Rankšluosčiai vaikams yra unikali kolekcija ir asortimentas, kurie tikrai skirti vaikams iki 12 metų. Jie skirti atskirai berniukams ir mergaitėms. Ant rankšluosčių atspaudus sudaro gėlės, gyvūnai, gamta ir animacinių filmų personažai. Taigi labai lengva pasirinkti savo vaiką, kai žinome, kokia būtų jo mėgstamiausia spalva ar atspaudai. Vaikai mėgsta pasirinkti savo poreikius pagal savo nuotaiką ir laiką, kad tėvai galėtų išbandyti dovanų rankšluosčių idėją, kad jų veidas šypsotųsi.

Geriausi rankšluosčiai vaikams su vaizdais:

Čia yra 15 geriausių vaikų rankšluosčių, kurie yra patrauklūs ir nuostabūs.

1. Individualūs mergaičių rankšluosčiai vaikams:

Individualūs rankšluosčiai mergaitėms

Galite pavadinti savo vaiko rankšluostį arba netgi pridėti dovaną prie jos atspausdintą pranešimą. Tai vaikiškas vonios rankšluostis, ant kurio atspausdintos gėlės ir paukščiai. Šis spalvingas rankšluostis tinka mergaitėms, kurios mėgsta gamtą ir jos grožį.

2. Rankšluosčiai su gėlėmis vaikams:

Vaikų rankšluosčiai su gėlėmis

Čia rasite fantastišką vaikų rankšluosčių kolekciją, skirtą naudoti maudantis ar panašiai veiklai lauke. Šis rankšluostis yra pagamintas iš 100% frotinės medvilnės ir yra su gobtuvu, kuris vėl puoštas gėlėmis suprojektuotais amatais.

3. Itin minkšti medvilniniai rankšluosčiai vaikams:

Itin minkšti medvilniniai rankšluosčiai vaikams

Mieli vaikai turi naudoti mielus atsakymus, ypač minkštos medžiagos vonios rankšluosčius. Taigi, šie vaikų vonios rankšluosčiai puikiai tinka vaikams dėl jų švelnios elastingos odos. Jis pagamintas iš aukštos kokybės medvilnės, ant jo atspausdinti animacinių filmų personažai.

4. Individualūs berniukų rankšluosčiai vaikams:

Vaikiški individualūs rankšluosčiai berniukams

Leiskite savo vaikams pasirinkti tokius individualius vaikiškus rankšluosčius, kad jie turėtų savo aistrą. Tai idealūs rankšluosčiai, skirti berniukams, mėgstantiems gyvūnus ar visą vonios rankšluostį. Jie yra pakankamai ilgi, kad juos būtų galima apvynioti.

5. „Poncho“ vaikų rankšluosčiai:

Poncho rankšluosčiai vaikams

Tai naujausia kolekcija, kurioje yra Thomaso ir draugų atspaudai. Tai vaikų paplūdimio rankšluosčiai, kuriuos galima naudoti 5 metų vaikams. Jie yra labai minkšti ir lengvai sugeria vandenį.

6. Mėlynos spalvos rankšluosčiai vaikams:

Mėlynos spalvos rankšluosčiai vaikams

Čia yra patrauklus mėlynas rankšluostis vaikams su gobtuvu. Šis vaikiškas maudymosi rankšluostis savo išvaizda yra labai gražus ir švelnus švelniai vaikų odai. Jo ginklų skyriuje yra baltas fonas ir delfinų atspaudai, o tai suteikia naują dizainą.

7. Žaliosios undinės mergaičių rankšluosčiai:

Žalios undinėlės mergaičių rankšluosčiai

Pažvelkite į šį žalsvai atspalvintą paprastą rankšluostį su gobtuvu. Jame yra undinės atspaudas, kad mergaitės galėtų mėgautis savo diena. Šio vaiko rankšluostį taip pat galima pritaikyti, kad jis būtų stilingesnis ir madingesnis.

8. „Ballerina Girls“ vaikų rankšluosčiai:

Vaikiški balerinos rankšluosčiai

Tai vaikiškas vonios rankšluostis, kurio unikalus rašto dizainas yra patrauklus tarp mergaičių. Jame yra „Ballerina Doll“ spausdinimas su galimybe su gobtuvu. Jis pagamintas iš tikros kokybės medvilninio audinio su mėlynais ir rožiniais atspalviais.

