Pleiskanos! Ar tai neerzina? Ar šiuo metu daug žmonių kenčia nuo pleiskanų problemos? Daugelis žmonių jaučiasi nejaukiai dėl baltų plaukų dribsnių, kitaip lyjančių ant pečių. Pleiskanos yra viena iš dažniausiai pasitaikančių ligų, pažeidžiančių galvos odą. Tai ne kas kita, kaip ekstremalus galvos odos sluoksnio negyvų ląstelių pleiskanojimas. Tai nuolatinė būklė, dėl kurios dažnai tvirtai įveikiama be patikimo, ilgalaikio bandymo.

Kaip išgydyti lėtines pleiskanas

Pleiskanų tipai:

1. Sausos pleiskanos: dribsniai pasirodo sidabriškai plius balti

2. Drėgnos pleiskanos: dribsniai blyškiai gelsvi dėl nemalonaus kvapo.

Pleiskanų požymis:

Pleiskanos nėra liga, tačiau simptomas. Kai kurie simptomai yra tokie;

  •  Lupančios medžiagos kritimas.
  •  Per daug ir akivaizdus odos pleiskanojimas.
  •  Baltos arba pilkos spalvos svarstyklės,
  •  Niežulys ir riebi oda,
  •  Pagrindinės odos nusivylimas ar paraudimas.

Lėtinės pleiskanų priežastys:

Tikslus pleiskanų šaltinis, taip pat pripažįstamas kaip pūlinys ar Pityriasis simplex capillitii, yra nenustatytas. Kita vertus, dauguma specialistų sutinka, kad to priežastis nėra netinkama higiena.

Lėtinės pleiskanos yra užkrečiama forma, kurią sukelia galvos odos ligos arba greitas ląstelių brendimas ar papildomas riebalų susidarymas. Tai taip pat gali būti sunkesnės būklės, panašios į dermatitą, pasekmė. Pleiskanos sukelia stiprų niežėjimą, taip pat padeda atsikratyti spuogų ant galvos.

Geriausi būdai gydyti lėtines pleiskanas:

Yra keletas namų gynimo priemonių ir nuolatinis jų naudojimas padeda išgydyti šią lėtinę pleiskaną. Jie yra tokie;

♦ Gydymas:

  •  Kasdien suvartokite 1000 mg juodųjų serbentų aliejaus. Jame yra gama-linoleno rūgšties, kuri palaiko sveiką galvos odą ir gerą plaukų augimą.
  •  Reguliariai valykite plaukus ir naudokite šampūną su seleno sulfidu, kitaip salicilo rūgštis laukia pleiskanų.
  •  Padėkite reguliariai valgyti vitaminą A kartu su B grupės vitaminais. Gaukite juos tablečių pavidalu; priešingu atveju logiškai didinkite suvartojamą kiekį visos dietos metu.

Namų gynimo priemonės lėtiniam pleiskanojimui:

1. Citrinos žievelė:

Tai labai naudinga, jei naudojama reguliariai. Šiuo atveju naudojamas citrinos ploviklis. Pirmiausia turite paimti 3 ar 4 citrinas, kartu su kitu šaltu tirpalu troškinti jų žieveles verdančiame vandenyje. Užtepkite ant savo spynų ir stebėkite skirtumą per savaitę.

2. Imbieras ir burokėlis:

Turite juos sutraiškyti, kad susidarytumėte pastos, tą patį tepkite ant galvos odos kiekvieną vakarą, o vėliau ryte nuplaukite aukščiausios kokybės šampūnu. Galite jaustis nepanašiai, o lėtinės pleiskanos bus praeities fiksavimas.

3. Alavijo gelis:

Jis pasižymi vėsinančiu poveikiu ir antibakterinėmis bei priešgrybelinėmis savybėmis, kurios užtikrina, kad lėtinės pleiskanos išgydytų akimirksniu. Užtepkite Aloe Vera gelio ant galvos maždaug pusvalandžiui, o po to nuplaukite švelniu šampūnu.

4. „Neem Paste“:

Užvirinkite Neem lapus ir pasigaminkite pastą, po to lengvai tepkite ant plaukų maždaug 1 valandą. Nuplaukite vandeniu. Pastos funkcija ne tik apsaugo nuo lėtinių pleiskanų atsiradimo, bet ir garantuoja, kad plaukai tampa blizgūs ir elegantiški.

5. Reetha:

Tai neįtikėtinas agentas, kuris labiau išgydo lėtines pleiskanas ir apsaugo nuo pleiskanų grįžimo. Užtepkite reetha muilo, kitaip sukurkite pastą iš reetha miltelių ir užtepkite ant plaukų, kad gautumėte drėgnus plaukus be pleiskanų.

6. Jogurtas ir juodieji pipirai:

Tai veiksmas nuo pleiskanų. Jogurtas sumažina mastelio galią. Sumaišykite 2 arbatinius šaukštelius juodųjų pipirų miltelių į varškės puodelį ir atsargiai sumaišykite. Vėliau nuvalykite šį derinį į pleiskanų galvos odą ir po valandos nuvalykite švelniu šampūnu.