Pagrindiniai „Pookalam“ dizainai yra kilę iš Indijos pietų, todėl jie turi savo šventės atspalvį. „Pookalam“ paprastai yra sukurtas tokiomis progomis kaip „Onam“, ir kiekvienas iš jų yra dekoruotas ir suprojektuotas kuo puikiausiai. Visi tokie „Rangoli“ dizainai pasižymi savo unikalumu ir prabanga ir suteikia nepriekaištingai užbaigtai vietai žavesio.

Spalvingi „Pookalam Rangoli“ dizainai „Onam 2021“:

Toliau pateikiami keli išskirtiniai „pookalam Rangoli“ dizainai, kurie visi tikrai traukia akį:

1. Oranžiniai ir skirtingi geltoni atspalviai:

Oranžiniai ir skirtingi geltoni atspalviai

Šis „Pookalam“ dizainas pasižymi didžiuliu prabanga ir kvapą gniaužiančia apdaila. „Rangoli“ yra ryškios spalvos, o moterys mėgsta kurti tokį dizainą, ypač Onamo festivalio metu. Ant išorinių pookalamo sienų buvo dedamos mažos diyos, kurios dizainui suteikia daugiau ryškumo. Buvo naudojamas gražus oranžinės ir skirtingų geltonų atspalvių derinys, kad „Rangoli“ atrodytų patraukliai.

2. Apvalus Pookalam dizainas:

Apvalus „Pookalam“ dizainas

Šis „Rangoli“ dizainas sudaro tris apskritas sienas, kurios buvo nepriekaištingai suprojektuotos skirtingomis spalvomis. Šešėliavimas buvo atliktas gražiai, o Rangoli papuošti buvo naudojami įvairūs gėlių žiedlapiai. Šis „Rangoli“ dizainas turi aksominį prisilietimą dėl jame naudojamų minkštų gėlių žiedlapių.

3. Trikampės/kvadratinės sienos viduje:

Trikampės/kvadratinės sienos viduje

Šis „pookalam Rangoli“ dizainas susideda iš apskrito išorinio krašto ir trikampio/kvadrato sienų. Jame yra gėlių ir Rangoli miltelių dekoravimui, o derinys padeda puokalamui atrodyti prabangiai ir patraukliai. Geltona, oranžinė ir žalia yra pagrindinės spalvos, naudojamos kartu su balta ir purpurine, kurios naudojamos centre.

4. Ilgas Diya stendas, pastatytas centre:

Centre pastatytas ilgas Diya stendas

Šio pookalam dizaino centre buvo ilgas diya stendas, o gėlės buvo naudojamos Rangoli papuošimui. Centre buvo nupiešti keli sūkuriai, kurie galiausiai sukamaisiais judesiais, o po to – dija. Tarpai tarp sūkurių buvo užpildyti kitokiu dizainu.

5. Keturi U formos modeliai:

Keturi U formos modeliai

Šis „Rangoli“ yra paprastas, bet elegantiškas, o dekoravimas buvo atliktas taip, kad atrodytų giliai ir sunkiai. Pradedantieji gali išbandyti šį dizainą ir be jokių abejonių jie galų gale padarys šį pookalamą puikiai. Nubrėžti keturi U formos raštai ir naudojamas paprastas oranžinės, geltonos, žalios ir violetinės spalvos derinys.

6. Dėžutės, trikampiai ir aštuonkampės sienos:

Dėžutės, trikampiai ir aštuonkampės sienos

Tai nepaprastai žavu ir žavu, o norint atrodyti išskirtinai, reikia tobulumo. Dėžutės, trikampiai ir aštuonkampės kraštinės suteikia jai ryškią ir unikalią išvaizdą, o naudojamas spalvų derinys taip pat puikiai dera. Išmintingas ryškių ir gilių spalvų derinys suteikia kontrastą ir patrauklumą šiam pookalam Rangoli dizainui.

7. Paprastas laisvų rankų dizainas:

Paprastas dizainas laisvomis rankomis

Tai labai paprastas dizainas, kurį taip pat galima piešti laisva ranka. Tai tinka pradedantiesiems, kurie trokšta paprasto, bet patrauklaus Rangoli. Šiame pookalame yra keli apskritimai (išskyrus tašką), kurių kiekvienas yra skirtingo pločio ir gėlių spalvos. Šis dizainas taip pat gali būti pagamintas naudojant Rangoli miltelius arba skirtingų spalvų sėklas.

