Tiek vyrų, tiek moterų nuplikimo problema yra varginanti ir gėdinga. Jaunystėje tai dažnai yra nepasitikėjimo priežastis ir verčia neigiamai žiūrėti į gyvenimą. Dauguma plaukų slinkimo ir nuplikimo atvejų nėra veiksmingai gydomi vaistais ir namų gynimo priemonėmis. Plaukų persodinimas yra vienintelis sprendimas, skatinantis naujų plaukų augimą. Tobulėjant technologijoms, tokios chirurginės procedūros išlaidos sumažėja, o jų prieinamumas yra didelis. Kaip ir kiti maži miestai, „Chandigarh“ taip pat siūlo geriausias plaukų persodinimo priemones. Pažvelkite žemiau.

Plaukų persodinimas Čandigare:

Čia yra 10 geriausių Čandigaro plaukų persodinimo klinikų sąrašas su pasirinktais adresais.

Geriausi plaukų persodinimo centrai Čandigare

1. Neo transplantato plaukų persodinimo klinika:

„Neo Graft“ yra viena iš pirmaujančių plaukų persodinimo ir gydymo klinikų. Čia jie siūlo pačias novatoriškiausias gydymo priemones, padedančias išspręsti visų rūšių plaukų slinkimo problemas. Jų efektyvi kvalifikuotų plaukų persodinimo chirurgų komanda siekia užtikrinti maksimalų plaukų tankį už prieinamą kainą.

Adresas: „NeoGraft“ plaukų persodinimo klinika, S.C.O 58, 32 C Chandigarh sektorius (už medicinos kolegijos)

2. Mielųjų pumpurų plaukų transplantacijos centras:

Mylimasis pumpurų plaukų persodinimo centras, veikiantis vadovaujant daktarui Tejinderiui Bhatti, siūlo pasaulinio lygio gydymą už labai prieinamą kainą. Dr Bhatti yra plaukų atstatymo chirurgų asociacijos įkūrėjas ir dabartinis sekretorius. Jis naudoja savo 15 metų patirtį, kad suteiktų natūraliai atrodančius rezultatus.

Interneto svetainė: www.hairtransplant-india.org

3. DHI Indija, Čandigaras:

DHI, Indija yra pasaulinis plaukų atstatymo paslaugų pavadinimas. Klinika siūlo plaukų atstatymą, plaukų persodinimą, plaukų augimą, nuplikimą ir galvos plaukų gydymą. Jie turi daugiau nei 100 000 klientų, o jų klinikos yra visame pasaulyje. Jų tiesioginė plaukų implantavimo technika suteikia natūraliai atrodančių rezultatų be skausmo ir randų.

Interneto svetainė: www.dhiindia.com

4. AK klinikos:

„AK Clinics“ yra ypatinga plaukų persodinimo klinika, kurioje naudojama naujausia įranga ir metodai. Jie savo klientams siūlo daugybę chirurginių ir nechirurginių plaukų ir grožio procedūrų. Jų kvalifikuotų chirurgų komanda stengiasi suteikti maksimalų tankį plaukams, kurie atrodo natūraliai.

Interneto svetainė: www.akclinics.com

5. Trejybės plastinės chirurgijos institutas:

„Tricity“ plastinės chirurgijos institutas gali pasigirti ryšiu su Karališkuoju gydytojų ir chirurgų koledžu Glazge. Jie turi iškilių gydytojų komandą, kuri teikia maksimalaus tankio plaukų persodinimo procedūras. Visos jų plaukų atstatymo procedūros yra neskausmingos ir mažiau randamos, be jokio šalutinio poveikio.

Interneto svetainė: www.newcosmeticsurgery.com

6. Natūralių plaukų persodinimo klinika:

Natūralių plaukų transplantacijos klinikoje plaukų atstatymui naudojami naujausi folikulų vienetų ištraukimo ir folikulų vienetų transplantacijos metodai. Jie turi savo ekspertų chirurgų komandą, kuri naudoja savo įgūdžius, kad pasiektų maksimalų sėkmės santykį. Pradinė transplantacijos procedūros kaina natūralių plaukų transplantacijos klinikoje yra 50000 INR ir priklauso nuo problemos sunkumo.

Interneto svetainė: www.transplantation.co.in

7. Walia plaukų transplantacijos centras:

Plaukų persodinimo centras „Walia“ yra novatoriškas plaukų atstatymo Čandigare pavadinimas. Čia jie specializuojasi įvairių tipų galvos ir plaukų gydymui. Šis specialus plaukų atstatymo centras turi kvalifikuotų chirurgų komandą, kuri užtikrina puikius rezultatus.

Interneto svetainė: www.hairtransplantcostchandigarh.pro

plaukų persodinimas-chandigarh

8. Kūno skulptūros klinika:

„Body Sculpt Clinic“ yra viena iš tokių klinikų, siūlančių geriausias plaukų implantacijos ir plaukų slinkimo gydymo priemones. Kliniką valdo veteranas daktaras Vikram Jeet Singh Dhingra ir jo kvalifikuotų chirurgų komanda. „Body Sculp“ jie yra FUE plaukų persodinimo pradininkai ir taip pat atliko sėkmingas daugelio garsenybių operacijas.

Interneto svetainė: www.whatclinic.com

9. Atgaivinkite kliniką:

„Chandigarh“ klinikoje „Revive“ veikia daktarė Pradeep Sohi, turinti plastinės chirurgijos laipsnį. Jis įgijo patirties dirbdamas garsiame plastinės chirurgijos institute ketverius metus. Per kelerius savo veiklos metus „Revive“ tapo plaukų persodinimo metodų pradininku. Jie turi klientų tiek Indijoje, tiek užsienyje.

Adresas: SCO Nr. 1-2-3 F.F, 17D sektorius, prieš. „Park Plaza“ viešbutis, Kanados ambasada užpakalinėje dalyje, Čandigaras.

10. Dr. Kalios kosmetinės chirurgijos klinika:

plaukų persodinimo centrai Čandigare

Kalia NOVENA CLINIC siūlo geriausią plaukų persodinimo procedūrą. Jų chirurgai atlieka plaukų persodinimą minimaliai invaziniu būdu ir organizuotu metodu. Į jų plaukų persodinimo procesą įeina priežiūra prieš persodinimą, pati procedūra, priežiūra po transplantacijos ir ciklas & direktyvas.

Daktaras Kalia laikosi pacientui palankaus požiūrio, siekdamas įnešti revoliuciją į Pandžabo plaukų persodinimo grandinę ir pakeisti ją į gerąją pusę. Be to, jis organizuoja puikų medicininį turizmą savo pacientams, viešintiems Čandigare.

Adresas: SCO 316, 40D sektorius, Chandigarh, 160036 m

Svetainė: https://www.drkalia.com/

Tai yra geriausi plaukų persodinimo centrai Čandigare, kurie tikrai užbaigs jūsų plaukų slinkimo problemą. Jei esate laimingas, palikite savo komentarą.