai žinoma procedūra yra mezoterapija. Šios mezoterapijos procedūros metu plaukų šaknyse švirkščiamos maistinės medžiagos, vitaminai ir kiti maistingi elementai. Tai drėkina, maitina, taip pat padeda kontroliuoti plaukų slinkimą ir padidina plaukų augimą. Pakalbėkime apie šį mezoterapinį gydymą išsamiai.

Mezoterapija plaukams:

Žemiau pateikiame išsamią informaciją apie plaukų mezoterapiją, kurios gydymas išsprendžia plaukų slinkimo problemą, skatina plaukų augimą ir galiausiai padeda kitoms plaukų problemoms.

Kas yra mezoterapija nuo plaukų slinkimo?

Mezoterapija plaukams augti – tai priemonė, galinti vienodai lengvai ir veiksmingai gydyti nuplikimą, kuris pasireiškia tiek vyrams, tiek moterims. Tai gali būti ne nuolatinis vaistas, tačiau skatina gerą plaukų augimą ir veikia nuo raštuoto nuplikimo, sulėtindamas jį ir suteikdamas jums geriau atrodančius plaukus. Šiame plaukų augimo mezoterapijos procese pastebimi jūsų modeliai, o naudojant baltymus, vitaminus ir maistines medžiagas, į jūsų plaukų augimą atsižvelgiama ir tiriamas. Jūsų galvos oda taip pat yra kruopščiai ištirta, kad būtų galima išsamiai sužinoti apie viską, kas kenkia jūsų plaukų folikulai.

Privalumai plaukams:

Šio proceso metu pridedama injekcija ir maistinių medžiagų stiprintuvai ir paliekama galvos odoje su tuo pačiu įpurškimo pistoletu, apie kurį mes kalbėjome apie šį sakinį. Tai padeda maitinti galvos odą, atsikratyti pleiskanų, drėkindama galvos odą. Jei pleiskanų nėra, jūsų plaukų folikulai gauna daugiau erdvės kvėpuoti ir geriau augti.

Privalumai plaukų augimui:

Mezoterapinė plaukų procedūra taip pat drėkina jūsų galvos odą, pašalina bet kokią infekciją, kuri kažkada buvo ar tik pradėjo kauptis. Tai leidžia vietoj nesveikų plaukų augti dar geresniais kiekiais. Procedūra yra greita ir greita ir gali garantuoti jums ilgas sveikas šukuosenas. Jie yra vienodai stiprūs ir auga greičiau. Palaipsniui gydant pavyksta atkurti bendrą jūsų ląstelių hormonų pusiausvyrą. Nereikia antrą kartą spėlioti, kad suprastumėte, kokią naudą tai jums gali duoti. Taip, mes kalbame apie gražias spynas, kuriomis galite greitai pasigirti.

Galiausiai, naudos sąrašas dar nepadarytas ir yra vadinamasis DHT hormonas, kurio injekcija sukelia naujų plaukų sruogų susidarymą ir pagreitina jų augimą. Todėl ši procedūra yra jūsų lengvas būdas susigrąžinti storus ilgus plaukus, kitiems to nesulaukiant. Jie bus maloniai nustebinti ir netrukus būsite bombarduojami klausimais dėl savo sėkmės istorijos.

plaukų gydymas mezoterapija

Kas yra mezoterapija plaukų augimui gydyti:

Taikant šį metodą maistinių medžiagų turtingas skystis įšvirkščiamas į galvos mezodermą visur, kur yra nuplikimas. Tai atliekama naudojant mezoterapijos pistoletą, kuriame yra sterili adata. Skysčiai švirkščiami į šį epidermį, kuris yra ryšys tarp riebalų ir ląstelių audinių. Tam skirtas laikas priklauso nuo paciento nuplikimo būklės sunkumo. Paprastai kiekviena mezoterapijos seansas užtrunka nuo 40 minučių iki valandos. Taigi jūs turite investuoti ne tik pinigus, bet ir pakankamai laiko šiam gydymui.

Jums reikės sesijos kiekvieną savaitę arba kas dvi savaites mažiausiai 8–9 mėnesius iki tolesnio stebėjimo pradžios. Tolesni veiksmai yra tarsi viena sesija kiekvieną mėnesį. Jei tolesni veiksmai nebus atlikti, galite pradėti prarasti bet kokią pažangą. Įpurškiamas skystis susideda iš įvairių maistinių medžiagų ir kitų vitaminų, kurie padeda atjauninti plaukų šaknis. Šis gydymas paprastai neturi šalutinio poveikio ar alerginių reakcijų.