8. Lordas Ganeshas centre:

Lordas Ganeshas centre

Šio pookalam dizaino centre buvo padarytas žavingas Lordo Ganesho piešinys. Lordas Ganeshas buvo sukurtas nepriekaištingai, naudojant baltus Rangoli miltelius, o aplink jį buvo naudojamas kitoks raštas. Žiedlapius primenančios savybės buvo nupieštos už vidinio apskritimo ribų, todėl visas interjeras atrodė kaip graži gėlė.

9. Simetriškas modelis:

Simetriškas modelis

Šis „Rangoli“ dizainas atitinka simetrišką modelį, kurį šiek tiek sunku sekti. Šviesios spalvos buvo naudojamos interjerui užpildyti, o sienos buvo užpildytos giliomis spalvomis, tokiomis kaip juoda ir žalia. Mažas į gėles panašus dizainas buvo pagamintas centre su baltais ir geltonais žiedlapiais.

10. Rožinis lotosas centre:

Rožinis lotosas centre

Tai tik gėlių pagrindu pagamintas pookalamas, sudarytas iš penkių skirtingų gėlių. Centre yra didžiulis rožinis lotosas ir skirtingų spalvų gėlės, susiliejusios į apskritimą. Visas gėlių išdėstymas atrodo žavingas ir prabangus, taip pat galima lengvai pasigaminti šį pookalamą. Tačiau šį dizainą turėtų sudaryti tik šviežios gėlės, kad išlaikytų savo eleganciją.

11. Viešpaties Krišnos Pookalam dizainas:

Viešpaties Krišnos Pookalam dizainas

Didžiulė Viešpaties Krišnos figūra nupiešta naudojant Rangoli miltelius, o kraštinės ir išorinis dizainas – naudojant daugybę gėlių. Šiam pookalamui reikia daug vietos, kad jis būtų nepriekaištingai suprojektuotas. Be to, gėlių Rangoli buvo suprojektuotas už pagrindinio pookalamo, o centre pastatytas diya stendas. „Rangoli“ dizainas sudarytas iš gėlių, naudojant oranžinės ir geltonos spalvų derinį.

12. Diya Pookalam Rangoli dizainas:

Diya Pookalam Rangoli dizainas

Šis dizainas apima „Diya“, dekoruotą gėlėmis. Nubrėžti trys apskritimai, kurių kiekviename yra skirtingas raštas, užpildantis visą apskritimą. Geltona, oranžinė, raudona, balta ir rožinė yra keletas įvairių spalvų gėlių, naudojamų šiame pookalam. Centras buvo suprojektuotas taip, kad atrodytų kaip kibirkštis, kuri netiesiogiai spinduliuoja iš „Diya“.

13. Gražus „Om Rangoli“ Onamui:

Gražus Om Rangoli Onam

„Aum“ laikomas labai dvasingu ir šventu žodžiu/simboliu. Jis turi didžiulę svarbą ir reikšmę, todėl žmonės jį naudoja pokamale, kad atneštų sėkmę ir taiką. Šį „Rangoli“ gali lengvai suprojektuoti bet kuris pradedantysis ir jį sudaro tik gėlės. „Aum“ buvo užrašytas apskritime ir labai gražiai nupieštas naudojant purpurines gėles.

14. Moterys 8 skirtingose ​​pozicijose:

Moterys 8 skirtingose ​​pozicijose

Tai gana sudėtingas dizainas, kurį sudaro ponia aštuoniose skirtingose ​​pozicijose. Visos aštuonios ponios susiduria kažkur kitur ir kiekviena iš jų yra puikiai nupiešta, o tai reiškia, kad ta pati ponia turi skirtingą laikyseną. Nors šis pokolamas susijęs su didžiuliu sunkiu darbu, rezultatas yra tikrai pagirtinas ir vertas dėmesio. Visas darbas buvo apsuptas, o centre esantis dizainas vėl žavi. Visas darbas yra išskirtinis, kuris kalba pats už save, o jo išskirtinumas perkelia jį į naują meistriškumo lygį.