Daugelis žmonių kenčia nuo pleiskanų akių srityje. Blefaritas yra gana dažna liga.

Seborėjos dermatitas yra dar viena gerai žinoma dribsnių problema, kuri gali atsirasti toje srityje, nosies šonuose, lizduose, taip pat ant blakstienų ir antakių. Tai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių. Dažniausiai pasitaiko nehigieniškos sąlygos, taip pat kitos užsikimšusios purvo ir rūdos problemos.

pleiskanos antakiuose

Blakstienų antakių ir blakstienų gydymas:

Čia yra 6 rekomenduojamų būdų, kaip išvengti ir gydyti pleiskanas antakiuose ir blakstienose, sąrašas.

1. Švelnūs valikliai:

Pieno muilus ar kūdikių šampūnus galima naudoti ne tik galvai, bet ir veidui plauti.

2. Vaistinių barai:

Dažniausiai naudojami įvairūs muilai, kurių sudėtyje yra ketokonazolo ir cinko pirito. Tačiau žmogus turėtų būti atsargus, kad nebūtų dirginimo, o vanduo būtų patogus valyti.

3. Pasitarkite su akių gydytoju:

Tokiomis sąlygomis gali būti naudingi oftalmologo patarimai. Gali būti duodami keli lašai ar kitokio tipo vietiniai kremai.

4. Sveika mityba, kurioje yra pakankamai maistinių medžiagų:

Sveika mityba dažnai vaidina svarbų vaidmenį bendrai sveikatos būklei. Tai taip pat gali pagerinti bakterinių infekcijų iš vidaus problemą arba riebalų pertekliaus problemas. Taip pat gali atsirasti hormonų disbalansas, dėl kurio gali kilti šių problemų, todėl jei tinkamai laikomasi dietos, pakankamai vandens ir hidratacijos, taip pat vaisių ir maistinių medžiagų, žmogus gali atsikratyti šių problemų. Dažnai šias problemas gali sukelti miego trūkumas ir stresas. Norint sužinoti bendrą paciento sveikatos būklę, reikia kreiptis į gydytojus.

5. Išlaikyti tinkamą higieną:

Jei žmogus neturi rimtų vidinių problemų ir reguliariai maitinasi tinkamai, sausumo priežastis gali būti netinkamos higienos priežastis. Tai yra dalykas, į kurį dažnai nepastebima reguliariai. Daugelis žmonių net reguliariai neplauna veido. Todėl, jei tai daroma tinkamai, bakterinės infekcijos gali sumažėti.

6. Migdolų aliejus:

Tai labai veiksminga priemonė antakių pleiskanoms gydyti. Tai galima lengvai padaryti. Taip pat nėra reikalavimo šildyti. Žmogus gali paimti ausies pumpurą arba suvynioti medvilnę prie valomosios lazdelės galo, įsitikindamas, kad nėra kišimosi galo ir tai nedirgins vietos. Tada jį galima pamerkti į migdolų aliejų ir tada šiek tiek tepti ant vietų. Tai galima daryti reguliariai. Tačiau jį reikia nuplauti kas 6 valandas arba kitą dieną, nusiplaunant veidą. Jei tai liks susikaupę, gali atsirasti daugiau nešvarumų, kurie gali būti pavojingi.

Patarimai ir atsargumo priemonės pleiskanoms antakiuose gydyti:-

  • Nenaudokite jokių savarankiškų vaistų, nes tai gali sukelti rimtų regėjimo problemų.
  • Galima naudoti kai kuriuos akių lašus, kuriuos rekomenduoja gydytojai.
  • Citrinų sultys yra įprastas šios problemos gydymas, tačiau jo negalima vartoti, nes tai gali sukelti stiprų dirginimą.
  • Šilto vandens medvilnės pleistrai gali būti reguliariai užtepami visoje teritorijoje, taip pat gali būti naudojami įvairių tipų antipiretiniai skysčiai. Jie turi būti atskiesti ir nenaudoti sunkios koncentruotos formos, nes tada jie gali stipriai sudirginti.
  • Muilas, kurio sudėtyje yra cinko piritiono, neturėtų to naudoti atviromis akimis, taip pat nedelsiant skalauti, jei atsiranda bet koks dirginimas. Norint visiškai pašalinti muilo pėdsakus, reikia naudoti daug vandens purslų. Jei dirginimas nepraeina, reikia kreiptis į gydytoją.