9. Sunkvežimių spausdinti berniukų rankšluosčiai vaikams:

Sunkvežimiai Spausdinti berniukų rankšluosčiai vaikams

Čia yra geriausia visų laikų berniukų rankšluosčių kolekcija, kurią galima naudoti tiek paplūdimio, tiek baseino metu. Ir jei reikia, tai galite išbandyti ir per dušus namuose. Šie vaikų vonios rankšluosčiai skirti berniukams, nes ant jų yra sunkvežimių atspaudai.

10. Lengvas vaikų rankšluostis:

Lengvas vaikiškas rankšluostis

Jei planuojate išvykti su vaikais, tada nusipirkite lengvus rankšluosčius prie baseino ar paplūdimio, šie rankšluosčiai yra naudingi ir kuprinėje. Lengva naudoti ir patogiai telpa į maišus. Šviesios spalvos rankšluosčiai suteiks jūsų vaikams patrauklią išvaizdą po maudynių.

11. Rankšluostis su gaubtu vaikams:

Rankšluostis su gaubtu Vaikams

Vaikams patinka daugiau laiko praleisti vonios kambaryje; jie mėgsta žaisti su vandeniu vonios metu. Tai šiek tiek kitoks rankšluosčių stilius su varlių gaubtu, kuris jiems tikrai patiks turėti tokį modelį. Jie nėra sunkūs, todėl juos taip pat lengva nešiotis. Tai taip pat geriausias pasirinkimas paplūdimio žaidimams.

12. Virveliniai vaikiški vonios rankšluosčiai:

Virveliniai vaikiški vonios rankšluosčiai

Tai vidutinio dydžio rankšluosčiai, pagaminti iš medvilnės medžiagos, tai yra baltos spalvos vientisa medžiaga su nėrinių dizaino vaikišku rankšluosčiu. Šie rankšluosčiai atitinka jūsų vaikų nuotaiką ir jo asmenybę. Šis rankšluostis lengvai sugeria papildomą vandenį, todėl po vonios nesijaudinsite dėl vaikų.

13. Individualūs paplūdimio rankšluosčiai vaikams:

Individualūs paplūdimio rankšluosčiai vaikams

Kai nusprendžiame padovanoti savo vaikams, kodėl negalime išbandyti kelių suasmenintų dovanų? asmeninės dovanos rankšluosčių kategorijoje vaikams tikrai džiugins juos. Galite suasmeninti savo vaikų vardą ir jie tikrai išbandys šiuos rankšluosčius paplūdimio išvykos ​​metu. Ši rankšluosčio medžiaga yra poliesterio priekyje ir medvilnės gale. Galite pritaikyti pagal savo spausdintą idėją.

14. Vaikiškas rankšluostis su rankovėmis su gobtuvu:

Vaikiškas rankšluostis su gobtuvu ilgomis rankovėmis

Tai unisex vaikų rankšluosčių lytis, pasirinkdami savo vaikams, gausite įprastą rankovių stilių ir gausite šio animacinio tipo modelį. Tai patogus rankšluostis jūsų mažiems vaikams; ant jo galite rasti gerą viršutinių drabužių kailio tipą. Įvairūs gyvūnai su gobtuvu suteikia jūsų vaikams klasės išvaizdą.

15. Vaikų veido rankšluosčiai:

Vaikų veido rankšluosčiai

Tai yra naudingi kvadratiniai rankšluosčiai vaikams mokyklos laikais, jie gali juos naudoti mokyklos pietų metu. Jie gali nešti savo įprastą veidą. Jis padeda greitai išdžiūti ir pagamintas iš medvilnės medžiagos, todėl visada lengva naudoti. Modelis yra languotas, todėl galite nusipirkti šiuos rankšluosčius savo vaikams.

Vaikų rankšluosčių serija turi daugybę dizaino ir modelių, kurie gali būti naudojami įvairiai veiklai ir tikslams. Turite gobtuvo tipo ir ypač didelius rankšluosčius. Visi šie rankšluosčiai yra pagaminti iš 100% frotinės medvilnės ir pasižymi lengvu ir greitu vandens sugerimu. Taigi jūs turite geriausias visų laikų vaikų rankšluosčių kolekcijas ir esate laisvas pasirinkti savo vaiką.