Sumažėjusios plaukų linijos problema nebėra valdoma pagal amžių. Plaukų slinkimas tapo rimta abiejų lyčių problema ir dažniausiai atsiranda dėl netinkamos mitybos ir įtempto gyvenimo būdo. Daugeliu atvejų vienintelis sprendimas šiam nuplikimui gydyti yra plaukų transplantacija. Plaukų persodinimas yra chirurginė technika, kai plaukų folikulai perkeliami iš „donorinės“ kūno dalies į nuplikusią ar recipiento vietą. Peržiūrėkite šiuos geriausius Cheno plaukų persodinimo centrus, kurie problemai spręsti naudoja ekspertų priežiūrą.

Plaukų persodinimas Čenajuje:

Čia yra 10 geriausių plaukų persodinimo klinikų Chennai mieste, kurias galite pasirinkti.

plaukų persodinimo centrai Čenajuose

1. V Priežiūra:

„V Care“ yra viena iš savo rūšių ypatingų plaukų klinikų Čenajuje. Jame naudojama geriausia plaukų transplantacijos technologija, vadinama DHI arba tiesioginiu plaukų implantavimu. Tai pažangiausia ir aukščiausia technika, suteikianti maksimalią naudą plaukams auginti su minimaliu atsigavimo laiku. Be skausmo, randų, siūlių ir kraujo netekimo yra keletas kitų privalumų.

Interneto svetainė: www.vcarehairimplant.com

2. Daktaras Jayanthy Ravindran:

Dr Jayanthy Ravindran yra žinomas plaukų persodinimo centras, įsikūręs Čenajuje. Čia jie naudoja naujausią plaukų atstatymo techniką, vadinamą folikulų vieneto ištraukimu. Daktaras Jayanthy Ravindranas pats yra šios technikos specialistas ir davė gerų rezultatų. Folikulų ištraukimo technika yra labai populiari, nes tai veiksminga, tačiau be randų ir mažiau invazinė technika.

Interneto svetainė: www.drjayanthyravindran.com

3. „Max Hair Clinic“:

„Max hair Clinic“ yra tarptautiniu mastu žinomas plaukų franšizės gavėjų padalinys, turintis prekybos vietas JAV, JK ir Indijoje. Jie dirba vadovaujant kvalifikuotų plaukų ekspertų iš viso pasaulio grupei, kurie sujungia savo žinias, kad klientams būtų suteikta geriausia. „Max Hair Clinic“ naudoja labai efektyvias ir saugias plaukų persodinimo technikas.

Interneto svetainė: www.maxhair.us

4. Hande ligoninė, Shinoy Nagar:

„Hande“ ligoninė Shinoy Nagar mieste yra specializuota ligoninė, aprūpinta geriausiais metodais ir patyrusiais gydytojais. Net ir pačios plačiausios plaukų transplantacijos procedūros gali būti veiksmingai atliekamos prižiūrint jų ekspertų komandai. „Hande“ ligoninė siūlo geriausias chirurgines procedūras už teisingą kainą.

Interneto svetainė: www.handehospital.org

5. Vasan plaukų priežiūra:

Ši speciali plaukų persodinimo klinika siūlo jums chirurginių ir nechirurginių procedūrų pasirinkimą, siekiant išspręsti plaukų slinkimo problemą. Būdama specializuota klinika, „Vasan“ plaukų priežiūra naudoja geriausią plaukų folikulų vieneto ištraukimo procedūrą. Jai vadovauja dr. MMT Vasanas, šios srities veteranas. Anksčiau susitarkite dėl susitikimo.

Interneto svetainė: www.chennaihairtransplant.com

6. Daktaras Batra:

Daktaras Batra yra vardas, į kurį reikia atsižvelgti kosmetinio plaukų persodinimo srityje. Čia jie naudoja naujausius plaukų atstatymo metodus ir naujoviškas gydymo priemones. Gydytojai Batros gydytojai ekspertai atlieka visą chirurginį gydymą. Jie turi daugybę parduotuvių visoje Indijoje, norėdami rasti artimiausią parduotuvę Čenajuje, peržiūrėkite žemiau pateiktą nuorodą.

Interneto svetainė: www.drbatras.com

plaukų persodinimas-in-Chennai

7. Dr Renita Rajan Plaukų ir odos klinikoje:

Gydytoja Renita Reddy iškėlė sau nišą kosmetinės chirurgijos srityje. Ji, įsikūrusi Čenajuje, specializuojasi folikulinių vienetų ištraukimo technikoje, kad gautų geriausius rezultatus. Jos požiūris yra užtikrinti maksimalų plaukų tankį, mažesnę invaziją ir beveik jokių randų.

Interneto svetainė: www.chennaiskinclinic.com

8. Baltųjų uolų plaukų studija:

Kaip rodo pavadinimas, „White Cliffs Hair Studio“ yra speciali plaukų klinika, siūlanti klientams platų plaukų atstatymo procedūrų spektrą. Galite rinktis iš įvairių invazinių ir neinvazinių plaukų atkūrimo ir augimo procedūrų. „White Cliff“ yra žinomas vardas, kuris daugelį metų siūlo kokybiškas paslaugas.

Interneto svetainė: www.whitecliffsindia.com

9. Daktaras K. Ramachandranas:

Daktaras K. Ramachandranas yra kosmetikos chirurgijos veteranas. Įsikūręs Čenajuje, jis taip pat buvo „Apollo Gleneagles“ dalis. Nors įvairių plaukų persodinimo procedūrų ekspertas, dr. K. Ramachandranas specializuojasi folikulinių vienetų transplantacijos procedūroje. Jam vadovauja apmokytų gydytojų komanda, kuri savo pacientams suteiks efektyviausią plaukų persodinimo gydymą.

Interneto svetainė: www.ramcosmetic.com

Tai yra geriausi plaukų persodinimo centrai Čenajuje, kuriuose naudojami veiksmingi ir naujausi plaukų persodinimo gydymo būdai.