Plaukų slinkimas ar nuplikimas yra dažna problema, su kuria susiduria visi. Yra keletas namų gynimo priemonių ir kitų gydymo būdų, kurie žada išspręsti problemą, tačiau rezultatai yra labai trumpalaikiai. Plaukų persodinimas yra nauja plaukų atstatymo technika, kuri taip pat tampa vis populiaresnė. Jei ieškote geriausio plaukų persodinimo Bangalore, pažiūrėkite žemiau.

Plaukų persodinimas Bangalore:

Čia yra 10 geriausių plaukų persodinimo klinikų Bangalore mieste.

Plaukų persodinimo centrai Bangalore

1. Venkat odos centras & Plastinė operacija:

Aniketh Venkataram daug treniravosi Indijoje ir už jos ribų. Jo įgūdžiai nusistovėję kosmetinės dermochirurgijos ir dermatopatologijos srityse. Daktaras Venkataramas ypač domisi plaukų transplantacijos metodais, o jo klinikoje įdiegtos geriausios technologijos nuo 2003 m.

Ir ar galiu pasiūlyti daktarą Aniketh Venkataram, jei atliksite panašų plastinės chirurgijos profilį. Jis gavo visų pacientų pagyrimus už puikų darbą. Jis mokėsi pas geriausius plastikos chirurgus visose srityse visame pasaulyje. Išsamų jo profilį rasite adresu

Adresas: ANIKETAS VENKATARAMAS MBBS. MS. MCH, #3437, 1 -asis G kryžius, 7 -asis pagrindinis, Subbanna sodai, Vijayanagar, Bangalore – 560040, Telefonas: +919845580871

2. Dr. Madhu išplėstinis plaukų persodinimo centras Bangalore:

„Madhu“ pažangiosios plaukų transplantacijos klinikoje yra pažangiausios plaukų atstatymo technologijos. Jie turi centrus visoje Indijoje ir siūlo prieinamą ir veiksmingą plaukų persodinimą žmonėms visame pasaulyje. Be plaukų persodinimo procedūrų, čia, Dr..

Adresas: Bengaluru klinika Beams ligoninėje

Sklypas Nr. 640, 12 -asis pagrindinis, 80 pėdų kelias, 4 -asis blokas, Koramangala, Bangaluru – 560034

3. Dr Batros teigiamos sveikatos klinika:

Dr Batra yra vardas, į kurį reikia atsižvelgti kosmetinės chirurgijos srityje. Ši plaukų persodinimo klinika yra Ulsoore, Bangalore ir siūlo geriausias plaukų atstatymo procedūras ir metodus.

Adresas: Nr. 419, 27-asis pagrindinis, HSR 1 išdėstymo sektorius, netoli policijos nuovados, Bangalore-560034

4. Pioneer plaukų priežiūra:

Jei ieškote geriausių paslaugų nominaliomis kainomis, neieškokite daugiau. „Pioneer Hair Care“ yra plačiai žinomas kosmetikos chirurgijos, turinčios klientų kontinentus, pavadinimas. Jie turi chirurgų ekspertų komandą, kuriai vadovauja veteranas daktaras Shreedhar Reddy Pothula. „Pioneer“ naudoja naujausias plaukų persodinimo procedūras ir metodus.

Adresas: Įstrižai priešingas novatoriškam multipleksui & „Park Plaza“ viešbutis

Išorinis žiedinis kelias, šalia „Elite Ford“ automobilių salono, Maratha Halli, Bangaloras – 560037

5. „New You“ klinika:

„New You Clinic“ yra speciali plaukų priežiūros klinika, prižiūrima daktaro Kishore Pentyala. Kishore yra chirurgas chirurgas, turintis išsilavinimą Korėjoje, Indijoje, JAV ir JK. Pačioje miesto širdyje įsikūrusi „New You Clinic“ siūlo geriausią atmosferą ir plaukų persodinimo technologiją.

Adresas: 75/1, 1 aukštas, „Krystal Prestige“, virš Haidarabado namo, Koramangalos pramoninis rajonas, Koramangala 5 -asis kvartalas, Bangaloras – 560034

6. MIDAS – Kosmetinės chirurgijos klinika:

Kosmetinės chirurgijos klinika „MIDAS“ Indijoje siūlo pirmąsias plaukų persodinimo procedūras. Klinika veikia vadovaujant gydytojui Madhukumarui ir jo kvalifikuotų kosmetikos chirurgų komandai. Madhu yra garsus ISHRS (Tarptautinės plaukų atstatymo chirurgijos draugijos) narys.

Adresas: Nr. 1557, 1 aukštas, East End pagrindinis kelias, 9 -asis blokas Jayanagar

Bangaloras – 560069

plaukų persodinimo centrai Bangalore

7. VCare:

Specializuota plaukų klinika „VCare“ naudoja novatoriškiausią plaukų persodinimo techniką, vadinamą DHI arba tiesioginiu plaukų implantavimu. Ši procedūra yra neskausminga ir suteikia greitesnių rezultatų, neatsižvelgiant į randus. „VCare“ turi ištikimą bazę, kurioje yra daugiau nei 1 milijonas klientų visame pasaulyje.

Adresas: Nr. 5, 7 blokas, 80 pėdų kelias, 3 aukštas, Koramangala, Bangalore – 560095

8. Kosmetikos studija:

Kosmetikos studiją įkūrė dr. Vivekanand Bhatt Bangalore. Bhattas baigė mokymus, vadovaujamas buvusio Tarptautinės plaukų atstatymo chirurgijos draugijos (ISHRS) prezidento. Pasinaudodamas savo žiniomis ir patirtimi, jis praktikuoja novatoriškiausią plaukų atstatymo melanocitų technologiją. Paskambinkite susitikimui arba tiesiogiai apsilankykite klinikoje, kad gautumėte naudos.

Adresas: 373/2, 100 Ft. Road, Indiranagar, Bangalore- 560008, Indija, Telefonas: +91- 9739050020

9. „Richfeel Trihology Center“:

„Richfeel Trihology Center“, kurį pradėjo dr. Apoorva Shah ir Sneha Shah, netrukus pasivys daugiau nei 50 klinikų 27 -iuose Indijos miestuose. Čia jie savo klientams siūlo platų plaukų persodinimo procedūrų spektrą už prieinamą kainą.

Adresas: Nr. 84, pirmas aukštas, 8 -asis pagrindinis, 9 -asis kryžius, netoli Sankey tanko pagrindinių vartų, Bangaloras

Tai yra keletas žinomų ir įsteigtų plaukų persodinimo centrų Bangalore. Gydykite bet kurį iš jų ir stebėkite stulbinančius rezultatus.

10. Tarptautinė plaukų linijos klinika:

„Hairline International Clinic“ yra viena geriausių plaukų ir odos priežiūros klinikų Bangalore nuo 10 metų. Tai patyrę trichologai ir dermatologų specialistai, kurie specializuojasi gydant rezultatą. Jie turi rekordą, kai pirmą kartą valstijoje pasodino 17 000 plaukų. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite: http: //hairline.in,Telefonas +919148874972

Adresas: 199, 16 -asis pagrindinis kelias, 4 -asis „T“ blokas, Jayanagar, Bangalore – 560041,