Rangolis yra esminė meno forma, kuri Indijoje praktikuojama kelis dešimtmečius. Jie yra susiję su induistų religija ir per šventes; jų rasite prie namo įėjimo ar įvykio vietos. Jie ne tik atspindi šalies meninius įgūdžius, bet ir atspindi papročius ir tradicijas. „Rangoli“ dažniausiai gaminamas rankomis, o jei ieškote pasiūlymų, šiose pastraipose išvardijome jums devynis geriausius.

Paprasti rankų darbo „Rangoli“ dizainai:

Čia yra populiariausi rankų darbo rangoli dizainai su vaizdais.

1. Įspūdingas rankų darbo Rangoli dizainas:

Įspūdingas rankų darbo Rangoli dizainas

Norėdami sukurti užburiantį rankų darbo „Rangoli“ dizainą, jums reikės tik ryškių spalvų, rožių ir vyresniojo pagalbos. Sukurkite paprastus ir tradicinius modelius ir užpildykite dizainą unikaliomis spalvomis. Apsupkite jį plastikinėmis rožėmis, nes jūsų paprasti rangoli atrodys gyvesni ir linksmesni. Dizainas puikiai tinka bet kokiai progai

2. Šiuolaikinis rankų darbo Rangoli dizainas:

Modernus rankų darbo Rangoli dizainas

Jūsų „Rangoli“ dizainas gali būti modernus, jei naudosite naujus modelius ir stilius ir paryškinsite jį puikiais blizgučiais. Naudokite gražias spalvas ir įsitikinkite, kad naudojate pakankamai vietos, kad sukurtumėte šedevrą. Jei tikitės ką nors sukurti „Rangoli“ konkursui, tai tikrai turėtumėte naudoti.

3. Paprastas rankų darbo Rangoli dizainas:

Paprastas rankų darbo Rangoli dizainas

Ne visada turite naudoti įmantrius ir prabangius raštus, kad jūsų „Rangoli“ atrodytų ypatingai, taip pat galite naudoti paprastą gėlių modelį ir atrodyti taip nuostabiai, kaip ir kiti. Naudokite ryškias spalvas, tokias kaip rožinė ir violetinė, ir aplink jį pridėkite gražių žalių lapų. Taip pat galite įdėti keletą „Diyas“, kad paryškintumėte jo grožį.

4. Paprastas Ganesha rankų darbo Rangolis:

Paprastas Ganesha rankų darbo Rangolis

Jūsų rankų darbo „Rangolis“ gali įgauti bet kokią formą ar raštą. Jūs netgi galite sukurti Viešpaties Ganešos įvaizdį, kad jis atrodytų palankus. Sukurkite aiškiai apibrėžtą ratą ir sukurkite nedidelį Ganešos įvaizdį. Įdėkite „Om“ ženklą viduryje, kad pabrėžtumėte jo žavesį ir grožį. Tai tikrai sulauks komplimentų.

5. Violetinė rankų darbo Rangoli:

Violetinė rankų darbo Rangoli

Naudodami violetinę spalvą galite sukurti patrauklų „Rangoli“ dizainą. Sudarykite apskritimą vientisa purpurine spalva ir pieškite išgalvotus raštus. Balta yra geriausia spalva, kurią galite naudoti šiai spalvai. Centre galite padaryti daugiau modelių. Dėl to jūsų „Rangoli“ tikrai atrodys reikšmingas ir autentiškas.

6. Profesionaliai pagamintas rankų darbo Rangoli dizainas:

Profesionaliai pagamintas rankų darbo „Rangoli“ dizainas

Rankų darbo Rangoli, sukurtas prižiūrint ekspertui, garantuotai atrodys įmantriai ir ekstravagantiškai. Tai tikrai pavogs parodą ir sulauks daugybės komplimentų. Naudokite daugybę modelių ir įsitikinkite, kad naudojate tinkamas spalvas, nes netinkamo tipo spalvos gali sugadinti jūsų „Rangoli“.

7. Deivės Lakshmi rankų darbo Rangoli dizainas:

Deivės Lakshmi rankų darbo „Rangoli“ dizainas

Kito „Lakšmi Puja“ metu galite sukurti gražų „Rangoli“ dizainą, naudodami šios brangios deivės atvaizdą, apsupdami ją elegantiškais drambliais. Taip pat galite pridėti „Diyas“ šonus, kad jis atrodytų dar patrauklesnis. Įsitikinkite, kad deivė sėdi ant lotoso, nes tai pagerins Rangoli grožį.

8. Raudona ir balta rankų darbo Rangoli:

Raudona ir balta rankų darbo Rangoli

Raudonas ir baltas rankų darbo „Rangoli“ dizainas tinka bet kokiai progai ir gali būti pagamintas naudojant paprastus modelius, dizainą ir spalvas. Jis nereikalauja daug vietos ir gali būti sukurtas be didelių sunkumų.

9. „Diwali“ rankų darbo „Rangoli“ dizainas:

„Diwali“ rankų darbo „Rangoli“ dizainas

„Diwali Handmade Rangoli“ naudojamos skirtingos spalvos ir vienas patrauklus raštas.