„Athapookalam“ yra gėlių kilimas, kurį sukuriate ypatingomis progomis, tokiomis kaip „Onam“. Tai yra gėlių rangoli ant grindų, sukurtos su gėlių žiedlapiais, lapais ir spalva. Paprastai jie yra dideli ir reikalauja daug laiko. Čia mes parodome jums kai kurias tradicines ir naujausias šiuolaikines „athapookalam“ dizaino versijas.

Geriausi tradiciniai „Athapookalam“ dizainai:

Čia mes pristatome jums 5 geriausius dizainus. Athapookalam yra kaip gėlė rangoli. Atrodo kažkas unikalaus ir tradicinio stilingo.

1. „Onam“ ypatingas dizainas:

Specialus „Onam“ dizainas

„Onam“ nėra nieko geriau nei „athapookalam“ dizainas. Gražus gėlių rangoli dizainas atliekamas su šviežiomis gėlėmis, dedamomis tam tikru būdu. Dizainas turi garstyčių, geltonos, raudonos, žalios ir tt, tinka gėlėms ir lapams. Šias spalvas galite pasirinkti pagal savo dizainą.

Čia dizainas turi koncentrinius apskritimus, kurie tampa vis didesni. Athapookalam dydis gali būti didžiulis, atsižvelgiant į progą. Jie taip pat naudojami konkursams, kuriuose geriausias vertinamas atsižvelgiant į kūrybiškumą ir skirtingų spalvų naudojimą. Tai taip pat turi gražų 3D efektą, ir tai suteiks daugiau ženklų. Galite išbandyti savo jėgas prie šio dizaino ir pradėti nuo paprastos jo versijos. Pasirinkite ryškias spalvas, kad jos išsiskirtų. Taip pat turite pabandyti naudoti spalvas, kurios yra natūralios gėlės, kad žiedlapiai būtų aiškiai naudojami.

2. Saulėgrąžų Athapookalam dizainas:

Saulėgrąžų Athapookalam dizainas

Vienas iš daugelio „Atham“ dizainų yra saulėgrąžų raštas. Čia jūs sukuriate milžinišką saulėgrąžos įvaizdį, pridėdami prie dizaino įvairių gėlių žiedlapių. Medetkų naudojimas plačiai naudojamas athapookalam dizaino naujausiuose modeliuose. Jums patiks kurti šiuos čia rodomus athapookalam vaizdus. Pabandykite sukurti tą patį dizainą, nes jie išeina gana gerai.

Čia vidinis turas pagamintas iš geltonų gėlių. Tada jis yra sluoksniuotas oranžinėmis gėlėmis, po to balta ir geltona. Baltos Onam athapookalam dizaino gėlės dedamos taip, kad parodytų atskirus saulėgrąžų žiedlapius. Juodos arba rudos spalvos naudojimas taip pat yra plačiai naudojamas. Tai veikia kaip siena, ir jūs galite ją naudoti, norėdami paryškinti žiedlapius ir vidinį raundą.

Padarykite šį „Onam athapookalam“ dizainą ypatingą, nes jie paprastai naudojami šventinėms progoms. Naudojamos gėlės taip pat yra ypatingos ir brangios, todėl dizainas turėtų būti teisingas. Galite padaryti bet kokį jums patinkantį gėlių modelį, tačiau saulėgrąžos visada yra vienas iš populiariausių pasirinkimų.

3. Šiuolaikinis Athapookalam dizainas:

Šiuolaikinis „Athapookalam“ dizainas

Dabar turite „Atham“ vaizdų, užpildytų šiuolaikišku dizainu. „Athapoo“ dizainą galima padaryti ir be tradicinių nuotraukų. Jaunimas mėgsta išmėginti savo jėgas athapookalam naujo dizaino, kuris yra paprastas athapookalam dizainas, tačiau modernus. Šie paprasti „athapookalam“ dizainai paverčia kažką gražesnio.

Čia pamatysite centrinio vaizdo naudojimą. Valties ir kokoso medžio vaizdas kartu su saule yra nuostabi koncepcija, simbolizuojanti Keralos pakrantės zoną. Šis tradicinis įvaizdis dabar įtraukiamas ir į šiuolaikinius „athapookalam“ dizainus. Norėdami sukurti šį nuostabų dizainą, galite pasirinkti įvairias vaivorykštės spalvas. Dizaino centras yra labai svarbus, todėl reikia teisingai atlikti matavimus. Išorinis sluoksnis atrodo kaip saulėgrąžos arba lotoso gėlė. Tam naudojamos spalvos yra oranžinė, geltona ir violetinė. Pasienio sluoksniui pasirinkite tamsią gėlę. Padarykite viską taip pat didelio dydžio.

4. „Conch Athapookalam“ dizainas:

„Conch Athapookalam“ dizainas

Dauguma dizainų nėra maži athapookalam dizainai. Jie yra pagaminti iš „athapookalam“ nuotraukų, o tada sukurti dideliu mastu. Šie dizainai gali apimti visus tradicinius gėlių vaizdus ar net kai kuriuos religinius objektus. Šio konkretaus onam dizaino pagrindinis bruožas yra apvalkalas. Šis religinis simbolis naudojamas kuriant dizainą ir atrodo labai grakščiai. Dėklas plačiai nupieštas dizaino centre. Jis užpildytas baltomis gėlėmis ir padengtas ruda spalva. Aplinkiniai sluoksniai yra užpildyti oranžinėmis gėlėmis, o tada geltonos ir violetinės gėlės. Paskutinio sluoksnio filigraniškas darbas taip pat kelia baimę. Jie yra pilni violetinės ir rausvos gėlės. Padarykite šį nuostabų athapookalamą savo šventinei progai. Dizainą bus lengva atkurti. Vienintelis šio dizaino sunkumas yra pati kriauklė. Pirmiausia galite atsekti dizainą, o tada pradėti pildyti gėlėmis. Padarykite šį dizainą labai įdomų, ir rasite daug žmonių, patenkintų dizainu.

5. Šokėjo Athapookalam dizainas:

Šokėjas Athapookalam Design

Viena iš kitų naujesnių „athapookalam“ tendencijų yra „athapookalam“ dizainas su temomis. Šie dizainai apima kathakali pookalam dizainą, kuriame turite Kathakali šokėją athapookalam centre. Šio ypatingo dizaino centre šokėja yra grakšti. Šokėjos suknelė alsuoja baltomis gėlėmis. Tada kitus sluoksnius galite sluoksniuoti ir įvairiomis kitomis spalvomis. Čia jie naudojo geltoną, garstyčių ir raudoną kaip pagrindines spalvas, puošiančias athapookalamą.

Padarykite tai pirmiausia atsekdami figūrą centre. Tada užpildykite suknelę ir šokėją gėlėmis. Kai tai bus padaryta, šokėją galėsite apsupti dideliais gėlių apskritimais. Tai taip pat galima padaryti taip, kad atrodytų, jog ji yra ant dijos. Ją supančių gėlių forma turi būti tokia, kad atrodytų, jog ji yra ant diya. Šios naujos dizaino temos populiarėja dėl šiuolaikinės tendencijos ir dėl to, kad jaunimas mėgsta eksperimentuoti su naujesnėmis idėjomis.

Athapookalam gali būti tradicinis arba modernus. Tradiciniai modeliai paprastai yra gėlių pagrindu. Šiuolaikiniai turi gėlių pagrindo objektų ar šokėjų vaizdus. Tai sukuria kažką unikalaus ir stilingo.