Kerala yra žinoma visame pasaulyje dėl savo giminingumo Ajurvedos procedūroms visų tipų odai, plaukams ir grožiui. Tačiau kai plaukų slinkimas ir nuplikimas viršija slenkstį, šios natūralios priemonės nepadeda. Plaukų implantacija yra vienintelis būdas paskatinti naują augimą. Dėl to Keraloje atsirado keli plaukų implantavimo centrai. Čia yra geriausių miesto plaukų implantų centrų ir klinikų sąrašas.

Plaukų persodinimas Keraloje:

Čia yra 9 geriausių kerala plaukų persodinimo paslaugų sąrašas su pasirinktais adresais.

Geriausi plaukų transplantacijos centrai Keraloje

1. SPH plaukų transplantacijos centras:

SPH plaukų transplantacijos centras yra speciali plaukų transplantacijos ir plaukų atkūrimo klinika Keraloje. Jie turi savo laukiamą chirurgų komandą, kuriai vadovauja dr. AJ gildija, ir atliko daugybę sėkmingų plaukų persodinimo procedūrų. Visi jų metodai yra visiškai saugūs ir neturi jokio šalutinio poveikio. Užsisakykite susitikimą dabar.

Interneto svetainė: www.hairtransplantinkerala.com

2. Kosmetinė chirurgija, Cochin:

Kosminė chirurgija „Cochin“ yra žinoma plaukų persodinimo klinika, kuriai vadovauja dr. Hari Menon. Čia jie naudoja plaukų atkūrimo FUT metodą, kad kompensuotų nuplikimą ar plaukų slinkimą. Transplantacijos operacijas saugioje aplinkoje atlieka pats daktaras Menonas, o rezultatai matomi vos per 6–9 mėnesius.

Interneto svetainė: www.cosmeticsurgerycochin.com

3. Plaukų amatas:

„Hair Craft“ yra viena iš savo plaukų implantavimo klinikų, kurią rasite Keraloje. Visi čia dirbantys gydytojai yra kvalifikuoti plaukų persodinimo chirurgai, kurie stengiasi užtikrinti neprilygstamą plaukų augimo tankį. Plaukų amatuose jie vertina ir gerbia savo paciento poreikius, laiką ir rūpestį.

Adresas: 39/4828, Ravipuramas, Ernakulamas, Kerala

4. Lurdo ligoninė:

Lurdo ligoninė Keraloje yra specializuotas plaukų persodinimo ir kitų rūšių kosmetikos chirurgijos centras. Jie naudoja pačius novatoriškiausius metodus, kad suteiktų pagirtiną sėkmės santykį. Visas jų transplantacijos procedūras ir operacijas, įskaitant FUE ir FUT plaukų atstatymo metodus, atlieka patyrę ir kvalifikuoti chirurgai. Apsilankykite svetainėje, kad sužinotumėte daugiau apie ligoninės patalpas ir paslaugas.

Interneto svetainė: www.lourdeshospital.in

5. Lakeshore ligoninė:

Lakeshore ligoninė Keraloje yra speciali ligoninė, skirta plaukų persodinimui ir kosmetinėms operacijoms. Čia jie nuplikimui gydyti naudoja folikulų vieneto transplantacijos ir Foll Cular Unit Extraction metodus.

Interneto svetainė: www.lakeshorehospital.com

6. Natūrali plaukų transplantacija Kerala:

Natūralių plaukų persodinimo klinika Keraloje siūlo daugybę plaukų persodinimo ir kosmetinių operacijų. Visos čia pateiktos kosmetinės operacijos yra lygiavertės pasauliniams sąžiningumo, atsidavimo ir vientisumo standartams. Patikrinkite svetainę ir susitarkite su specializuotais gydytojais dabar.

Interneto svetainė: www.naturalhairtransplant.co.in

7. „MYA Wellness Clinique“:

Tai yra pagrindinis plaukų persodinimo centras, esantis Keraloje. „MYA Wellness Clinique“ yra aprūpinta pasaulinės klasės įranga, o visi jų transplantacijos metodai yra novatoriški ir veiksmingi. Jie turi kosmetikos chirurgų komandą, kuri siūlo individualias paslaugas savo pacientams. „MYA Wellness Clinique“ tikrai atgaus visą laiką ir pinigus.

Adresas: 2 MRA namas, Mavelipuramas, Kakkanadas, Ernakulamas, Kerala – 682030

8. Plaukų augalų plaukų klinika:

Ernakulame įsikūrusi „Hair Plants Hair Clinic“ yra pradinė plaukų persodinimo ir plaukų atstatymo paslaugų įstaiga. Jų novatoriškas požiūris užtikrina, kad pacientai gautų maksimalaus tankio plaukus be jokių randų ir skausmo. Dėl bet kokios pagalbos galite lengvai kreiptis į jų specialistą arba apsilankyti svetainėje ir susitarti.

Interneto svetainė: www.hairplantsindia.com

9. „Twacha“ odos ir plaukų klinika:

Jei ieškote pasaulinio lygio odos ir plaukų priežiūros paslaugų, nesidairykite toliau. „Twacha“ odos ir plaukų klinika yra vardas, su kuriuo reikia tikėtis. Čia jie naudoja žymiai geresnius folikulų vienetų transplantacijos ir folikulų vienetų ištraukimo metodus, kad paskatintų maksimalų plaukų augimą. Apsilankykite jų klinikoje dabar.

Adresas: Hayath bokštas, 1 aukštas, civilinė gatvė, Padamugal, Kakkanad, Ernakulam, Kerala – 82021

Taigi, kitą kartą, jei ieškote gerų plaukų persodinimo centrų Keraloje, laikykite šį sąrašą po ranka.