Kaip galite išgydyti stiprias pleiskanas? Pleiskanos yra labai dažnas procesas ar odos būklė, kuria beveik visi žmonės kenčia vieną kartą savo gyvenime, nepaisant amžiaus, kitaip – tautybės. Tai skausminga ir nemaloni problema, kuriai būdinga sausa, dygliuota galvos oda, pleiskanojančiais dribsniais. Jis skauda ne iš karto galvos odą, bet ir ausis, antakius, nosies šonus, barzdą ir rečiau centrinę krūtinės dalį.

Kaip išgydyti sunkią pleiskaną

Sunkias pleiskanas dažniausiai sukelia natūraliai žmogaus galvos odos grybelio perteklius. Tam gydyti yra vaistinių pleiskanų šampūnų. Kūdikiams jis vadinamas „lopšio dangteliu“, o paauglystėje trumpai apibūdinamas kaip „druff“. Didesni dėklai gali sukelti stiprų niežėjimą, nesustabdomą įbrėžimą ir deginimą.

Sunkių pleiskanų gydymas namuose:-

Čia yra 9 veiksmingų vaistų nuo sunkių pleiskanų problemų sąrašas.

1. Šampūnas nuo pleiskanų:

Labai svarbu šampūnu plauti plaukus šiais produktais vieną kartą per dieną, kol simptomai nekontroliuojami, o po to du kartus 3 kartus per savaitę. Todėl šampūnas turėtų apimti akmens anglių degutą, seleno sulfidą, salicilo rūgštį, ketokonazolą, cinko piritioną ir kt..

2. Venkite streso:

Norint išgydyti plaukų pleiskanas, būtina laikytis atokiau nuo streso ir nerimą keliančių situacijų. Turite žinoti, kad stresas yra atsakingas už pleiskanų atsiradimą. Pabandykite atsikratyti streso, kitaip susitraukite stresu ypač sveikais ir veiksmingais būdais.

3. Sveika mityba:

Valgykite sveiką mitybą. Viskas, ką dedate į savo kūną, susiduria su tuo, ką jūsų kūnas reaguoja. Kenksmingų maisto produktų, tokių kaip greitas maistas, saldūs maisto produktai ir kt., Perteklius dažnai paveiks galvos odos, odos ar plaukų problemas.

4. Druska:

Druska veiksmingai veikia pleiskanas, ji yra natūralus šveitiklis, nes pašalina papildomus riebalus ir negyvas odos dribsnius. Paimkite 3 šaukštus druskos ir švelniai įtrinkite druską į galvos odą, kol ji yra sausa, kitaip šiek tiek drėgna 2-3 minutes. Tada nedelsdami išplaukite šampūną ir pakartokite šią procedūrą vieną kartą per savaitę.

Skaityti daugiau: Druska nuo pleiskanų

5. Vaistinės ožragės sėklos:

Įmirkykite ožragės sėklas visai nakčiai, o kitą rytą sumalkite, kad susidarytų smulki pasta. Šią pastą tepkite ant visos galvos ir palikite maždaug pusvalandžiui. Tada nuplaukite šampūnu. Pakartokite šią procedūrą du kartus per savaitę.

6. Nuplaukite prakaitą:

Turite žinoti, kad prakaitas gali erzinti galvos odą. Kai prakaituojate, kuo greičiau išsimaudykite duše ir šampūnu. Prakaitas pagreitina odos ląstelių pleiskanojimą ir dirgina galvos odą.

7. Obuolių sidro actas:

Acto actas yra įvairių rūšių, pavyzdžiui, švelniai rūgštus, o šampūnai yra stipriai šarminio pH. Aitrumas acte gali padėti naikinti bakterijas ir grybelį ant galvos, be to, pašalina visas plaukų priežiūros produktų sankaupas. Sumaišykite obuolių sidro actą santykiu 1: 3 per vandenį; nes tai yra didžioji mišinio dalis. Dušo pradžioje actą prijunkite prie galvos odos ir nuplaukite galvą. Pakartokite šį gydymą, laukdami norimų rezultatų.

8. Gyvatės moliūgas:

Gyvatės moliūgų sultys vaidina svarbų vaidmenį siekiant išvengti pleiskanų ir jas išgydyti. Todėl jūs turite šveisti sultis ant galvos odos ir plaukų. Šį įprastą pleiskanų gydymo būdą galima papildyti šviežių burokėlių sultimis, kad padidėtų jų vertė.

9. Arbatmedžio aliejus:

Medicinoje nustatyta, kad arbatmedžio aliejus yra natūralus priešgrybelinis ir geras antiseptikas. Taigi, į savo šampūną įpilkite 5-10 lašų arbatmedžio aliejaus ir nuplaukite plaukus kaip įprasta. Nuplaukite plaukus šampūnu, sumaišykite 1 valgomąjį šaukštą arbatmedžio aliejaus, užpilkite 1 puodeliu šilto vandens, kitaip – alavijo sultimis, paskirstykite ant galvos odos ir leiskite šiek tiek pasistoti. Pašalinkite papildomą drėgmę, tačiau venkite skalbti.

sunkios pleiskanos