Vaikai apskritai labai mėgsta kūrybinį darbą ir jiems visada reikia progos nuspalvinti rankas. Šie „rangoli“ dizainai vaikams gali būti šiek tiek sunkūs mažiems; tačiau yra keletas modelių, kurie jiems taip pat gali būti lengvi ir malonūs. Tai nepasirodys netvarkinga, taip pat bus lengva išvalyti vietą.

Gražiausi „Rangoli“ dizainai vaikams:

Čia mes pateikėme patraukliausių lengvų ir paprastų rangoli dizaino vaikams sąrašą.

1. Spiralinis Rangoli dizainas:

„Rangoli“ dizainas vaikams

Aukščiau pateiktas dizainas yra vienas iš paprastų būdų, kaip pasigaminti rangoli. Tiesiog reikia paskleisti rangoli miltelius ant grindų ir tada pirštu sukurti spiralinį raštą, papildomą miltelių dalį galima pašalinti. Maža puošmena krašte ir centre atrodys visiškai išbaigta. Toks lengvas rangoli modelis neabejotinai privers jaunuolius džiaugtis šia užduotimi.

2. Rangoli dizainas, pagamintas naudojant impulsus:

„Rangoli“ dizainas pagamintas naudojant impulsus

Rangoli dizainas taip pat gali būti pagamintas naudojant impulsus. Įvairūs įvairių atspalvių impulsai ne tik atrodys gražiai, bet ir sukels vaikų jaudulį. Rangoli gamybai gali būti naudojami nedideli kartono gabalėliai, o po to galima padėti ant žemės. Šis vaikų rangoli dizainas suteikia labai organišką išvaizdą.

3. „Play Dough Rangoli Designs“:

Žaisti tešlos Rangoli dizainą

Naudojant žaidimo tešlą galima padaryti paprastus modelius. Vaikams visada patiko naudoti žaidimų aikštelę įvairių formų kūrimui. Todėl idėja sukurti visą rangolį iš dedamos tešlos prideda daug daugiau jaudulio. Tai ne tik atrodo spalvinga, bet ir suteikia 3-d efektą, taip pat lengvai išvalo erdvę. Panaudotą tešlą taip pat galima pakartotinai panaudoti būsimiems tikslams. Tai vienas iš paprastų rangoli dizaino su taškeliais vaikams.

4. Spalvoti ryžiai Easy Rangoli vaikams:

Spalvoti ryžiai Easy Rangoli vaikams

Spalvotų ryžių galima įsigyti daugelyje vietinių parduotuvių, taip pat juos galima lengvai pasigaminti namuose. Tereikia į ryžius įpilti dažų, gerai išmaišyti ir kurį laiką leisti išdžiūti. Tačiau tokie rangoliai yra šiek tiek nepatogūs su vaikais, sukūrę modelius mažose plokštelėse, galite išspręsti problemą. Vietos valymas nėra dėl ko jaudintis, o vaikai taip pat lieka švarūs.

5. Skardos folijos Rangoli vaikams:

Alavo folijos Rangoli vaikams

Tai labai novatoriška idėja sukurti rangoli dizainą vaikams. Vaikams tikrai patiks žaisti su folija. Turite sukurti figūras naudodami spalvotą foliją ir klijų pagalba įklijuoti ją į kartoną. Tai ne tik išlaiko grindis švarias, bet ir atrodo, kad rangoliai atrodo labai ryškūs ir blizgūs.

6. Sausų gėlių Rangoli dizainas vaikui:

Sausų gėlių Rangoli dizainas vaikui

Rangoli modeliams sukurti gali būti naudojamos sausos gėlės arba dirbtinės gėlės. Vaikai paprastai yra stacionarūs; todėl dėl tokio rangoli jie greitai atliks savo užduotį. Tai taip pat bus 2 minučių darbas sutvarkyti vietą. Norėdami padaryti ją ryškią ir įmantrią, galite naudoti „Diya“ ar mažą žvakę.

7. Rangoli dizainas naudojant spalvotus miltelius:

„Rangoli“ dizainas naudojant spalvotus miltelius

Paprastą spalvotų rangoli miltelių naudojimą taip pat galima padaryti norint sukurti modelį. Dizainas gali būti pagamintas ant mažų apskritų plokščių, o tada dedamas ant grindų. Plokštelės foną galima užpildyti blizgučiais. Tai suteiks jam džiazo išvaizdą ir taip pat sužavės vaiką.

8. Ant grindų pagamintas spalvingas Rangolis:

Ant grindų pagamintas spalvingas Rangolis

Pagrindinis šio rangoli triukas yra didžiulis dydis. Kuo didesnis dydis, tuo lengviau vaikui užpildyti vietą. Vienaspalvių miltelių naudojimas gali būti geriausias jų pagaminimo būdas. Tačiau tai gali sukelti nedidelę netvarką. Galutinis tokio rangoli rezultatas yra nuostabus ir padidina vaiko galimybes. Diyas galima pastatyti ant sienos, kad ji atrodytų geriau ir tradiciškai. Tai yra vienas iš paprastų rangoli dizaino, skirto dalyvauti vaikų konkurse.

9. Lengvas kreidos Rangoli dizainas vaikams:

Lengvas kreidos Rangoli dizainas vaikams

Vaikai tikrai mėgsta dažytis, o žaisti su kreidomis taip pat yra vienas mėgstamiausių jų laiko praleidimo būdų. Todėl rangolio gaminimas kreidelėmis yra užduotis, kurią jie mielai atliktų. Jie gauna galimybę naudoti savo mėgstamą spalvotą kreidą ir sukurti modelį. Raštas gali būti pagamintas ant juodo diagramos popieriaus arba tiesiai ant grindų. Rašymas kreidelėmis tikrai nudžiugins vaikus.