Tačiau turite būti tikri, kad adatos yra naujos ir ar jos naudojamos, kol gydytojai turi pirštines. Visa ši procedūra, nors paprastai anestezija nereikalinga, bet vis tiek panaši į nedidelę operaciją, kai adatos į galvos odą gali išsilieti nedideliu kiekiu kraujo. Taigi geriausia kreiptis į patikimą specializuotą kliniką, kurioje palaikoma tinkama higiena, kad nebūtų infekcijos tikimybės.

Yra šalutinių procedūrų, tokių kaip lazerio terapija, kuri siūloma pacientui, o mokesčiai susidaro, kai einate į mezoterapijos procedūrą. Jei sergate kitomis galvos odos ligomis, tokiomis kaip pleiskanos ar bet kokia kita dermatito būklė, prieš pradėdami gydyti mezoterapiją, pasitarkite su geru gydytoju.

Tolesni veiksmai:

Tai nuostabi procedūra ir gali būti gera alternatyva plaukų persodinimui, tačiau jums reikia neatsilikti nuo priežiūros sesijų kas 2–3 mėnesius arba pagal tai, ką jums siūlo trichologas. Sveika mityba ir paminėti pratimai yra esminė tolesnių veiksmų dalis. Jums reikia gerai išsimiegoti, gerti daug vandens ir reguliariai mankštintis. Mes ne tik kalbame apie fizinius pratimus, bet ir nuvykę į gerą mezoterapijos kliniką, jums bus pateiktas plaukų augimo pratimų sąrašas.

Tai reikia daryti reguliariai, jei norite, kad jūsų plaukai pagerėtų. Dar kartą turėtumėte prisiminti, kad šis gydymas yra brangus, o tolesnių seansų išlaikymas taip pat gali būti gana sunkus jūsų kišenėje. Nors tai tiesa, kitas dalykas, kuris yra tiesa, yra tas, kad jis nerodo tų pačių rezultatų kiekvienam pacientui. Kai kuriems tai veikia, bet kitiems gali būti labai silpnas poveikis. Nuo jūsų priklauso, ar norite pasirinkti mezoterapiją, ar ne.

Mezoterapijos kainų skirtumai, šalutinis poveikis ir efektyvumas:

Mezoterapija plaukams auginti tikrai nekainuoja, tačiau ji skiriasi įvairiais požiūriais. Palaukite, mes viską padengsime. Taigi, priklausomai nuo jūsų nuplikimo srities, medicininiu požiūriu dar žinomos kaip geografinis regionas, jūsų atveju naudojamų mikroinjekcijų skaičius ir sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas, kuris pasirašė jus dėl sandorio ir dabar ketina atlikti procedūrą . Priklausomai nuo šių dalykų, reikia daug dirbti. Nors šalutinis poveikis yra retas, mes taip pat papildomai apie jį kalbėsime, kad prieš pradėdami pirmą sesiją suprastumėte visą dalyką.

Dažniausias mezoterapijos šalutinis poveikis yra kai kurios mėlynės, kurios vos užgyja kelias dienas. Galvos skausmo srityje taip pat gali būti skausmo, tačiau jie paprastai praeina savaime ir dažniausiai per dieną ar dvi. Maksimali riba niekada neviršija 48 valandų ribos. Taigi, jei matote ilgesnę pūslelę ar mėlynę, būtinai nedelsdami kreipkitės į gydytoją ir patikrinkite.

Vienas dalykas, kurį tikriausiai norėsite žinoti, yra tai, ar mezoterapija yra nuolatinė, ar ne. Gerai atsižvelgiant į sąlygas, tinkamos mitybos priemonių laikymasis ir mankšta lengvai padės išmintingai išlaikyti jūsų galvos plaukus. Taigi, rūpestis turėtų būti jo pabaiga.

Be to, mes baigėme išsamiai paaiškinti viską, ką reikėjo žinoti apie jūsų užklausą. Ar mezoterapija veikia nuo plaukų slinkimo? Tikiuosi, kad užsirašėte pastabas ir visos jūsų abejonės jau baigtos.