Asmenybė vaidina svarbų vaidmenį valdant įvairius savo gyvenimo aspektus. Jei atrodote ir jaučiatės gerai, galite lengvai susidurti su iššūkiais ir kilti sėkmės laiptais. Ar besitraukiančios plaukų linijos problema kenkia jūsų pasitikėjimui? Atėjo laikas kontroliuoti situaciją. Pažvelkite į šiuos geriausius plaukų persodinimo centrus Haidarabade ir pakeiskite savo požiūrį.

Plaukų persodinimas Haidarabade:

Čia yra sąrašas iš 9 geriausių klinikų, skirtų plaukų persodinimui Haidarabade.

plaukų persodinimo centrai Haidarabade

1. Dr. Ashoko plaukų transplantacijos klinika:

Dr Ashoko plaukų transplantacijos klinika siūlo geriausią plaukų persodinimo operaciją Haidarabade. Visos chirurginės procedūros atliekamos prižiūrint ekspertui, naudojant naujausias technologijas ir nepaprastą jo patirtį bei įgūdžius. Be to, jie netgi siūlo procedūras, skirtas kovoti su plaukų slinkimu ir bet kokiu plikimu.

Adresas: 326, Lakshmi Nilayam, Begumpet, Haidarabadas – 500016

2. Dr Madhu pažangi plaukų persodinimo klinika:

Išplėstinė dr. Madhu plaukų transplantacijos klinika siūlo daugybę paslaugų, tokių kaip plaukų persodinimas, plaukų atstatymas ir chirurginis plaukų keitimas. Visas procedūras atlieka patyrę plaukų persodinimo chirurgai. Klinika yra pažengusi visais aspektais ir nuolat duoda puikių rezultatų.

Adresas: Aditya Jairag, 3 aukštas, butas Nr. 301&302, Virš patrankų salono

Kelias Nr. 36/37, netoli Madhapuro policijos nuovados, Jubilee Hills, Haidarabadas, 500033

3. VMC medicinos centras:

Jubilee Hills, Haidarabadas, VMC medicinos centras yra viena geidžiamiausių plaukų persodinimo klinikų. Visos chirurginės procedūros atliekamos vadovaujant daktarui Puli Ravinder Reddy, kuris yra vienas geriausių plaukų persodinimo chirurgų Indijoje. Jie turi ištikimą klientų bazę, kuri visada pateikia savo rekomendacijas.

Adresas: #237, kelias Nr. 36, Jubilee Hills, Haidarabadas – 500033

4. Kims:

Kimsas arba Krišnos medicinos mokslų institutas Secunderabadas yra ypač žinomas dėl savo plaukų persodinimo gydymo. Tai moderni ligoninė su moderniausia įranga, kuriai vadovauja kvalifikuotų plaukų persodinimo chirurgų komanda. Jie suteikia geriausią gydymą už prieinamą kainą.

Adresas: 1-8-31/1, Minister Road, Secunderabad, PIN kodas: 500003

5. Plaukų tikrinimo plaukų persodinimo centras:

„Hair Sure Hair Transplant“ Haidarabade teisingai atranda savo vietą tarp geriausių plaukų persodinimo klinikų Pietų Indijoje. Čia jie stengiasi savo klientams suteikti apimties ir tankių plaukų, kurie atrodo labai natūraliai.

Adresas: Sklypas Nr. 1, 3 aukštas, gatvė Nr. 5, priešais viešbutį „Krishna Residency“, Pagrindinis kelias, Habsiguda, Haidarabadas – 500007

6. Adhi Indija:

Adhi yra specializuota plaukų persodinimo klinika Haidarabade, kuriai vadovauja žinomas plaukų persodinimo chirurgas daktaras Katekari. Klinika teikia puikias plaukų atstatymo paslaugas ne tik Haidarabado žmonėms, bet ir yra gerai žinoma kituose miestuose, tokiuose kaip Mumbajus, Delis, Kolkata, Puna ir Čenajus. Apsilankykite klinikoje ir susitarkite dabar.

Adresas: Adis-Indija, Haidarabadas: 7 skyrius, 2 aukštas, Empire Square, 36 Road, Jubilee Hills, Haidarabadas.

plaukų transplantacija Haidarabade

7. „Oliva“ plaukų transplantacijos ir kosmetinės chirurgijos centras:

„Oliva“ plaukų transplantacijos klinika, turinti daugiau nei 40 000 klientų, yra vardas, į kurį reikia atsižvelgti. Čia jie tvirtai pertvarko ir tobulina savo paslaugas, kad klientams pasiūlytų geriausią įmanomą gydymą. Apsilankykite klinikoje ir sužinokite daugiau apie jų paslaugas.

Adresas: Kelias Nr. 36, Jubilee Hills, Haidarabadas – 500033

8. Trejybės plaukų transplantacija:

„Trinity Hair Transplant“ yra specializuota klinika, siūlanti puikias plaukų atstatymo paslaugas. Čia naudojamos plaukų persodinimo procedūros yra neskausmingos, be jokių randų. Net paslaugos yra nominalios kainos ir klinika yra lengvai pasiekiama.

Adresas: Parduotuvė Nr. 1, „Rahul Apartment“, Opp. Haidarabado valstijos bankas.

9. Elito plaukų studija:

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra tai, kad „Elite Hair Studio“ žada savo klientams pasirodyti taip, kaip jie tikėjosi. Be plaukų atstatymo, klinika taip pat specializuojasi plaukų šalinimo ir plaukų priežiūros srityse.

Adresas: Sklypas Nr. 228, kelias Nr. 36, Jubilee Hills, Haidarabadas – 500033

Nawabo ir perlų miestas, Haidarabadas yra perspektyvus miestas visais atžvilgiais. Didėjant paklausai, sparčiai daugėjo specializuotų plaukų persodinimo klinikų. Susitarkite dabar ir atsisveikinkite su mažėjančia plaukų linija.