10. Paprastas „Crystal Rangoli“ dizainas vaikams:

Paprastas „Crystal Rangoli“ dizainas vaikams

Rangoliui gaminti naudojami kompaktiški diskai (CD), kurie nenaudingi. Vienas sukuria modelį, klijų pagalba klijuodamas spalvotus akmenis. Tai išpildys vaiko norą naudoti klijus ir atlikti tam tikrus amatus. Tuo pačiu metu šį patogų rangolį galima įdėti bet kur. Foną galima užpildyti blizgučių milteliais ar dažais.

11. Geometrinės formos Rangoli dizainas vaikams:

Geometrinės formos Rangoli dizainas vaikams

Vaikai mėgsta žaisti spalvų ir formų atspalviais. Juk tai pirmieji dalykai, kuriuos jie išmoksta iš savo ankstyvųjų pamokų mokykloje. Net žaidimų namai ir darželio vaikai žino formas ir spalvas. Labai paprastus, paprastos formos paprastus vaikams skirtus rangolius galima pasigaminti mažiems vaikams, piešiant figūras ir užpildant jas skirtingomis spalvomis. Aplink rangolį papuoštas Diwali Diyas, apšviečia rangolius, džiugina vaikus ir didžiuojasi, kad patys gali gaminti rangolius.

12. Paprasta Diya Rangoli vaikams:

Paprastas Diya Rangoli vaikams

„Diya“ yra paprasčiausias piešinys vaikams. Šventiniais sezonais, tokiais kaip Diwali, mažiems čempionams gali būti lengva nupiešti Diya ir nuspalvinti Diwali savo pagamintomis rangolėmis. Mes netgi galime pasakyti, kad „Diya“ dizainas yra geriausias „Diwali Rangoli“ mažiems vaikams. Paprastas „W“ ir jungiamasis platus „U“ sudaro „Diya“ dubenį, o liepsna viršuje užbaigia visą rangoli vaizdą.

13. „Angry Bird Easy Cartoon Rangoli“ vaikams:

„Angry Bird Easy Cartoon Rangoli“ vaikams

Paprastas ir linksmas vaikams skirtas rangolis yra piktas paukštis. Rangoli dizaino nuotrauka, skirta priešais vaiką supykusiam paukščiui, gali padėti jam palengvinti rangolį. Tinkama apvali veido forma ir keli plaukų skilimai iš viršaus ir kairės pusės gali priversti vaiką lengvai nupiešti piktą paukštį. Tiesiog nudažius jį raudona spalva ir panašiai gerbiamomis akių ir snapų spalvomis, išryškėja nuostabus vaiką mylintis rangoli dizainas.

14. Taškinis Rangolis vaikams:

Taškuotas Rangolis vaikams

Taškais vaikai gali lengvai surinkti taškus ir pasidaryti pilną rangoli modelį. Taip pat gauname iš parduotuvių lengvai padaromų taškų diagramą. Vaikas gali padaryti taškus naudodamas diagramą ir tada lengvai sujungti taškus, kad sukurtų rangoli dizainą. Panašiai vaikams pažymėtas punktyrinis rangoli dizainas yra labai lengvas.

15. Lengvas apyrankės ir spalvų Rangoli vaikams:

Lengvas apyrankės ir spalvų Rangoli vaikams

Vaikai mėgsta dalyvauti konkursuose ir netgi jaučiasi laimingi, kai įrodo, kad atlieka veiksmingą darbą. „Rangoli“ dizaino konkursai vaikams gali būti rengiami naudojant įvairius paprastus dizainus, kuriuos vaikai gali padaryti labai lengvai. Dar vienas puikus rangoli dizainas gali įveikti konkurentus, jei prieš varžybas vaikams bus pateiktos tinkamos gairės. Apyrankė gali būti dedama tam tikra forma ir gali būti užpildyta rangoli spalvomis, kad būtų sukurtas dizainas. Tada visas rangoli dizainas įgauna apvalios formos tobulumą ir išskirtinį dizainą tarp kitų mielų vaikų sukurtų dizainų.

Lengvos ir linksmos idėjos taip pat labai padeda vaikams kurti gražius dizainus. Ir kartais puikus darbas taip pat pažįstamas iš mažų protų. Rangoli gali būti laikomas vienu mėgstamiausių mažų vaikų, nes menas yra pilnas spalvų ir miltelių ant rankų, todėl jie žaidžia su tuo, ko visada nori. Vaikai taip pat gali gaminti rangolį su gėlėmis. Užduotis nuskinti skirtingų spalvų gėlių žiedlapius ir juos suburti, išdžiovinti ir iš to padaryti gražius rangolius verčia juos įsitraukti į meno kūrinį. Spalvotų pieštukų laužas taip pat padeda jiems pasigaminti gražius rangolius, jei jie gerai instruktuojami. Nors skirtingi skirtingų spalvų grūdai taip pat naudojami rangoliams gaminti ir tam tikru būdu padeda vaikams prisiminti naudojamų grūdų pavadinimus.

Kalbant apie kūrybiškumą ir vaikus, vaizduotės ribos neturi ribų. Tinkamas vadovavimas ir ankstesnė praktika leidžia vaikams puikiai dirbti.