Kolkata teisingai sakoma „džiaugsmo miestas“. Čia rasite visų jūsų problemų sprendimą, įskaitant mažėjančią plaukų liniją. Mieste yra daugybė puikių plaukų persodinimo klinikų. Šie plaukų slinkimo centrai efektyviai sprendžia šią problemą ir užtikrina geriausią klientų pasitenkinimą. Žemiau yra keletas geriausių Kolkatos variantų.

Geriausi plaukų transplantacijos centrai Kolkata

Plaukų persodinimas Kolkata:

Čia yra 9 geriausių plaukų persodinimo Kolkata sąrašas su adresais, kuriuos galite pasirinkti.

1. Dr. Manoj kosmetinės chirurgijos klinika:

Klinika, kuriai vadovauja dr. Manoj Khanna, yra vienas geriausių plaukų persodinimo centrų Indijoje. Būdamas ekspertas plaukų persodinimo chirurgas, jis naudoja pasaulinės klasės įrangą ir metodus, kad užtikrintų klientų pasitenkinimą. Jie iki šiol sėkmingai išsprendė beveik 3500 bylų už priimtiną kainą.

  • Adresas: Dr. Manoj Khanna, Kosmetinės chirurgijos klinika, 12, Loudon Street, Kolkata – 700017

2. Daktaras Srinjoy Saha „Apollo Gleneagles“:

Daktaras Srinjoy Saha savo vardą randa tarp geriausių Kolkata chirurgų. „Apollo Gleneagles“ jis imasi geriausių plaukų persodinimo operacijų, atkuria ir pakeičia plaukus, kad išspręstų plaukų slinkimo ir nuplikimo problemą. Jo gydymas yra labai novatoriškas, o sėkmės santykis tylus.

  • Interneto svetainė: www.plastangel.com

3. Estetika:

„Aesthetica“ yra specializuota plaukų persodinimo klinika, kurioje naudojami moderniausi plastinės ir kosmetinės chirurgijos metodai. Jie turi vidinę plaukų ekspertų chirurgų komandą, kuri pasitelkia savo įgūdžius ir patirtį, kad gautų neprilygstamus rezultatus. Patikrinkite svetainę ir užsisakykite susitikimą dabar.

  • Interneto svetainė: www.happyface.co.in

4. Arindamo Sarkaro kosmetinės chirurgijos klinika:

Daktaro Arindamo Sarkaro kosmetinės chirurgijos klinika yra plaukų persodinimo chirurgijos pradininkas. Klinika dirba vadovaujant daktarui Sarkarui, kuris savo patirtimi ir įgūdžiais pasiekia puikių rezultatų. Klinika turi labai aukštus įgaliojimus ir jų klientų ratas nuolat plečiasi.

  • Interneto svetainė: www.arindamsarkar.in

5. PLCSC, Kolkata:

PLCSC arba „Prem“ lazerinės ir kosmetinės chirurgijos klinika, kurią įkūrė dr. Maneeshas Sonthalia, nuo pat įkūrimo davė sėkmingų rezultatų. Čia jie naudoja žymiai pranašesnį folikulų vieneto ištraukimo (FUI) metodą plaukams atkurti. Apsilankykite svetainėje ir sužinokite daugiau apie kliniką.

  • Interneto svetainė: www.hairtransplantliposuction.com

6. Kajakalpos kosmetikos ir lazerinės chirurgijos klinika:

„Kaayalpalp“ kosmetikos ir lazerinės chirurgijos klinika – tai vardas, į kurį reikia atsižvelgti. Be puikių plaukų atstatymo paslaugų, jie siūlo ir daugybę kitų grožio paslaugų. „Kaayakalp“ taip pat siūlo individualias plaukų slinkimo procedūras už prieinamą kainą.

  • Interneto svetainė: www.kaayakalp.com

7. Kosmetinė chirurgija Kolkata:

Kosmetikos chirurgija Kolkata veikia prižiūrint dviem plaukų persodinimo chirurgams, daktarui Saptarshi Bhattacharya ir daktarui Souvik Adhikari. Jie yra labiausiai žinomi pavadinimai kosmetinės chirurgijos srityje, o čia naudojami metodai yra visiškai veiksmingi ir saugūs.

  • Interneto svetainė: www.cosmeticsurgerykolkata.com

Plaukų persodinimo centrai Kolkata

8. Dr Gautam Basu Park klinikoje:

Įsikūręs Circus Avenue Kolkata, dr. Gautam Basu siūlo geriausias plaukų atstatymo procedūras savo pacientams „Park Clinic“. Tvirtai laikantis įprastų ir naujausių plaukų persodinimo metodų, dr. Gautamo sėkmės santykis yra palyginti aukštas. Prieš pradėdamas operaciją, jis kruopščiai išanalizuoja problemas ir simptomus. Apsilankykite jo klinikoje ir susitarkite dėl susitikimo.

  • Adresas: Parko klinika, 6 aukštas, 4 kambarys, Gorkio terasa, Cirko alėja, Kolkata

9. Daktaras Batra:

Daktaro Batros klinika jau keletą metų nuolat siūlo plaukų ir grožio persodinimo operacijas. Jie turi filialus skirtinguose šalies miestuose ir taip pat įrodė kokybiškas paslaugas užsienio piliečiams. Batros klinikoje galite būti tikri, kad esate gydomi šiuolaikinėmis plaukų atstatymo technologijomis ir procedūromis. Jų specialistų chirurgų komanda užtikrina, kad jų pacientai gautų natūraliai atrodančius rezultatus ir gerą kainos ir kokybės santykį. Eikite į jų svetainę ir raskite artimiausią kliniką Kolkata.

  • Interneto svetainė: www.drbatras.com

Šios plaukų persodinimo klinikos Kolkata yra vertos jūsų pinigų ir laiko. Laikas atsisveikinti su plaukų slinkimu!